На какви хора разглеждате интернет албумите?

  • 8 296
  • 202
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622
 От много време ми се върти това питане, сега се наканих да пусна тема, подтикната от конкретен постинг....

На какви хора гледате снимките- само на тези, които харесвате или и на тези, които не? И ако е второто- защо го правите? От любопитство, от желание да намерите нещо, върху което да злорадствате или друго?  Thinking

Аз лично много рядко гледам снимки на потребители на форума. Само, ако търся нещо конкретно и съм била насочена към албума.

А теглите ли снимки от албумите, които разглеждате и защо го правите?

# 1
  • Мнения: 15 619
Разглеждам чат пат снимки от срещите и толкова.
Не тегля снимки. Не ми е интересно и не смятам, че е редно /за себе си/.

# 2
  • Мнения: 5 577
Разпознавам се нещо в тоя пост, надявам се не с лошо.  Mr. Green

Разглеждам, защото ми е интересно, няма значение на кого е албума. Обичам да гледам снимки на съфорумци, да знам с кого си комуникирам.
Деца, особено малки, не са ми интересни, по-големички разглеждам.  Rolling Eyes

Интересен ми е твоя сегашен албум, ей така - защото попринцип много се кефя на добре изглеждащи мацки.

С кеф наскоро разглеждах албума на Дидка Бандидка (очарователни са ми с двете хлапета, много любов струи от снимките им), още на Дуци, на калпазанка, на Афродита, на Никол, на ДеянаЗ, на Дона, на Монда, на Калин@ даже, дето мога да я видя по всяко време.
Пристрастна съм към Дневника на Малена, това е уникално дете - както и всички други снимки там,  като картички.
По цял ден мога да ги гледам.  Blush

Не виждам лошо, нали за това са албумите - за да се разглеждат.

П.П. Какво значи да се теглят, да се запазват ли? Не - за какво са ми чуджи снимки, които мога да разгледам по всяко време?

# 3
  • Мнения: 1 937
Току що разгледах твоето албумче, Бубе!

Любопитствам основно за хора, които са ми направили впечатление и ми се ще да познавам лично.
Снимки не тегля.

# 4
  • Мнения: 5 622
Не Верги, не е с лошо, права си иначе, че визирах твоят постинг от темата за интернет фобиите (чакай да не сбъркам заглавието...  newsm78)

А за тегленето какво ще кажете?

Никога не съм теглила снимки, но ми е странно например колко много даунлоуда имат моите албуми  Confused Кой тегли и защо? И най-интересното е, че разбрах, че това са хора от форума (едва 10-20 даунлоуда знам от кого са. Останалите са ми голям хикс....)

# 5
  • Мнения: 3 447
На хората, които са ми по-близки... Но по принцип ми е неудобно да ровя в хорските подписи... все едно им ровя тайно в чекмеджетата... не знам защо, при положение, че те самите са си сложили линк. Снимки не свалям, защо да го правя  Shocked Извратено ми звучи...

# 6
  • Мнения: 6 167
монда и малена.
на монда са й много хубави разните пътешествия,
малена е вманиачена да снима детето си и винаги са страхотни снимките.
някак се унасям в мечти за мое бебе и как и аз ще го снимам.
хваща естествени моменти, снимките са с добро качество и тн.
на друг май не съм разглеждала.. newsm78

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Вержи, че моя албум паяжини е хванал аз изобщо не се сещам за него, а да качвам снимки колко мразя не е истина
Иначе албуми гледам рядко и то само майките и татковците( може да я някой бивш) бебетата и децата не са ми интересни

# 8
  • Мнения: 5 622
Снимки не свалям, защо да го правя  Shocked Извратено ми звучи...

Именно  Rolling Eyes

А като питах на какви хора, не питах за конкретни имена, а за принципа, на който подбирате снимките..

# 9
  • Мнения: 9 092
Снимки от албуми не свалям, само ако са природни красоти.
Разглеждам понякога, ей така случайно, но не ми е самоцел.
Харесвам албумите на Калпазанка Simple Smile Творчески са и са приятни.
Моите албуми в интернет не са публични, само ако има конкретен повод да ги отключа.

П.П. Бубс, нали се сещаш, че с този аватар ще предизвикаш голям интерес към коледните ви снимки Mr. Green

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Гледам рядко, но сега като спомена, разгледах твоето коледно албумче  Grinning
А това за тегленето и на мен ми е хикс  Rolling Eyes Какви са наистина съображенията на тези, решили да теглят чужди снимки  Thinking Интересно...

# 11
  • Мнения: 7 837
Ако някой ми направи впечатление, дори само с един постинг, понякога отварям албума му. Не е нужно, да е много известен, тях ги знам и не са ми интересни... Grinning
Снимки не свалям, защото е глупост. За какво ми е нечия снимка...

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Разгледам понякога. Не на всеки...На Лени съм разгледала нейния. Даже и писах за едни цветя, извиращи от прозорците...Невероятни Heart Eyes.
Не тегля снимки - защо ми е да го правя?! На непознати хора...Звучи ми гадно.

# 13
  • Мнения: 5 577
Бубо - да не би просто ако се отвори снимката и да показва, че е теглено? Аз това не го разбирам много.  Blush
Теглил=запазил, така ли? Запазил на своя си комп?

Ужас, наистина е извратено.  Shocked

Може някой да е запазвал снимка за да си играе на фотошопа примерно, на мен така една снимка ми е била взета и една форумка се учила върху нея да работи, че ми изкара акъла като ми прати резултата ... както и да е.

Вержи, че моя албум паяжини е хванал аз изобщо не се сещам за него.

Случайно попаднах от някаква тема на него.

# 14
  • на село
  • Мнения: 3 916
Разглеждам албуми когато ме насочат в някоя тема, ето Бубе на теб например съм гледала само снимките от пътуването ви в Родопите.
Но последно време имам проблем с нет-а в службата и снимки в Webshots въобще не ми се зареждат и поради причината с нет-а съм изключила подписи и аватари, та и насоки към албуми  нямам.
Иначе снимки  тегля, но от руските майки, те си качват елементи за Фотошопа в албуми и от там си дърпам  Mr. Green.

# 15
  • Мнения: 5 622
Бубо - да не би просто ако се отвори снимката и да показва, че е теглено? Аз това не го разбирам много.  Blush
Теглил=запазил, така ли? Запазил на своя си комп?

Ужас, наистина е извратено.  Shocked


Показаните снимки са едно, даунлоуднатите, съвсем друго. Например може албумите ми в Уебшотс да са показани 17 000 пъти за една седмица, но даунлодите да са общо 1200- за всички албумикоето си е страшно много  Thinking), като за всеки албум ми показва колко даунлоуда има.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Понякога - ако даден постинг ми събуди любопитството ми е интересно да вида и албумчето на автора му. Точно преди минути видях, че си качила нови коледни снимки и ги разгледах /много свежарски/ и бай дъ уей се влюбих в колието ти - синия рог  Heart Eyes
На Монда също са ми много интересни снимките от пътешествиятя й.
Но не виждам причина някой да си тегли чужди снимки  newsm78 Тъпо е...

# 17
  • Мнения: 2 952
На никой почти , даже вече  асоциирам потребителите  във  форума с  аватарите им hahaha

На приятели гледам албумите ако ми пратят линка да ме подсетят Rolling Eyes Simple Smile

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а показва ли ти кой потребител ти е теглил снимка?

# 19
  • Мнения: 9 092
Може да покаже само ако е регистриран в съответния сайт за снимки...

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а аз как мога да си махна регистрацията и бе това нямам кьорава снимка там

# 21
  • Мнения: 9 092
По принцип има опция за премахване на регистрацията. Или си триеш албумите., но пък ти хич нямаш снимки Simple Smile
За кой сайт става въпрос, за да ти кажа по-конкретно?

# 22
  • на село
  • Мнения: 3 916
Може да покаже само ако е регистриран в съответния сайт за снимки...

И влезе като регистриран, ако започне да разглежда без да се логне - няма да го покаже.

# 23
# 24
  • Мнения: 5 622
 Лошото в уебшотс е, че няма опция за забрана на даунлоуда  Confused

Иначе не мога да ги махна снимките, защото там са качвани снимки от повече от две години насам, а и това е начин да покажа снимките ни на хора, които са далеч.....

# 25
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Аз лично бих си изтеглила твоята снимка от аватарати за новогодишен подарък на мъжа ми Mr. Green
Иначе рядко гледам снимки на хора, на манджи май повечко Embarassed

# 26
  • Мнения: 5 622
Може да покаже само ако е регистриран в съответния сайт за снимки...

И влезе като регистриран, ако започне да разглежда без да се логне - няма да го покаже.

Искаш да кажеш, че ми показва само броят на регистрираните потребители, разглеждащи албумите ми? Тоест броят може да е и по-голям, имайки предвид, че не сам регистрирани разглеждат?  newsm78

# 27
  • Мнения: 9 092
Ами би трябвало да отчита всички посещения, без значение дали са регистрирани или нерегистрирани. Свалянето обаче отчита само когато свалят регистрирани.
Деяна, акаунт от Уебшотса не успях да разбера как се изтрива, само снимки и албуми Confused Аз също имам снимки там, като искам да махна нещо трия снимката или албума, а като не искам да се разглеждат, правя ги private...

# 28
  • Мнения: 46 511
Разглеждам на всички  Embarassed
Интересно ми и ми е приятно  Grinning

Преди свалях, защото мониторът ми се беше скапал и за да видя снимката, трябваше да я светна доста, после веднага ги триех, сега вече не свалям, не виждам слисъл  Wink

# 29
# 30
  • Мнения: 1 043
ами на приятели и познати а ако се вълнувам от дадена тема - примерно родопите - търся нещо на тези тема за да видя

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Преди свалях, защото мониторът ми се беше скапал и за да видя снимката, трябваше да я светна доста, после веднага ги триех, сега вече не свалям, не виждам слисъл  Wink

Това е едно от възможните обяснения за даунлоуда  Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 7 474
Много рядко отварям чужди албуми,  само , ако са пуснати с цел да покажат нещо в конкретна тема. Просто така не отварям.  Wink

# 34
  • на село
  • Мнения: 3 916
Може да покаже само ако е регистриран в съответния сайт за снимки...

И влезе като регистриран, ако започне да разглежда без да се логне - няма да го покаже.

Искаш да кажеш, че ми показва само броят на регистрираните потребители, разглеждащи албумите ми? Тоест броят може да е и по-голям, имайки предвид, че не сам регистрирани разглеждат?  newsm78

Виж за Webshots не знам как е точно, тя всъщност Steff ти е отговорила, но на мен в Multiply ми показва само регистрираните, които за разгледали албума.

# 35
  • Мнения: 2 229
И на мен ми е много странно, защо ще пазиш на компютъра си чужди снимки. Shocked Да гледаш, естествено, нали за това са сложени, ама чак да теглиш...въпреки че точно webshots не е някой забутан Бг сайт и хора от цял свят го гледат, та кой знае от толкова хора може да има луди воайори да теглят. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 103
Снимки не свалям, защо да го правя  Shocked Извратено ми звучи...

Именно  Rolling Eyes

А като питах на какви хора, не питах за конкретни имена, а за принципа, на който подбирате снимките..
И на мене ми звучи извратено някак си newsm78

# 37
  • Мнения: 431
Разглеждам снимките на всички, които са ми направили впечатление, положително или отрицателно. Не свалям снимки, но бих свалила, ако е някой хубав пейзаж - за десктопа.

# 38
  • Мнения: 495
Буба, ако не беше започнала темата, нямаше да отворя албума ти  Grinning
видях го, големи сте сладури  Sunglasses
не, не гледам албуми по принцип, нямам време

# 39
  • Мнения: 2 229
А аз лично гледам снимки на всякакви хора, не целенасочено "сега на тоя ще му разглеждам снимките", ами ако случайно попадна или нещо ми направи впечатление. Например в снимка.бг от "случайните" ако видя нещо интересно, домашни любимци най-обичам. Heart Eyes
На потребителите тук много рядко, но но на Буба й разгледах коледния албум, страхотно костюмче. Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 6 743
ГЛедам снимки, ако има, на хора които са ме впечатлили по някакъв начин и ми е любопитно да видя кой се крие зад ника  Hug
Не свалям чужди снимки - много странно ми се струва.
Бубе, или лятото или миналата година пак имаше снимка на този прозорец, явно ходите често - къде е това място, ако не е тайна?

# 41
  • Мнения: 431
От друга страна никога не е късно да започна да разглеждам албумите и да си водя бележки за:

- на кой не му ходи прическата
- кой е кривоглед
- кой има брадавица на носа
- кой не се е обезкосмил както трябва
- кой не си е оскубал веждите симетрично
- на кой са му малки циците
и т.н.
 Shocked
И после, като заспоря с някой, да пускам по някой и друг подлярски коментар. Виждала съм и такива неща тук. ku-ku

# 42
  • Мнения: 5 622
От друга страна никога не е късно да започна да разглеждам албумите и да си водя бележки за:

- на кой не му ходи прическата
- кой е кривоглед
- кой има брадавица на носа
- кой не се е обезкосмил както трябва
- кой не си е оскубал веждите симетрично
- на кой са му малки циците
и т.н.
 Shocked
И после, като заспоря с някой, да пускам по някой и друг подлярски коментар. Виждала съм и такива неща тук. ku-ku

И аз  hahaha Затова и питах директно- кой гледа за да намира кусури и после да обсъжда  hahaha




# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
Много рядко отварям чужди албуми,  само , ако са пуснати с цел да покажат нещо в конкретна тема. Просто така не отварям.  Wink
Аз също,има само единични потребителки,които са ми приятни и ми харесват на външен вид и съм разглеждала техни снимки,но не и цели албуми.Аз необичам да си показвам снимките,всички албуми са ми лични.

# 44
  • Мнения: 5 577
Нали имаше такава тема, щяхме да се избием помня - "Как може да не си махате космите на ръцете?" - една потребителка така гледала албуми, забелязала и беше адски възмутена.

# 45
  • Мнения: 2 550
Много рядко отварям чужди албуми,  само , ако са пуснати с цел да покажат нещо в конкретна тема. Просто така не отварям.  Wink
Аз също,има само единични потребителки,които са ми приятни и ми харесват на външен вид и съм разглеждала техни снимки,но не и цели албуми.Аз необичам да си показвам снимките,всички албуми са ми лични.

И аз така.

# 46
  • Мнения: 5 622
Нали имаше такава тема, щяхме да се избием помня - "Как може да не си махате космите на ръцете?" - една потребителка така гледала албуми, забелязала и беше адски възмутена.

Горката. Хич няма да и е лесно....  Joy

# 47
  • Мнения: 3 447
Нали имаше такава тема, щяхме да се избием помня - "Как може да не си махате космите на ръцете?" - една потребителка така гледала албуми, забелязала и беше адски възмутена.
Хах, и аз за това се сетих  Joy

# 48
  • Мнения: 3 537
Чужди не гледам.Само на познати.

# 49
  • Мнения: 857
Ами рядко се случва да гледам.Случвало се е в подписа като има линк към албум понякога да разглеждам, но това става доста рядко.А за свалянето на снимки  #Crazy- Незнам какъв е смисълът от това  newsm78

# 50
  • Мнения: 3 405
Към момента гледам новородените бебоци от отчетната ни тема. Не тегля снимки от ничий албум Grinning

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Гледам на интересни за мен хора, понякога и на негативно впечатлили ме.

# 52
  • Мнения: 1 425
Разглеждам от любопитство. А и много се кефя на малките дечица и на всички невероятни ситуаций в който са заснети.
Бубе и твойте съм ги гледала, много са сладурски  Hug
Не тегля снимки защото ми се струва тъпо. Имам си достатъчно на мойте деца.

# 53
  • Мнения: 6 903
Гледам снимки на хора, които ми харесват (в смисъл на външен вид). Гледам и снимки на хора, които са ми интересни и ми е любопитно как изглеждат. Гледам понякога и снимки от пътешествия. Не съм сваляла снимки Shocked

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Гледам снимки на хора, които ми харесват (в смисъл на външен вид). Гледам и снимки на хора, които са ми интересни и ми е любопитно как изглеждат. Гледам понякога и снимки от пътешествия. Не съм сваляла снимки Shocked

И аз така, но рядко се сещам, защото съм забранила да виждам подписите на потребителите.

Сега тази тема ми подгря любопитството и отивам да разгледам албума на Буба - снимки няма да свалям, споко!  Laughing

# 55
  • Мнения: 7 430

Разглеждам, защото ми е интересно, няма значение на кого е албума. Обичам да гледам снимки на съфорумци, да знам с кого си комуникирам.


С кеф наскоро разглеждах албума на Дидка Бандидка (очарователни са ми с двете хлапета, много любов струи от снимките им),

По цял ден мога да ги гледам.  Blush

Не виждам лошо, нали за това са албумите - за да се разглеждат.



На същото мнение съм  Peace приятно ми е да гледам снимки - мога даже да се нарека СНИМКОМАНИАЧКА Mr. Green

Верги, мерси Ти за милите думи  Hug много приятно ми стопли душата...  bouquet

... а за твоите снимки като съм ги гледала се питах "Как може тази мама да роди и да си възвърне фигурата ака бързо" - благородно ти завиждах и сега пак де Wink Hug

# 56
  • Мнения: 3
Не гледам ничии снимки , освен ако някой лично не ми покаже своя . Считам за лекомислие слагането на снимки в нета , така че да се безконтролно изложени на показ ..не знаеш на кой какво му е в главата . Също съм доста внимателна с даването на инфо ... нямате си на прества колко много може да се научи от попълнени стриктно регистрации или случайно изпуснати думи из форумите . Нета въобще не е анонимен ..внимавайте.

