Дезинфекция на играчки

  • 6 681
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 560
Е,айде стига.
Докато детето ти стане на възраст,подходяща да си играе с плюшени играчки,изобщо няма да има нужда от дезинфекция и стерилизация.Пък другите ги измии на чешмата с топла вода и веро и готово.
Знаеш ли като излезнеш навън с количката с какви боклуци се нагълтва детето ти?

# 46
  • Мнения: 403
След като изварих една дрънкалка и тя придоби причудлива форма, само мия с топла вода.
Много смешно ми стана,защото знам в какво се е превърнала дрънкалаката! Laughing.И аз пера плюшените,а другите само ги мия с вода и веро от време на време.
Формата е на" нищо подобно" Mr. Green

# 47
  • Мнения: 814
Когато синът ми беше по-малък използвах разтвор на Амукина за пластмасовите и гумените играчки, а плюшените пусках в пералнята. Сега пластмасовите и гумените просто ги измивам, когато ми се сторят захабени, а плюшените - все още пера  Peace.

# 48
  • София
  • Мнения: 44 122
Няма нужда от дизинфекция на играчки...като е болен баткото - малкото или ще се зарази от него или не и дизифектант няма да ти помогне особено...за това пък ще гради имунитет детето ти...

# 49
мия и пера всички и граяки .. и пеещите.. за сега нямам проблеми яки машинки се оказаха, но дакато беше съвсем малък Веско ги дезинфикцирах със дезифенктант на чико, но той не е на спрей. Ти ако искаш можеш да сложиш такъв дезифектант в шишенце с помпичка и така да го пръскаш.

# 50
  • Мнения: 2 070
Никога не съм дизенфектирала играчки, нито съм ги мила дори. Шишета и прочие съм измивала само с гореща вода, може би само първия месец ги слагах за малко във вряща.
Не живея в стерилен свят, няма нужда.

# 51
  • Мнения: 2 019
не съм дезинфекцирала играчки,само гумените съм мила

Общи условия

Активация на акаунт