Радиестезия

  • 18 237
  • 37
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
А някакви координати на хора, занимаващи се с изследването на коса ще дадете ли Blush
След прочита на темата установих, че от както сме се преместили в тази къща, детето не е спряло да боледува. За пръв път направи спазъм на белия дроб, когато беше на 6 м, а ние се преместихме тук, когато беше на 5. Дано не съм права и само си въобразявам, защото едва ли има начин да се избегнат тези геопатогенни зони, а и нямаме друга къща Crazy

Нямам координати на радиестезист, който да се занимава с изследване на коса. Имам на една жена, която се занимава с радиестезия и фън шуй. Тя ми каза къде какво вкъщи не е ОК. Не че промених нещо, защото моят мъж е силен противник на всичко, което му мирише на окултно и отказа всякакви пирамиди и прочие. Пирамидите бяха същите, които показа онзи бивш депутат в Нова телевизия. Пращам ти линк на лични.

# 31
  • Мнения: 2 070
Дуци, виж линковете и вземи координати от там, все някои от изброените хора ще знае или ще прави изследването. Аз пращах коса на някакъв адрес май, но беше преди около 3 и нещо години, след това се видях с този Орлин Драганов лично да ми даде "епикризата". Аз самата четох част от нещата, но не успях да видя всичко, но мисля също да си направя отново, ще се разровя за телефона, дано го пазя и ще ти го напиша, ако го открия.

# 32
  • Мнения: 183
Някъде четох, че може да се направи тест за пресечните точки в мрежата на Хартман с куче или котка.
Пуска се куче или котка в необзаведена стая - котката обича силните магнитни вълни и би легнала точно върху мястото с най - силно лъчение, а кучето обратно.
Незнам до колко е вярно, казват че животните усещат предстоящите природни катаклизми, а моите кучета спяха като "буби" по време на последното земетресение.
Много е интересно.

# 33
  • Мнения: 4 371
Мерси. А колко струва тази услуга с косата ако не е тайна Blush

# 34
  • Мнения: 2 211
Тъй като детето ми е алергично към медикаменти, го лекуваме с класическа хомеопатия. Хомеопатичката на сина ми е и радиестезист. В някои случаи използва метода за поставяне на диагноза /проверява функцията на органи и системи/, но дали ще се съгласи да направи карта на патогенните зони в дома не знам.

В началото бях много скептично настроена към хомеопатията и към махалото, но с течение на времето се убедих в тяхната ефективност. Случвало се е да и се обадя от провинцията през уикенда, че детето е болно. Тя си прави диагностика с махалото у тях и на SMS ми изпраща какво да му дам /никъде не тръгвам без кутията с хомеопатичните лекарства/. Май досега няма случай да е сбъркала. 

# 35
  • Мнения: 818
У нас беше една специалистка по радиестезия и фън шуй преди време. Показа ми точките, където има някакви излъчвания. Каза ми да си сложа тези пирамиди на някои места (същите, каквито Драганов показа). Купих една (само една беше останала в книжарницата), но мъжът ми я изхвърли без предупреждение - каза, че това са окултни неща.
Когато откриваше геопатогенна зона махалото започваше да се движи активно...
Имам една пирамида,незнам същата ли е,преди време я купих,пълна е с ...пясък мисле вътре.Има и една залепена точка на една от страните,тази страна трябваше да сочи към една от посоките,но съм забравила коя.Същата ли е?Ако да,коя беше посоката? Wink
Сега се сещам,че в село край Бургас има човек занимаващ се с това.Ходила съм лично при него,преди ходеше по къщите,но последно искаше снимки на определени места от къщата.Селото беше.....Димчево.В двора му има пирамида,направена от него,ако се сетя още нещо ще пиша.

# 36
  • Мнения: 2 013
Пирамидата представляваше два триъгълника от нещо като талашит, които се втъкват един в друг. Куха е. Купих я от езотеричната книжарница в една уличка, пряка на Раковски, но й забравих името.

# 37
  • Мнения: 2 070
Мерси. А колко струва тази услуга с косата ако не е тайна Blush

В първия или някъде из първите ми постинги писах, че тогава беше 15 лева, едва ли ще е повече от 20 сега, но имай предвид, че това нещо показва моментното ти състояние, естествено де, като всяка медицинска диагноза. Някой беше казал по-горе че могат да ти кажат и неща към, които си предразположен във времето, това специално не са ми казвали, но има да речем за състоянието на обмяната на веществата, дали има някъде наченки на онко заболяване, това дали си под влияние на такива подземни излъчвания, раздиация, други подробности, които не помня, дори за нервната система... Днес пътувам за Сф и ще изровя епикризата да ви кажа какво представлява. Предполагам цената зависи и от човека, който го прави... вземи телефони, обади се тук и там, сравни...

Общи условия

Активация на акаунт