склад ТСМ

  • 4 125
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47 988
аз ползвах обикновенно портбебе за триколката тцм,обаче ми беше по-удобно с чувалче,отколкото с портбебе-и по топло е за бебето Peace
не се ядосвай,защото иначе количката е хубава,здрава и удобна Hug

# 31
  • Мнения: 97
Здравейте!Пуснах търсачката и ми излезе тази тема за ТСМ.Търся лятната им количка-къде може да се открие в момента за около 50 лв(без дефекти).Ако е някъде в цетъра още по-добре(за да поръчм на кръсницата ми да я донесе),че тук в Бургас не съм я виждала.
Може да ми пишат и момичета от други градове къде я има и каква цена. Thinking

# 32
  • София
  • Мнения: 117
Миши, провери ли в магазина под Новата пощата в посока детската кухня.До офиса на ОББ мисля, че съм виждала.Но за цена незнам.

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 17:07 от Зуза

# 33
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  До сега официален вносител на ТСМ стоките за България, беше фирма „Айвън 77” със седалище в Пловдив.
  Но договорът им с ТСМ вече е прекратен, затова нямат нови доставки. Каквото и да е останало в складовете и магазините е от стари зареждания и всичко прилично вече е продадено.
  До месец март се очаква ТСМ да започнат директни продажби у нас, без да минават през фирма, която да бъде техен представител.
  Така че, за момента не очаквайте нови зареждания на магазините в страната, даже в основните складове в Пловдив са останали само боклуци.

# 34
  • Мнения: 2 849
  До сега официален вносител на ТСМ стоките за България, беше фирма „Айвън 77” със седалище в Пловдив.
  Но договорът им с ТСМ вече е прекратен, затова нямат нови доставки. Каквото и да е останало в складовете и магазините е от стари зареждания и всичко прилично вече е продадено.
  До месец март се очаква ТСМ да започнат директни продажби у нас, без да минават през фирма, която да бъде техен представител.
  Така че, за момента не очаквайте нови зареждания на магазините в страната, даже в основните складове в Пловдив са останали само боклуци.

Дано да е така и да зареждат вече в количества ,че в склада им в Младост 2 ,почти нищо няма .

# 35
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Няма гаранция, че ще се ползват същите складове и магазини, които до сега зареждаше именно фирма „Айвън 77”.

# 36
  • Мнения: 13 512
Само че цените вече няма да са като цените на Айвън, а по-високи- като цените на Биг Шоповете.

# 37
  • Мнения: 1 640
И аз търся възможно най-лека лятна/без екстри/ количка на Хаук или ТСМ във Варна.Ако някой види ,моля да ми каже.

Общи условия

Активация на акаунт