За големите "бомби"

  • 82 995
  • 662
  •   1
Отговори
# 405
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Тц, няма да си взимам крема  Crossing Arms
Щом с хаповете не става, кремчето съвсем мижава работа ми се струва  newsm78

# 406
  • Мнения: 811
Големите надежди започнаха  Whistling

# 407
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Сефте сядам да изчета темата и само да отбележа, че въпреки уверенията на г-н Калчев от януари-февруари, все така няма разрешения от МЗ или някакви по-стойностни документи - на български. Това, че ФДА е одобрила, простете, е леко ъъъ, смешновато. Да не говорим с един Фотошоп какви чудеса стават... В сайта даже отзивите са от разни жени от Испания, Макао и не знам си къде. Тъй то.

# 408
Мили дами,ако не сте се осъзнали още-ще ви накарам да се осъзнаете.Няма такова чудо още на света,което да е измислено за увеличаване на бюста освен пластичната хирургия.Пийте си хапове колкото искате,ефекта ще е незначителен и краткотраен.Това е!Някой ден може да се открие чудото за голям бюст,но за съжаление засега няма такъв филм.  Heart Eyes

# 409
  • Мнения: 235
Мили мами. Включвам се малко късно в темата но все пак реших да го направя. Изгълтах една опаковка от провословутата Пуера.През това време не усетих нито лека болка, нито нито напрежение и ни най малко уголемяване на бюста. Даже по едно време отворих една капсула да вида има ли нещо вътре!
Реших за себе си че явно не съм от жените сред които това лекарство дава някакъв ефект. То си го пише в указанията че само 90% от жените приемащи капсулите получават очаквания ефект. Явно аз съм от останалите 10. И никой не може сда ме убеди , че трябва да продължа да го пия и да чакам.. Така че приключих с Пеура.Да не говорим , че това са си хормони, защото след спирането на капсулите мензисът ми закъснява 2ра седмица. Явно яко ми е разбъркала хормоните тази Пеура.
Не става само с капсули, трябва и ъкъл!
Успех на всички надяващи се!

# 410
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.............
Не става само с капсули, трябва и ъкъл!
...

Мъдър съвет Tired Благодарим сърдечно  Laughing

# 411
  • Мнения: 677
Изчака ми се чакалото..Къде са снимките,къде са?!

# 412
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 601
Изчака ми се чакалото..Къде са снимките,къде са?!

Бре, че снимай се де  Mr. Green

# 413
  • Мнения: 258
Съвсем пределно ясно ни е, че няма да се сдобием с "големи бомби" от тези хапчета, омръзна ми да го повтарям... Никоя от нас няма такива очаквания!!! НО капсулите определено допринасят за по-добрия вид на гърдите - стягат ги и ги правят плътни. Мисля, че никоя от нас, която ги пие, няма да отрече това твърдение. така, че моля всички "доброжелатели" - спестете ни песимизма си и го кътайте за себе си!  Close  #Cussing out
Далеч съм от мисълта, че Памела Андерсън (например) е пила ПУЕРА.... Laughing Laughing Laughing
Айде мн здраве от мен

# 414
Здравейте!Прочетох всички 22 страници по темата и почти се бях навила да си купя това "вълшебство"-вначалото толкова бяхте убедителни и заразителни всички...Но докрая май ми мина мерака,защо никой не пише?Кажете какъв е крайния резултат,надявам се,че не е плачевен?Струва ли си,а крема?Мерси предварително!

# 415
  • Мнения: 811
Аз в понеделник започвам втория курс.Не съм изчела цялата тема,ма на повечето май ви закъсняваше цикъла,а на мен ми подрани с 10 дена-вместо на 15 на 05.05.

# 416
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....Кажете какъв е крайния резултат,надявам се,че не е плачевен?Струва ли си,а крема?

Чак за "плачевен" не можем да говорим.
Аз съм на 5-я курс в момента.
Както съм писала и преди - докато пия капсулите, има ефект, но в паузите си възвръщам старите размери  Wink
Но пък косата ми се заздрави значително, кожата също е о`кей, така че поне нещо ми се е подобрило  Mr. Green
Дали си струва, това преценява всеки сам.
За крема нищо не мога да кажа, защото не съм го ползвала.


пеперуна, в листовките и сайта пише, че в началото на приема е нормално и закъснението и по - ранното идване на цикъла.

# 417
Ок,чакам още форумци да пишат,интересувам се и от кремчето-както подразбрах,май е хубаво в паузите да се използва и то,за да се поддържа ефекта на капсулите.Ами освен изместване на цикъла в началото,имате ли други странични ефекти,като напр.окосмяване или напълняване,увеличи ли ви се апетита?Това е за сега,чакам и събирам още инфо ,за което сърдечно ви благодаря!

# 418
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..........имате ли други странични ефекти,като напр.окосмяване или напълняване,увеличи ли ви се апетита?...

При мен специално няма други странични ефекти - нито окосмяване, нито качване на килограми, нищо!

# 419
  • Мнения: 8
Здравейте, прочетох форума и реших да се включа с моята ситуация. Аз също започнах таблетките, от третия ден на цикъла ми, усетих и главоболие и напрежение в тялото ми, но за първите няколко дни. След това се разколебах, прочитайки вашите опасения и на петия ден ги спрях. Особеното при мен се случи след като ми свърши нормалния цикъл на 7 ден, за два дни имах почивка и след два дни започна отново да ми кърви. Вече така близо 7 дни - слабо е, но е факт. Безпокоя се, това дали е от хормоналното разбутване? Все пак ще се консултирам и с лекар. Но вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт