Парфюмни размисли и страсти - 282 март 2023 г.

  • 47 331
  • 543
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Честита Баба Марта !
Благодаря за прекрасно оформената тема.Flowers Tulip
Вчера си взех Мон Интенз и тъна в блаженство.....бях се затъжила за него. От много време не бях носила чисто мадамски парфюм ..... Purple Heart
За осми март...ами за осми март бих се зарадвала на една Делина Ексклузив - липсва ми в наличните парфюми една точно толкова лепкава роза, а колко комплименти ми носи-като никой друг.

# 16
  • Мнения: 347
Благодаря за новата тема и Честита баба Марта на всички!
За празника на жената едва ли ще получа парфюм (подарък/самоподарък) освен ако не изпадне на оферта нещо силно желано. Още не ми е пролетно и си нося зимните аромати според настроението, така че мога да кажа конкретно кой нося най-често. Нямам търпение обаче да дойде истинската пролет понеже нямам търпение за wulong cha и No 5 Eau Premiere най-вече.

# 17
  • Мнения: 2 171
Благодаря за новата тема!
След като цели 7 дни подред бях с Wild Python на Мансера, днес съм заложила на Musky Garden.
Оглеждам се за още нещо на бранда и ще се радвам да ми препоръчате нещо подходящо за лятото.

# 18
  • Мнения: 765
Честита Баба Марта!
За празника си избрах Alien Flora Fotura, но за съжаление не ми допадна. Уж го тествах, но явно трябва по-дълго разносване. Връхните нотки ми харесаха, но избива една твърде силна амбра, която ми идва в повече. Веднага си намери нова собственичка да му се радва, а аз се чудя кой да си избера…
През пролетта обожавам Chloe Love story sensual, но сега му е още студено. Мисля да нося  и My way. Останалите, които имам са зимни, така, че съм в търсене на нов пролетен аромат.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 2 495
Благодаря за темата!

То направо звучи като да е напълно нов и различен парфюм.


За мен си е различен парфюм. Пръснах паралелно на двете китки този и първообраза и се развиха абсолютно различно. А ириса го усещам в косата и на следващия ден. До кожа си е явно, трябва да се пробва Wink

# 20
  • Мнения: 105
Честита баба Марта и благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
За 8 март бих си пожелала Naxos, ама няма да го направя, защото прекалих напоследък. По-нататък ще е..
Последните дни, откакто се стопли, най-често нося Chanel Coco и Chance edt, VCA Bois Dore и Bois D'Amande. Днес сложих Mon edp, най-подходящ ми се стори за празника - женствен, цветен и искрящ.

# 21
  • Мнения: 1 184
О не, няма такова нещо.
Ирисът е много плътен, хубав и разпознаваем, но трае половин час. След това си идва Ла Ви е Бел и заедно с намаляващия постепенно и прибиращ се към кожата ирис, вървят по пътя си. Парфюмът е сладък след ирисовата част и безпогрешно носи гордо името и фамилията си.
Аз лично засега няма да го купувам, защото имам 7-8 варианта на Ла Ви.
Точно така го усетих и аз след солидно напръскване (първо в Сефора, после и в Дъглас едно върху друго, за да съм сигурна). В началото страхотен ирис, много близък до Диор Ом Интенс - за малко да се върна и да купя на място. След 30 мин обаче само класическия Ла ви. Intesenment версията ми допада много повече и се отказах. Ако някой го разнася по-дълго, ще ми е любопитно дали ирисът се задържа след като прекараш повече време с парфюма.
Иначе по въпроса в началото на темата тази пролет май ще съм на вълна рози. Още в студа ми бяха дотегнали ванилиите, амбрите и тн и от известно време редувам Love kills, Rose Magnetic, Saiga, A la rose, а когато ми стане студено и ми се прииска нещо по-сладко L'Extase Rose Absolue.
Благодаря за темата, Денси и частита Баба Марта на всички!

# 22
  • Мнения: 2 840
Благодаря за новата тема и честита ни Баба Марта на всички!
За 8 март още не знам какво очаква винаги може да изникне нещо в последния момент под формата на приятна изненада

# 23
  • Мнения: 204
Честита Баба Марта! С пожелание за здраве и удовлетвореност през най-дамския месец от годината! Днес започнах добре месеца с получаване на две поръчки и подаръци от мен за мен, моят мъж никога не би ми купил парфюм, според него отдавна съм прекрачила границите на разумните количества . Поднових една голяма и нестихваща 10-годишна любов - Tresor Midnight Rose. Другият подарък  е La nuit Tresor Fleur de Nuit , поръчан на сляпо и без особени очаквания, а всъщност доста ми хареса. За мен абсолютно си носи вайба на серията и е незаслужено подценен.  Други парфюми за пролетта, които вече съм приготвила- My way, So scandal, Valentino Donna Born in Romma.

# 24
  • София
  • Мнения: 859
В момента нося по плътни парфюми и не съм минала още към пролетните. Най-любими са ми Baccarat Rouge 540 Extrait de parfum, новия Tresor Fleur de Nuit и Nishane Tempfluo. Но пък нямам търпение да си извадя Delina Exclusif и Creed Aventus for her.  Пролетта много им отива.
За 8-ми март бих се зарадвала на Xerjoff Fatal Charme, Dior Bois D'Argent, YSL Tuxedo, Kajal Edp, Atelier des Ors Lune Feline, но уви парфюмите си ги купувам сама. Този месец имам и рожден ден. Вече си направих подаръците за двата празника.
Ето ги

# 25
  • София
  • Мнения: 5 738
Започнах месеца с CHLOE EAU DE PRAFUME NATURELLE. Вчера го получих ,много различен от всички парфюми които имам. Харесва ми много!

# 26
  • Мнения: 256
Честита Баба Марта!
За осмомартенски подарък си избрах и получих Scandal Le Parfum, който вече и разносих, но за съжаление, нотката на солен карамел, която изкуши желанието ми да го притежавам, не изпъква при мен.
Обмислям нов подарък.
Напоследък, в зависимост от температурите, редувах Goutal Etoile d'une nuit, Nuit et confidences, Shalimar Souffle Intense, L'instant edp, LPRN. От вчера, разнасям и орхидеената ванилия - обвита съм в облак от плътен, вкусен, тъмен шоколад.

# 27
  • Мнения: X
Честита Баба Марта!

Благодаря за новата тема!

Иска ми се да имам повече пролетни аромати, защото все имам зимни. Харесах си  Mugler - Goddess, ако изпадне на сносна цена ще го взема. Подаръци парфюми на мен никой не ми прави. Sad

# 28
  • Мнения: 1 134
Оо, мерси за новата свежа тема Heart Exl
За 8ми март май нямам парфюмни желания, но може и да се замисля по въпроса Laughing
А най-много  въртя ето тези два аромата


Честита Баба Марта на всички!

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 19:24 от Dewi D

# 29
  • Мнения: 472
Нося си Ла Бел-чето както си правя по принцип, предпочитам него за подарък основно GrinningHeart

Но и още едно Драко няма да върна, примерно.Laughing
Иначе ми се насъбраха парфюмни желания, за сега ще си поръчам един Pure Jasmine на Trussardi, отдавна му се чудя.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт