На какви хора разглеждате интернет албумите?

  • 8 302
  • 202
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 043
ами на приятели и познати а ако се вълнувам от дадена тема - примерно родопите - търся нещо на тези тема за да видя

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Преди свалях, защото мониторът ми се беше скапал и за да видя снимката, трябваше да я светна доста, после веднага ги триех, сега вече не свалям, не виждам слисъл  Wink

Това е едно от възможните обяснения за даунлоуда  Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 7 474
Много рядко отварям чужди албуми,  само , ако са пуснати с цел да покажат нещо в конкретна тема. Просто така не отварям.  Wink

# 34
  • на село
  • Мнения: 3 945
Може да покаже само ако е регистриран в съответния сайт за снимки...

И влезе като регистриран, ако започне да разглежда без да се логне - няма да го покаже.

Искаш да кажеш, че ми показва само броят на регистрираните потребители, разглеждащи албумите ми? Тоест броят може да е и по-голям, имайки предвид, че не сам регистрирани разглеждат?  newsm78

Виж за Webshots не знам как е точно, тя всъщност Steff ти е отговорила, но на мен в Multiply ми показва само регистрираните, които за разгледали албума.

# 35
  • Мнения: 2 229
И на мен ми е много странно, защо ще пазиш на компютъра си чужди снимки. Shocked Да гледаш, естествено, нали за това са сложени, ама чак да теглиш...въпреки че точно webshots не е някой забутан Бг сайт и хора от цял свят го гледат, та кой знае от толкова хора може да има луди воайори да теглят. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 103
Снимки не свалям, защо да го правя  Shocked Извратено ми звучи...

Именно  Rolling Eyes

А като питах на какви хора, не питах за конкретни имена, а за принципа, на който подбирате снимките..
И на мене ми звучи извратено някак си newsm78

# 37
  • Мнения: 431
Разглеждам снимките на всички, които са ми направили впечатление, положително или отрицателно. Не свалям снимки, но бих свалила, ако е някой хубав пейзаж - за десктопа.

# 38
  • Мнения: 495
Буба, ако не беше започнала темата, нямаше да отворя албума ти  Grinning
видях го, големи сте сладури  Sunglasses
не, не гледам албуми по принцип, нямам време

# 39
  • Мнения: 2 229
А аз лично гледам снимки на всякакви хора, не целенасочено "сега на тоя ще му разглеждам снимките", ами ако случайно попадна или нещо ми направи впечатление. Например в снимка.бг от "случайните" ако видя нещо интересно, домашни любимци най-обичам. Heart Eyes
На потребителите тук много рядко, но но на Буба й разгледах коледния албум, страхотно костюмче. Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 6 743
ГЛедам снимки, ако има, на хора които са ме впечатлили по някакъв начин и ми е любопитно да видя кой се крие зад ника  Hug
Не свалям чужди снимки - много странно ми се струва.
Бубе, или лятото или миналата година пак имаше снимка на този прозорец, явно ходите често - къде е това място, ако не е тайна?

# 41
  • Мнения: 431
От друга страна никога не е късно да започна да разглеждам албумите и да си водя бележки за:

- на кой не му ходи прическата
- кой е кривоглед
- кой има брадавица на носа
- кой не се е обезкосмил както трябва
- кой не си е оскубал веждите симетрично
- на кой са му малки циците
и т.н.
 Shocked
И после, като заспоря с някой, да пускам по някой и друг подлярски коментар. Виждала съм и такива неща тук. ku-ku

# 42
  • Мнения: 5 622
От друга страна никога не е късно да започна да разглеждам албумите и да си водя бележки за:

- на кой не му ходи прическата
- кой е кривоглед
- кой има брадавица на носа
- кой не се е обезкосмил както трябва
- кой не си е оскубал веждите симетрично
- на кой са му малки циците
и т.н.
 Shocked
И после, като заспоря с някой, да пускам по някой и друг подлярски коментар. Виждала съм и такива неща тук. ku-ku

И аз  hahaha Затова и питах директно- кой гледа за да намира кусури и после да обсъжда  hahaha




# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
Много рядко отварям чужди албуми,  само , ако са пуснати с цел да покажат нещо в конкретна тема. Просто така не отварям.  Wink
Аз също,има само единични потребителки,които са ми приятни и ми харесват на външен вид и съм разглеждала техни снимки,но не и цели албуми.Аз необичам да си показвам снимките,всички албуми са ми лични.

# 44
  • Мнения: 5 577
Нали имаше такава тема, щяхме да се избием помня - "Как може да не си махате космите на ръцете?" - една потребителка така гледала албуми, забелязала и беше адски възмутена.

Общи условия

Активация на акаунт