Мисля,че ще родя скоро...

  • 6 330
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Абе и аз мислех, че ще родя по рано......ама не Naughty
Важното е да се роди живо и здраво Peace
Успех   bouquet

# 16
  • Мнения: 505
И аз бях нетърпелива в началото на 9 месец и сънувах и се чудех кога ще е. Едва ли има начин да предвидиш, дори при преглед. Не ман ми казаха още седмица преди да родя че бебето е вече слязло в малкия таз и може и тази вечер да родя , но се случи  дни по-късно. Не се тревожи. Желая ти леко раждане.

# 17
  • Мнения: 195
Zdravei, mila. normalno e da chakash svoeto slynchice s takova netyrpenie Party
No ste usetish sama ,kogato momenta nabliji. Bi mogla da poluchish podgotvitelni kontrakcii njkolko dni po-rano,systo taka da "padne"  taka narechenata zapushalkata /ili tapa/ systo 1-2 dni predi samoto rajdane. Jelaj ti ot syrce leko i byrzo rajdane!

# 18
  • Мнения: 962
Здравей!
На мен ми казваха малко бебе,малко бебе около 2,500кг а той се роди 3,500.Така че споки!
А това че сънуваш такива сънища е нормално,май всяка жена ги сънува преди да роди,все пак емоций,чакане и так.
Успех,мила!

# 19
  • Мнения: 2 757
Де да можеше някой да ти каже кога е момента. Аз лично родих по-рано и си го усещах. Часове преди да се почне бях на кратка раходка. Тогава си мислех, че ми е много тежко и че това е може би последната разходка преди да родя - просто не се траеше. Ама пак не вярвах да родя 2 седмици по-рано въпреки, че си усещах. Ама нали акушерката ме беше убедила, че ще си дочакам термина, че бебето ще се роди около 3 кила и всичко нормално. Нищо не разбират тези лекари - вервай на себе си само. Родих 2 седмици по-рано бебе 3.725 кила. Ако бях дочакала термина щеше да е над 4 кила. Сметни колко процента е докторската грешка в преценката

# 20
  • Мнения: 476
Аз пък вече си мислех, че никога няма да родя. Тези девет месеца ми се сториха вечност, особено последния. Преносвах и въпреки това нямах никакво усещане, че скоро ще родя. Даже, когато контракциите ми започнаха мъжът ми ми вика: Хайде да отиваме в болницата, а аз: Чакай малко, може да ми размине. Умря от смях.

То е ясно, че се вълнуваш, но не бива да се тревожиш. По-добре гледай да си изкараш тези последни седмици в правене на неща, които са ти приятни, за които после няма да имаш време. Желая ти леко раждане.

# 21
  • Мнения: 1 273
Абе и аз така си мислех...но ето на няма бебе.
Няма значение кога ще се роди, важното е всичко да е наред! Praynig
УСПЕХ

# 22
 Laughing и аз да се присъединя към другите мами и да ти кажа да не вярваш нито на сънища, нито на точността на видеозона......бебчето си знае най-добре кога е дошло времето да се появи Laughing не се притеснявай, сигурна съм, че всичко ще е наред.....пожелавам ти го от сърце  bouquet

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Аз мислех, че ще родя поне месец по-рано, но не се оказах права- бебчо не поиска да излезе почти две седмици след термина! Crazy А иначе за видеозоните и аз съм съгласна, че дават отклонения! Peace
Успех, леко раждане и здраво, сладко бебче!  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз толкова нямах търпение да родя че от началото на 8 месец си мислех как ще родя в началото на 9  Embarassed,после започнах да сънувам как раждам,всеки ден се молех да е втози ден,ама нъцки.родих си 8 дена преди термина и се оказа че съм преносила. ooooh!
За видеозона същата работа Peaceедро бебе,незнам си кво си,аз родих дребоса 3.200кг,супер нормално на килограми
Не го мисли толкова Hug
Лесно и безпроблемно раждане ти желая  bouquet

# 25
  • Мнения: 76
S pyrvata mi bremennost mi kazaha 4e 6te rodq vseki moment a tykmo bqh vlqzla v 9 mes i 4e bebeto 6te e mnogo golqmo nad 4.000kg.Vsy6tnost prenosih s 4 dena a moq princ teje6e 3.700kg.Leko rajdane i ne se pritesnqvai!

Общи условия

Активация на акаунт