ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ЛЕКАР В СТ.ЗАГОРА ЗА СЛЕДЕНЕ НА БРЕМЕННОСТ

  • 5 007
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Аз ходя при д-р Бузалов. Той не работи, обаче, със здравната каса. Харесвам го и съм много доволна от него. Преди да забременея имах други гинекологични проблеми, той ме лекува много адекватно и успешно. Внимателен и добър лекар.
Преди време веднъж ходих при д-р Енчева. Аз лично не съм доволна от нея.
Споделям мнението на д-р Бузалов и аз съм съм с много добри впе4атления от него. На два пъти попадам на неговата смяна с болницата и слава богу 4е беше той.

Искам да изкажа много отрицателното си мнение за д-р Мима Димитрова. Незнам дали сте срещали лекар който няма смелост да ви каже какво ми ви е точно, а ви праща на частно при друг лекар за да може той да каже лошата новина .... За мен това не е лекар.

Сега ходя при д-р Ния Кирчева и съм много доволна, много интелигентна и знаеща жена.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Сега ходя при д-р Ния Кирчева и съм много доволна, много интелигентна и знаеща жена.
Много поздрави на докторката от бебе Слави и кажи  Heart Eyes Ходих по каса при нея а иначе при д-р Енчева...изражда ме Енчева.

# 17
  • Мнения: 315
здравейте,
предстои ми лапароскопия и мисля да я правя при д-рБузалов.Какво ще кажете?Някой правил ли си е лапароскопия при него?

# 18
  • Мнения: 2 122
Аз не съм чувала и не препоръчвам такава оперативна намеса тук.  Naughty

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
здравейте,
предстои ми лапароскопия и мисля да я правя при д-рБузалов.Какво ще кажете?Някой правил ли си е лапароскопия при него?

Когато лежах миналия април месец с една мама, която беше за ражданетя ми каза, че е правила при него лапаро. Но ако искаш съвет от мен - по-добре се насочи към друг град.

# 20
  • Мнения: 2 122
Когато лежах миналия април месец с една мама, която беше за ражданетя ми каза, че е правила при него лапаро. Но ако искаш съвет от мен - по-добре се насочи към друг град.
ти нали щеше да спиш  Mr. Green

# 21
Искам да попитам тези,които ходят при д-р Енчева.Как протича прегледа при вас?Аз съм във 2-рия месец и съм ходила 2 пъти до сега,но само ме гледа за по 3 мин. на ехографа и нищо друго.Нито ме измерва,нито ме тегли,и незнам не трябва ли да ми направи и преглед на магарето.....Не че имам голямо желание за това,но се притеснявам че не ми обръща достатъчно внимание,преди мен бeше едно момиче в 4-тия месец и нея я държа 30 мин,а мен 3 мин.......За фолиева киселина нищо не ми казва,и изследвание ще си правя чак другата седмица заради грипната епидемия.Споделете и вие,как е при вас..........

# 22
  • Мнения: 88
ами аз ходих при нея в края на бременността но си ме теглеше, гледаше на ехограф и изследвания ми пусна. незнам защо така се е получило, но според мен след като нищо не ти е казала за фол.киселина не е лошо да я питаш, а и за всичко което се сетиш /а фолиеата си  е задължителна!!!!/. лека и безпроблемна бременност!  Hug

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз ходих и продължавам да ходя при д-р Енчева. Какво мерене и теглене сега..чакай има време Simple Smile
На магарето няма да те прегледа преди деветия месец Mr. Green освен ако няма някои показатели /като кървене например/
Спокойно..тя си знае работата Wink

Общи условия

Активация на акаунт