Неоперативна ринопластика

  • 1 807
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте, мами.
Въпросът ми е изпробвали ли сте неоперативната ринопластика или друго казано филър в носа?
Колко време има ефект, как вървят цените и можете ли да ми препоръчате специалисти в Пловдив?
Имам желание за лека корекция, заради малка гърбица и леко увиснал връх на носа, но съм от страхливите и не мога да се подложа на пълна упойка, след това синини и отоци от оперативната ринопластика… А като гледам резултатите след този филър ми изглеждат доста сполучливи, а и аз не целя някакъв малък нос тип Майкъл Джексън, просто лееека корекцийка за по-приятен вид. Ще се радвам да споделите мнението си.

# 1
  • Мнения: 18 996
Аз съм учудена, че има клиенти за такива услуги, защото не съм виждала наистина жени с толкова малък нос, че да изглежда по-естетично с набиването филър около гърбицата, вместо оперативното ѝ премахване, повдигането на връхчето и пр.

# 2
  • Мнения: 3 597
Не съм особено запозната , но преди време бях попаднала на клипчета как поставен на точното място , филъра предава ефект на по-малък нос , или минимум изглеждащ по-добре . И аз бях много учудена как нещо допълнително сложено може да изглежда по-малко .

# 3
  • Мнения: 35
Не съм особено запозната , но преди време бях попаднала на клипчета как поставен на точното място , филъра предава ефект на по-малък нос , или минимум изглеждащ по-добре . И аз бях много учудена как нещо допълнително сложено може да изглежда по-малко .

Явно е от повдигането на върха на носа, защото и моя връх създава илюзията за по-издължен нос, но като го повдигна леко с пръст си имам малко, нормално носле, е не тип Преслава 😃 но става доста по - лицеприятно.

# 4
  • Мнения: 3 597
В този случай вероятно , да . На единия клип имаше изравняване на гърбица и останах очарована как изглеждаше носа след процедурата … дано се включи някой по-запознат , но явно не се практикува масово все още Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Аз съм го правила преди 3,5години и още имам филър. Тялото ми е такова, че някак не изчезва - в устните слагам на 2 години веднъж. Хареса ми ефекта. Гърбица пак има лека, но определено има разлика и носа в никакъв случай не изглеждаше голям. Точно в Пловдив го правих. Ще потърся снимки - преди и след

# 6
  • Мнения: 35
Аз съм го правила преди 3,5години и още имам филър. Тялото ми е такова, че някак не изчезва - в устните слагам на 2 години веднъж. Хареса ми ефекта. Гърбица пак има лека, но определено има разлика и носа в никакъв случай не изглеждаше голям. Точно в Пловдив го правих. Ще потърся снимки - преди и след

Ехаа, супер, това исках да чуя 😊А болката търпима ли е, и колко време трае процедурата?

# 7
  • Мнения: 53
Аз питах за такава процедура и лекарката ми обясни, че по принцип с конец се повдига връхчето, освен че поставят и филър. Ще ходя другия месец ако не ме дострашее:)

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте, имате ли отзиви за лазерна корекция на нос за лека гърбица? Не мога да се престраша за ринопластика

# 9
  • Мнения: 35
Здравейте, имате ли отзиви за лазерна корекция на нос за лека гърбица? Не мога да се престраша за ринопластика

А лазерната корекция какво представлява? Тя не е ли пак под пълна упойка както ринопластиката? И аз се интересувам.

Общи условия

Активация на акаунт