МАРТенското бебче рита, шава и лудува, и кара мама да будува!

  • 10 278
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 467
Исках да добавя, че и аз не съм купувала нищо, но си харесах количка, сега само трябва да разбера как да я купя:)

Ето я, казва се Micralite и ми я препоръча една приятелка от Лондон, била някаква перушинка. Без кошчето отгоре тежи 6 кг. Долната част е от 6м. нагоре, ето я:



а това е със стойката за кола, която се прикрепя към нея:

http://shop.babyworld.co.uk/DisplayImage.aspx?path=%2fimages%2fx … webadaptors_1.jpg

# 46
  • Мнения: 817
И аз не съм купувала нищо.Много ми се иска,но съм малко суеверна и......Даже не съм гледала какво има по магазините.Може би и аз трябва да си направя списък,но изобщо не знам от къде да започна newsm78
А аз все още не се чувствам тромава и подута,но ужасно ме боли гърба.
И в моя корем понякога е като на боино поле друг път е спокоино-сигурно и бебо като маика си си мени настроението постоянно Laughing

# 47
  • Мнения: 817
radinela,нещо не успявам да отворя саита newsm78

# 48
  • Мнения: 924
p4eli4ka Честита ви количка! Със здраве да си я ползвате и много да слушкате в нея  1stroller
zayo Весели празници и на вас и бързо възстановяване на татито! Още днес ще си взема списанието да видя малката сладурана  1swing
Приятен ден на всички  Hug

# 49
  • Мнения: 118
ne6to ima problem s otvarqneto i mnogo me e qd, pisah na momi4eto , koeto go e publikuvalo v net-a da mi go prati spisyka, posle 6te go pusna v temi4akata Simple Smile

# 50
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Здравейте момичета,
Как е настроението?Ориентирахте ли се вече каква козметика ще ползвате за вашите бебчета.Аз се чудя м/у Johnson i Penaten.Казват,че и на Nivea козметиката била хубава.А искам всички принадлежности да са ми на една марка.Ако имате  мнения или опит може да споделите

# 51
  • Мнения: 118
za Johnson се говори, 4е ги правели в гаражи в Турция, имало много случаи на алергични реакции при бебетата. Добри отзиви съм чувала за Bubchen, но и аз не съм решила още

# 52
  • Мнения: 750
Аз не си купих козметика за мами не мога да ги понеса от към аромат ,и си купих за бебета и сега ползвам Bubchen, доволна съм ,миризмата малко ме измъчва , но май това важи само за мен.

# 53
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ей, мамита. Останахме си без коледно заглавие на темата, дайте да се напънем да измислим поне някакво новогодишно заглавие  Mr. Green

Специално за козметиката ще си я поръчам на мама от Англия. Така че моми Англичанки, Американки, Канадки кажете към какво да я насоча. Дали няма нещо по-различно от нашия пазар, което да сте ползвали или да сте чували добри отзиви. Иначе това което съм изшпионирала от другите отчетни темички е за Бюбхен. Важното е според мен да се купи от аптека, като че ли има човек малко повече гаранция, че ще е качествена, а няма да е продукт на някой гаражен мозък.

# 54
  • Мнения: 492
za Johnson се говори, 4е ги правели в гаражи в Турция, имало много случаи на алергични реакции при бебетата. Добри отзиви съм чувала за Bubchen, но и аз не съм решила още

Аз отгледах дъщеря си с Nivea и съм доволна

# 55
  • Мнения: 492
Ето две предложения от мен:

НОВАТА ГОДИНА на вратата вече чука, а през МАРТ във къщи бебенце ще гука!

Чудно хубава ГОДИНА НОВА идва, МАРТенското ни човече вече се усмихва!

# 56
  • Мнения: 492
Ето и още едно  Wink

Чаши със шампанско в празничната нощ искрят, на МАРТенските мами с надежда очите блестят!

но нещо ми се струва много дълго, кажете какво мислите, а ...  newsm78

# 57
  • Мнения: 319
Тъй като на мен ще ми е първо бебче, не мога да препоръчам конкретна марка козметика. Тук най-много се продава Johnson, има я навсякъде, и според мен няма голямо значение дали ще купувам от магазин или аптека. На аптеката със сигурност ще дам повече пари, а качеството едва ли ще е различно. На Penaten само крем съм виждала. Мисля че и козметика на Nivea има на доста магазини, ама аз май мисля на Johnson да се доверя. Примерно тук продуктите на Dove нямат нищо общо с тези в БГ, тук са просто ужасни. Страх ме е и на Nivea да не се натъкна на такива драстични разлики. Ще се консултирам с приятелки, преди да купя каквато и да било козметика Flutter

# 58
  • Мнения: 924
Предложенията за новогодишни заглавия са страхотни  Hug Най-много ми допада: НОВАТА ГОДИНА на вратата вече чука, а през МАРТ във къщи бебенце ще гука!
Като много препатила с козметика да се включа и аз. Използвала съм повечето марки, които се предлагат и на бг и на американския пазар. Първо за Джонсън- става ако е от Англия или САЩ. Този, който се продава в Бг е турско производство и съвсем различен като качество. И все пак имайте впредвид, че е в Топ 10 на алергениите бебешки продукти. Мустела е скъпа козметика, изпробвала съм всички продукти и нито един не ни понася. Нивея и Чико също не ми харесват. Страшно доволна съм от Бюбхен. За мен те са несравними. Когато Алек беше бебе имах много проблеми заради всички останали изброени марки. От Бюбхен съм използвала олио, мляко за тяло няколко вида, няколко вида душ гелчета и шампоанче и съм доволна от всичко. Себа мед също не са лоши. За мамите от САЩ има и една марка Organic Earth, произвеждат и органични храни- тяхната козметика е добра.

# 59
  • Мнения: 1 467
НОВАТА ГОДИНА на вратата вече чука, а през МАРТ във къщи бебенце ще гука! - и на мен ми харесва, но има грешка и ме дразни:)

трябва да е така:

НОВАТА ГОДИНА на вратата вече чука, а през МАРТ вкъщи бебенце ще гука! -

Общи условия

Активация на акаунт