Парфюмни размисли и страсти - 282 март 2023 г.

  • 47 423
  • 543
  •   1
Отговори
# 525
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Новото Нарцисо заредено в Прити шоп, някой пробва ли го вече да се изкаже:smiley: https://prettyshop.bg/products/for-her-forever

# 526
  • Мнения: 4 101
Аз даже не знаех че има ново. Проспала съм поста за него явно.
Язък че вчера бях на Витошка и не минах през ПШ.

# 527
  • София
  • Мнения: 545
Добро утро парфюмни!
Имам този
Скрит текст:
Трябва ли ми и този
Скрит текст:
.
Имам някакви спомени за втория ,но в момента не мога да ги сравня паралелно- наистина ли е толкова си приличат както ги дават в фрагрантика?
Моето мнение е, че Ви трябва. Макар и 30-чка Simple Smile От двата първо си купих по едни 30 мл. като само La Belle повторих с голяма бутилка. Le Parfum ми идва малко като какафония - стремеж да се запази драйдауна от първия, но са му разхвърчани нотките. Усещам и нещо сладко-дъвково в него. Във фрагрантика пирамидата му е доста постна, а аз го усещам като по-претрупан от първия. Иначе и двата - творение на страхотните Куентин Биш и Соня Констант. Simple Smile

# 528
  • Мнения: 4 101
Междудругото като спомена какафония, прави ли ви впечатление за парфюмите с повече от двама парфюмери създатели че наподобяват какафония?
Аз още като видя 3-ма или 4-ма парфюмера за 1 композиция и си знам че ще е нещо не особено успешно. Поне така ми е направило впепатление. Всякаш  парфюмите са някакви като недоносени, странни, просто струпани там едни съставки с лошо блендиране.
Имате ли подобни впечатления или съм само аз?

# 529
  • Мнения: 125
Вчера разходих новия black opium, май ще се взима. Много ми харесва. Други почитатели има ли? Доста ми е по- ванилов и приятен от оригинала, но сезонът ме спира.
Според мен няма какафония и доста аромати са на двама някои и трима парфюмеристи. На мен Биш ми е любимият и честно казано всеки с негово присъствие много ми допада и три от четирите любими са негови. Интересно е, че на френски името му не се произнася като куентин, а все едно Kontah с две носовки и по навик го изпускам, защото е много сложно за произнасяне Grinning

# 530
  • Мнения: 2 212
Докато съм на Шанелска вълна ще помоля за мнение за Coco edp. Мисля той да е следващия.
Сравним ли е с друг парфюм като усещане, за да добия представа?

# 531
  • Мнения: 7 420
Междудругото като спомена какафония, прави ли ви впечатление за парфюмите с повече от двама парфюмери създатели че наподобяват какафония?
Аз още като видя 3-ма или 4-ма парфюмера за 1 композиция и си знам че ще е нещо не особено успешно. Поне така ми е направило впепатление. Всякаш  парфюмите са някакви като недоносени, странни, просто струпани там едни съставки с лошо блендиране.
Имате ли подобни впечатления или съм само аз?

Миднайт Пойзън е (беше Disappointed Relieved ) такъв парфюм. Деманши е един от тройката парфюмери-създатели. Същият има редица само негови парфюми, които не знам, дали могат да се мерят по нивото на изразителност, цялостност и хармония с Миднайта. Харесвам някои от тях, но Миднайта си остава ненадминат за мен. Heart

Нямам много наблюдения за композициите и броя на създателите им, че да направя по-голямо обобщение.

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Докато съм на Шанелска вълна ще помоля за мнение за Coco edp. Мисля той да е следващия.
Сравним ли е с друг парфюм като усещане, за да добия представа?
Не Коко едп на сляпо, ретро си е.С Алюр нацели с този се съмнявам, първо викам да го тестваш.Не мога да го сравня с никой друг, той е уникален, но не е за всеки.

# 533
  • Мнения: 2 212
Брайтче, колко да е ретро? С кеф нося Shalimar edt и Philtre. Що ме плашиш така Joy Още повече събуждаш любопитството ми. Четох, че си му почитателка, кажи нещо хубаво моля те  Blush
Искам класика изпитана във времето.

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Че аз нищо лошо не съм казала, напротив.Smiley Чак да съм му почитателка заклета Sweat Smile, харесва ми чисто като аромат, но не го нося. Други Шанели нося аз Габриел edp, Тендър ЕДТ, Алюр едп, Коко Мад ЕДП.С Шалимар няма нищо общо, от него бягам с 200.Отговаря на търсенето ти, добре удари го и да се похвалиш в другата тема.Smile

# 535
  • Мнения: 2 212
Ок, благодаря за мнението. Няма къде да го пробвам и ще го мисля/чета още.

Последна редакция: пт, 31 мар 2023, 15:50 от •mimoza•

# 536
  • Мнения: 5 329
Coco EDP на мен ми е голяма любов. Права е Брайт, трудно може да се сравни с друг, аз поне не се сещам. Ретро си е и за мен това му е хубавото. Силно амбров.

# 537
# 538
  • Мнения: 31 366
О, излезли са! Благодаря много!❤
Толкова много харесвам и нося Can't Stop Loving You By Kilian. Направо ме побърква.

# 539
  • при морето
  • Мнения: 911
Аз пък да помрънкам малко-днес ми дойде Givenchy Irresistible Rose Velvet от нотино  и така да го чаках,а то се оказа една най-обикновена роза,пачули изобщо не регистрирам,жалко.

Общи условия

Активация на акаунт