И аз моля за съвет

  • 2 151
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Знаеш ли какъв мисля аз, че е проблемът - Той иска постоянно да му доказваш колко го обичаш, колко го желаеш и как не искаш да се разделите, на него му харесва борбата, която водиш за него и Не желае да ти се "предаде" изцяло.Затова се държи по този начин, постоянно се дърпа, постоянно прави намеци за раздяла, за да може ти да му доказваш и показваш как не искаш да го загубиш.Щом смяташ, че той е Човекът - ще се бориш, разбира се.Но защо не пробваш поне веднъж като почне да се държи по този начин временно да останеш безмълвна и безразлична /да играеш/ да видим дали толкова лесно ще му е да се разделите и как ще реагира.

# 16
  • Мнения: 817
Съжалявам да го кажа, но щом казва, че иска да се разделите, като дори не изтъква причина за това, не си представям да те обича истински. С брак и деца няма да се оправят нещата, само могат да се влошат. Предлагам да се отдръпнеш временно, пък той ще си покаже колко държи на теб.
Peace

# 17
  • Мнения: 420
   Според мен твоя човек има нужда от паразтърсване. Ти също имаш нужда. Вярно е, че има хора, които с грубост показват любовта си. В този случай всичко зависи от теб - дали можеш и дали си склонна да живееш по този начин. Ако можеш да се научиш да живееш с грубиян, бори се, предприеми първата крачка ти. Но не се заблуждавай, че ще го промениш после! Остани с него само, ако си сигурна, че можеш да го приемеш такъв, какъвто е.
    Относно заплахите му за раздяла - хайде, Hug пусни го на свобода. Както казваха в един филм : "Ако наистина обичаш някого, пусни го на свобода. Върне ли се, ще бъде твой завинаги. Ако не - значи никога не ти е принадлежал." Болезнено е, но въпросът ще бъде решен завинаги. newsm60

# 18
berolina e nap1lno praba.Ati q gore glavata.

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Абе чудя се как може да наречеш "най-красиви" миговете с един "много неуверен и колеблив мъж", който се държи "грубо и студено". Мен ако питаш, просто ти си въобразяваш, че между вас има любов, но за съжаление обектът едва ли изпитва същото. Когато един човек (мъж или жена) обича някого се държи нежно и мило и не се прави на интересен. Naughty

Така е.
Не е възможно да обичаш някой и да се държиш с него гадно, грубо, студено.  Thinking

# 20
  • Мнения: 197
Ако беше уверена в себе си и знаеше какво искаш нямаше да търсиш отговор тук.Има много поговорки за "бързата работа"...

# 21
  • Мнения: 517
Otdrupni se po-dobre. Tova e moeto usestane.

Общи условия

Активация на акаунт