Що е то, дето Ви подкосява краченцата?

  • 5 082
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 937
Стига Кас, че и аз се омотках нещо!
Тоз искам на първо четене! Веднага!

# 91
  • Мнения: 3 447
О, благодаря, ще си го турна във фейвъритс  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 3 447
Някой да знае името на актьора от Властелинът на пръстените - Арагорн?

Виго Мортенсен. Между другото, много гаден извън тая роля.

# 93
  • Мнения: 5 577
Аз този не го харесвам, предпочитам малкия брат Mr. Green

 Naughty Така изглежда в началото, но началото на втори сезон.  Wink

# 94
  • Мнения: 15 619
Някой да знае името на актьора от Властелинът на пръстените - Арагорн?

Виго Мортенсен. Между другото, много гаден извън тая роля.
Благодаря, вярно че така се казваше.
Харесвам го, щот` не съм го виждала на живо.
Обаче този поглед....

# 95
  • Мнения: 1 937
А защо мислите, говорят на Ма в тоз сайт - Look ma... newsm78

# 96
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Първосигнално: Джони Деп, ама...
Второсигнално: Liam Neeson
да се възползвам от линка на Verdad

# 97
  • Мнения: 15 619
А защо мислите, говорят на Ма в тоз сайт - Look ma... newsm78
Сподели с нас!
Ние ще те изчетем.

# 98
  • Мнения: 1 937
Нямам идея, така пише най-долу - Look ma, all hands!

# 99
  • Мнения: 1 212
E eee ! Ама какви са тези "разтечи лиги"  дето ги показвате по обедно време .....?! smile3534
И без туй съм все на диета напоследък ....... Crazy

Много хубави мъже, ще си ги разглеждам тайничко и на спокойствие по - късно........ smile3501

А някой да помогне с името на артиста от "Патриот" дето играеше русичкия най - голям брат ..... ?

# 100
  • Мнения: 3 447
Нямам идея, така пише най-долу - Look ma, all hands!
Идва от mamma - т.е. искат да кажат, че този сайт е създаде специално да зарадва всички майчета от bg-mamma  Flutter

# 101
  • Мнения: 4 740
Мечтаем си ние тука..., снимчици едно друго, ама истинските мъже  с лупа да ги дириш Mr. Green

Няколко неща, които правят истинския мъж, такъв какъвто е. Тези няколко неща го отличават от нещастните гейчета, които се мотаят околовръст, сложили по едно венче върху изрусената си на кичури коса. Мъж, достоен за уважение и вдъхващ респект в двата пола. Ето и n-та  причини, поради които се зове изтински мъж:

Истинският мъж мирише на тютюн и ракия. Употребата на парфюми е изклюително гейско занимание. Освен това, качествената мъжка миризма се допълва и от вонята на пот. Къпането също е едно досадно дребно занимание.

Драпаненето на ташаците. Особено на обществени места. Жените са възмутени от този начин на поведение, обаче истинския мъж винаги се почесва демонстративно пред тях, за да покаже, че не му пука от тяхното мнение.

Демонстративното оригване и пърдене. В хубавия човек лоши неща не бива да стоят. Съблюдаването на този принцип е задължителен. Обикновено, когато му се допърди на истинския мъж, демонстративно повдига крак и на всеослушание изревава мощно с гъза си. Казвайки с уригня “Алибабаичетиридесеттеразбойника”, уплашвайки разярени тигри, го прави герой в очите на много други мъже, завиждащи на способността му за изява.

Срането. Истинския мъж, когато сере го прави демонстративно. Стоейки на маса, става, казва на всеослушание, че отива да сере и поемайки към кенефа си взема нещо за четене. Едно истинско сране трае минимум половин час. Най – истинските мъже, не пускат водата в тоалетната, ами се връщат на масата, събират всички хора, повеждат ги към тоалетната и им показват какво са сътворили. Вонята на ако се носи на далеко.

Истинският мъж не прави любов – той ебе, чука, клати и т.н.. На него не му правят френска любов, ами му въртят свирки, духат му и пр. Многобройни са случайте, когато групово, с приятели са въртяли на “шиша” разни жени, обещавайки им рани неща.

Това е. Който, не се покрива поне на 50 % с тези двадесет и две точки, трябва да се замисли доста сериозно, дали не му се ще да го чукат други мъже, понякога. Да се погледне в огледалото и да види дали не си е лакирал ноктите или изрусил косата. Ако е така, трябва да се вземат незабавни мерки и то на време. В противен случай… пасивното гейство не се одобрява от истинските мъже…

Въх, редактирах някои от думите...извинете ме Blush

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 15:01 от Kasidy

# 102
  • Мнения: 7 723
Стига Кас, че и аз се омотках нещо!
Тоз искам на първо четене! Веднага!

Verdad , откъде попадна тая снимка на моя мъж у теб  newsm78

# 103
  • Мнения: 15 619
Стига Кас, разби всичките ми илюзии.
Тоя дето го описваш, не ми действа възбуждащо хич, един път стига да пусне "алибабаичетиридесеттеразбойника", ами т`ва с клекналата поза.................... Mr. Green

# 104
  • Мнения: 1 937
Verdad , откъде попадна тая снимка на моя мъж у теб  newsm78

mylenka, да се изчакваме викам... Mr. Green
Пък и да съм твърдяла, че не съм пожелавала нещо-то си на ближния!?

Общи условия

Активация на акаунт