Най-странните подаръци, но от сърце!

  • 8 824
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Хм, и ти к`вооо. Що не се направи на делва и да питаш:

 Joy

Ами, щото съм тактична...и аз като Лени: "Благодаря! Сууууууууупер!" Laughing

# 16
  • Мнения: 35 961

 hahaha

аз си знам за чий ми е: домакинстването хич не го долюбвам и не мога да се насиля да мисля за него, камо ли практично ... то не е намек, направо си е натвърдване .... но няма да помогне  Laughing

# 17
  • Varna
  • Мнения: 288
Стенен дигитален часовник,който лови от сателита немското време(един час назад е).Колкото и да го сверяваш,след няколко минути той си е пак на немско време LaughingДържа да отбележа,че нямаме връзка с Германия Naughty

# 18
  • на село
  • Мнения: 1 028
Огромна червена, висока около 1,60м ваза, без абсолютно никакво приложение, понеже е много тясна. И дървен хамелеон, който май е за стена  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 1 402
И аз от личните не се сещам освен ненужните, вази и подобни ...но преди малко получих поредния фирмен подарък ...заедно с тефтер и календар имаше и малка хавлийка   Joy Joy Joy
Уточнявам, че подаръка е от един от хотелите с който работя ..но все пак ..странно

# 20
  • Мнения: 6 472
Стенен дигитален часовник,който лови от сателита немското време(един час назад е).Колкото и да го сверяваш,след няколко минути той си е пак на немско време LaughingДържа да отбележа,че нямаме връзка с Германия Naughty

Ааа тези ТСМ-ските, нали? Носихме го в магазина и от там го оправиха. Настроява се нещо и пак се сверява със сателит, но си коригира сам времето със съответната часова разлика.

# 21
  • Varna
  • Мнения: 288
ТСМски е да.Като ни го подариха ни казаха,че ако искаме да показва наше си време,трябва да го занесем до магазина.Но тъй като на никой не му се занимава,все още не съм намерила приложение на часовника.

# 22
  • Мнения: 2 891
За годишнината от годежа получих от мъжа ми ТЕЗИ чудесни неща за топлене на ръце. Невероятно попадение и много романтично  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 821
Преди време един бивш ухажор, важно е да се отбележи - митничар, ми подари 2 кутии Малборо от фриишопа сигурно Mr. Green и една табакера за тях...вярно, че пушех тогава, но кажете ми това нормален подарък за жена ли е Crazy..табакерата не беше кой знае какво...обикн. метална.
После я пласирах на едно гадже Laughing

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Фирменият подарък тази година беше потресаващ - ЛАЧЕН снежен човек, облечен като дядо Коледа Sick Мисля, че всички около 10 жени във фирмата (от 130 човека) получиха това чудо. На което след 2 часа му падна главата Joy
На мъжете подаръците бяха супер. Мъж ми например получи много готина чанта, ама не си я дава!

# 25
  • Мнения: 6 167
За годишнината от годежа получих от мъжа ми ТЕЗИ чудесни неща за топлене на ръце. Невероятно попадение и много романтично  Mr. Green

разгледах им сайта! потрес Shocked
има зареждащи за телефон с манивелка, както и вуду ножове.
това е рая на безумията  Mr. Green

# 26
  • на село
  • Мнения: 1 028
За годишнината от годежа получих от мъжа ми ТЕЗИ чудесни неща за топлене на ръце. Невероятно попадение и много романтично  Mr. Green

разгледах им сайта! потрес Shocked
има зареждащи за телефон с манивелка, както и вуду ножове.
това е рая на безумията  Mr. Green
И фосфоресциращ скелет  Mr. Green Струва ми се че леко си се разминала.

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 17:03 от tatyana_77

# 27
  • Мнения: 6 904
За годишнината от годежа получих от мъжа ми ТЕЗИ чудесни неща за топлене на ръце. Невероятно попадение и много романтично  Mr. Green

разгледах им сайта! потрес Shocked
има зареждащи за телефон с манивелка, както и вуду ножове.
това е рая на безумията  Mr. Green
Аа, отдавна го гледам този сайт и сигурно щях да ги изкупя половината неща ако можеха да се поръчат от интернет Sad

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
100 билета за градския транспорт за един мой рожден ден . Идиотски дървен кон за рожденния ден на мъжа ми който се чудя как да хвърля в кофата. Чаши за ракия няколко пъти от няколко човека при положение че с мъжа ми не близваме алкохол.  Чудя се как не се научиха тези хора? Както и бутилки с алкохол които отлежават в един шкаф.

# 29
  • Мнения: 6 472
Ще умра Joy Joy Joy Това ще е новогодишният подарък за мъжа ми!
 Joy Леле какви идиотщини имааааааааааааааааааааа

Общи условия

Активация на акаунт