Божествено дълги коси

  • 79 286
  • 244
  •   1
Отговори
# 240
Момичета знаете ли как се нанася маската с Тривитаминола в корените ,по дължина или в кръищата? А хининовата вода и бадемовото масло кога и как се използват?Предварително ви благадаря!

# 241
  • Мнения: 374
http://radoslava.cobrabg.com/ еи го пак ......и да кажа 4е се расеях
мерси моми4ета много сте мили  bouquet Heart Eyes
това със змиите е брррррррррррррр Shocked

просто приятелки

Момичета знаете ли как се нанася маската с Тривитаминола в корените ,по дължина или в кръищата? А хининовата вода и бадемовото масло кога и как се използват?Предварително ви благадаря!


аз го правя така-нанасям първо в краи6тата бадемовото и после разресвам после слагам в корените и пак разресвам горе долу добре се разнася понеже ми е дълга косата аз слагам и доста по средата но на по къса коса мисля 4е няма нужда.с хининовата също  bouquet

# 242
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Момичета знаете ли как се нанася маската с Тривитаминола в корените ,по дължина или в кръищата? А хининовата вода и бадемовото масло кога и как се използват?Предварително ви благадаря!

Първо се нанася добре в корените и след това остатъка по дължината на косата  Peace

# 243
  • варна
  • Мнения: 564
абе кви са тия гъсти дълги коси.. #Crazy #Crazy #Crazyмойта не само че е проскубана, леко суха,леко мазна в корените, с кво ли не я мажа, при това дефицитно време с две деца-всеки път си слагам и маска и стоя поне 1 час и пак нищо!Абе някъде бъркам а ми що не вземете да ме светнете, а тогава и аз ще пусна снимка. newsm78 newsm78

# 244
  • Мнения: 1 354
абе кви са тия гъсти дълги коси.. #Crazy #Crazy #Crazyмойта не само че е проскубана, леко суха,леко мазна в корените, с кво ли не я мажа, при това дефицитно време с две деца-всеки път си слагам и маска и стоя поне 1 час и пак нищо!Абе някъде бъркам а ми що не вземете да ме светнете, а тогава и аз ще пусна снимка. newsm78 newsm78
Охх милата не си единствената с този проблем.
Докато бях руса косата ми растеше диво.Боядисах се със стремежа да си пусна естествения цвят и я подстригах с 5-6 см. и от там като тръгна назад.И не ще,и не ще да расте.
На всичкото отгоре имам псориазис.Тези,които също го имат знаят,че зимата много се влошава и това просто е края.
Имам чуството,че никога няма да ми порастне пак косата.
 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт