Що е то, дето Ви подкосява краченцата?

  • 5 071
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 733
Подкосявали са ми се краката и продължават да ми се подкосяват от една конкретна част от тялото на  един конкретен мъж...за един мускул става въпрос ( идея си нямам как се казва). Впечатлявам се от релефни мъжки ръце с ясно очертани вени, а също и от мускулести бедра.

# 46
  • Мнения: 15 619
Само един мускул, а? newsm78
Дали се досещам?! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 4 733
Не говоря за любовния мускул Луничке.

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пък и то не е мускул

# 49
  • Мнения: 15 619
Любовен мускул - Шъ ме скъсаш, фурия такава Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Жокер, моля, че не схващам, кой друг мускул е по-важен!

# 50
  • Мнения: 15 619
Мускул, не мускул, добре да е оформен, другото - вмятър и мъгла. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 447
Впечатлявам се от релефни мъжки ръце с ясно очертани вени
Ето тук си личи ценителят  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 212
...Magestа поздравления за невероятното същество, което сте създали!   bouquet...

Благодаря ! Blush
Мустак, обаче не е участвал  Naughty  Wink Laughing

# 53
  • Мнения: 15 619
Бре, бре, колко ценителки на едно място!
Доне, разбрахме ли се за брадата? tooth

# 54
  • Мнения: 1 212
Впечатлявам се от релефни мъжки ръце с ясно очертани вени
Ето тук си личи ценителят  Simple Smile

Да .... ама тез' вени дали са природен феномен , плод на блъскане по фитнес залите, или резултат на яко копане и неуморен бачкаторски труд .......Дали е от значение ?! ... newsm78 Wink

# 55
  • Мнения: 3 447
Да .... ама тез' вени дали са природен феномен , плод на блъскане по фитнес залите, или резултат на яко копане и неуморен бачкаторски труд .......Дали е от значение ?! ... newsm78 Wink
Природен феномен са... Обикновено вървят с една особена порода момчета, не много високи, смугли, с черна коса и очи като въглени, с гладки гърди и кореми като блокчета шоколад... ох... чакай да седна  Blush

# 56
  • Мнения: 4 733
Дона, вярно е. Точно така са окомплектовани, между другото и по горната част на стъпалата имат същите вени...

# 57
  • Мнения: 1 212
Да .... ама тез' вени дали са природен феномен , плод на блъскане по фитнес залите, или резултат на яко копане и неуморен бачкаторски труд .......Дали е от значение ?! ... newsm78 Wink
Природен феномен са... Обикновено вървят с една особена порода момчета, не много високи, смугли, с черна коса и очи като въглени, с гладки гърди и кореми като блокчета шоколад... ох... чакай да седна  Blush

Къде ги, къде ги ? welcome welcome
......че и аз да полегна..... Wink

# 58
  • Мнения: 3 447
Дона, вярно е. Точно така са окомплектовани, между другото и по горната част на стъпалата имат същите вени...
А пръстите на ръцете им са дълги и леко възлести..... Замълчи, Сатана  Crazy

# 59
  • Мнения: 4 733
Забелязала ли си краката им какви са едни такива набити, с твърди бедра...и задниците им се кръгли и стегнати и като вървят се получава онази вдлъбнатина горе на хълбока...

Общи условия

Активация на акаунт