Изпитани сайтове за парфюми - март 2023

  • 89 504
  • 783
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 550
Здравейте.Поръчах едно Версаче за подарък и като проверих кода се оказа, че е произведено 2005г.Да не е изветряло от толкова стоене? Как мислите ?
Кодовете се повтарят през 10 години.Проверете го в няколко сайта за проверка,за да е по сигурно кога е произведен.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 5 971
Благодаря за новата тема!
Аз съм "за" българските онлайн магазини. Имат страхотни оферти. Благодаря на всички в темата,които споделят тези оферти! Нямам никакво време да ровя и в повечето случаи се възползвам наготово Simple Smile

# 47
  • Мнения: X
Очакват ли се някакви специални намаления и оферти за 8 март? (Освен Сефора с възможността за 100 мл на цената на 50)

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 5 971
В Прити шоп всеки ден ще има различни оферти. Днес е до 35% на грим.

# 49
  • Карлово
  • Мнения: 4 694
На първа страница има Дъглас 40% на избрани. Много добри цени се получават. А по мейл Дъглас дава 30%. На един и същи парфюм през различни линкове - различен дискаунт.

На въпроса за мене БГ он лайн магазини са незаменими. Не бих придобила и 95% от парфюмите си без тях, а и без вас естествено.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 135
Благодаря много Милен, направих си подарък ...
Обичам да пазарувам от български сайтове благодарение на вас.

# 51
  • Мнения: 112
Здравейте!
Имате ли представа на какви времеви интервали се променят намаленията на парфюми в Flaconi.de?

# 52
  • Мнения: 8 472
Здравейте!
Имате ли представа на какви времеви интервали се променят намаленията на парфюми в Flaconi.de?
Всяка сутрин ги актуализират.

# 53
  • Мнения: 2 447
ЗА БГ онлайн магазините съм.
Уж не ни е малък града, но е беден откъм предлагане, а когато има такова, то цените не ме устройват. Иначе и чуждите ме радват с цени без аналог.

Поръчах Coco Mademoiselle Intense Chanel от парфюми шоп. Насляпо. Благодаря на Милен! Липсва ми Коромандел и се бия по главата, че навремето го продадох, затова и сега не смея да продавам каквото и да било, макар и да не ги нося.

# 54
  • Мнения: 105
В моя град има само един парфюмен магазин, цените са високи и няма свободен достъп до парфюмите. Затова разчитам почти изцяло на бг онлайн магазини. Въпреки че обожавам тръпката от ухание насляпо, напоследък поумнях и поръчвам отливки първо.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 656
За , българските онлайн магазини, но напоследък в чуждите намирам по-добри оферти и цени.

# 56
  • Мнения: 3 748
Честита Баба Марта! Обичам онлайн пазаруването на парфюми.До преди 10 години само от чужди сайтове, сега повече от българските.

# 57
  • Мнения: 812
"За" българските онлайн магазини съм. Всички мои парфюми са купени от тях.Пазарувам от такива, които съм изпитала и съм доволна. За сега намирам това, което търся и нямам нужда да ровя в чужди сайтове. Не държа да купувам на страшно ниски цени, кодчетата и отстъпките ме гъделичкат наистина, но аз не купувам скъпи парфюми.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 658
Редовно и основно пазарувам от български онлайн магазини, така че ЗА.

Благодаря за темата, Радика! Flowers Rose

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Maya благодаря.Отново проверих Версачето в друг сайт.Там излезе година на производство 2015.Седем години не са малко, но първоначалните 17 ме стреснаха.В парфюмната тема, често се споменава дълго съхранение на отворени парфюми.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт