Разкажете за ваши изцепки в кухнята :D

  • 6 582
  • 106
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 747
Моята най-голяма изцепка е от съвсем зряла възраст.
Решавам да правя на гаджето си таратор. Имам всички налични продукти, вкл. орехи, копър, чесън... Приготвям и сядаме. Почваме да хапваме, аз обаче, нали съм тщеславна- още след първата лъжица очаквам бурни аплодисменти. Вместо това, гаджето ми предлага да ми разкаже как баба му правела таратор. Бурно възмущение нахлува в главата ми, ама че тъпо- викам си- с баба си ще ме занимава, вместо да ме боготвори за свършеното... Но аз- младо гадже- мълча и слушам. И започва той: "Първо, баба почистваше орехите, също и чесъна, и ги счукваше заедно..." И така, мноооого подробно и бавно ми разказва, така че разказът му да изпълни цялото време на тараторопоглъщането. И последното му изречение, на последната лъжица беше: "И накрая баба ми слагаше маааалко краставичка"Rolling Eyes Embarassed Joy Да, чак тогава разбрах какво съм пропуснала. #Crazy
Е това беше едно от нещата, с които този мъж ме спечели. Сега ми е съпруг Laughing
Сега, когато правя таратор, винаги почвам от краставицата. Laughing

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 08:37 от Прасчо

# 106
Преди с мъжа ми искахме да си правим баница,но незнаехме точно как,аз само бях гледала  от майка ми.
Купихме кори,разстилахме по 2 и отгоре плънката.Ама плънката малко ни затрудни-ние си мислехме че обилно трябва да се полее с яйца и сирене върху всяка кора.Първо разбихме 6 яйца със сирене обаче още на втората кора ни свършиха,после аз викам:абе много яйца ни вървят,май не беше с толкова яйца.Обаче вече сме почнали ,на всяка кора чукахме яйца и сирене,за кисело мляко даже не помня да сме слагали. Mr. Green
Незнам колко яйца използвахме ама накрая баницата стана тънка и сплъстена от яйца  Joy и доста се посмяхме на вида й.

Общи условия

Активация на акаунт