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Преди не съм се ровела много по снимки, но скоро започнаха да ми правят впечатление красивите произведения с Фотошоп и други подобни програми. Запалих се, изтеглих си програмата и сега я разучавам(колкото ми е възможно, че съм с малко свободно време). Та затова и напоследък често започнах да отварям албуми. Много са хубави тези на Никол и Малена и на още няколко от фотошопската тема.
Снимки на потребителки не съм теглила. Но не разбирам защо се чудиш за свалянията, след като си ги сложила в подписа си и са публичен албум. На мен може да не ми трябват, но на някой може да му трябва да здруго. Това е рискът на показването в Интернет.

# 58
  • Мнения: 9 990
Албуми тук не гледам, семейни пък-съвсем-не ми е интересно.Посещавам фотофоруми и там гледам такива с художествена цел публикувани....А кой ти тегли снимките ли-ми все тая-всеки, който си пада по мацки по бельо например-ето-и сега на аватара си поразголена, що да не те свали някой да ти се кефи? Grinning

# 59
  • Мнения: 5 577
 Blush Абе незнам, ама ние с мъжо БУБА от аватар бихме си я сложили на фототапет.

# 60
  • Мнения: 6 472
Обичам да разглеждам снимки. Не само тук в подписите ви, а по принцип. Доставят ми удоволствие хубавите и качествени снимки. Понякога от любопитство се заглеждам в хорските подписи, за да придобия представа кой как изглежда. Все пак се предполага, че за това са сложени там.
Чужди снимки не тегля. Не се сещам за какво да го правя. Даже когато разглеждам във фотографски сайтове и нещо много ми хареса, предпочитам да си го запазя във фейвъритс, от колкото да го сваля на компютъра. Имам чувството, че крада по този начин Embarassed
Семейното албумче не бих си сложила в подписа. Това са лични неща.

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 18:53 от luluto

# 61
  • Мнения: 3 576
Гледам албуми, когато някой потребител ме е впечатлил с изказване или пък има такава предизвикателна снимка на аватара си като твойта Wink

Нищо не свалям, защото най-малкото - какво ще ги правя?!! Признавам си - досега да съм запазила само 1-2 снимки с интериори, за да ги ползвам за идеи.

За сметка на това си махнах от профила всички линкове към албуми, в един момент реших, че не ми е приятно всеки да ме гледа мен и семейството ми......

# 62
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Гледам предимно на приятели снимките.. Случвало се е и на познати, не толкова близки хора. Обикновено го правя когато ми е скучно и имам време за убиване Simple Smile Не търся нещо над което да 'злорадствам' -- не виждам смисъл в цялата работа... На хора с които не се разбирам особено се случва също да разгледам (ако някой ми даде линк примерно и ми каже "виж еди какво си" - нещо конкретно) А моите снимки и идея си нямам дали някой ги гледа - аз съм ги сложила в нета за да ми е по-лесно да ги споделям с приятели Simple Smile

Особено обичам да гледам албума на един приятел , който снима почти професионално и определено е удоволствие за мен да разглеждам снимките му Simple Smile

# 63
  • Мнения: 5 577

 Blush Аз отдавна съм ви фен като семейство, много сте шури и невероятно влюбени - от снимките личи.
Така де, да си кажем, като стана дума.

# 64
  • София
  • Мнения: 786
Ако някой ми е направил впечатление и ми става интересно как изглежда този човек. Гледам снимки и от форумските срещи, аз като гледам скоро няма да присъствам защото в повечето случаи или съм на работа или ме е срам  Embarassed та само ви гледам и ви се радвам как се веселите. Hug

# 65
  • Мнения: 1 629
Абе, аз тегля, ама с причина. Теглила съм на варненки за колажа. С цел, дет се вика Grinning

# 66
  • Мнения: 7 430

 Blush Аз отдавна съм ви фен като семейство, много сте шури и невероятно влюбени - от снимките личи.
Така де, да си кажем, като стана дума.

# 67
  • Мнения: 6 472
Искам да ви кажа, че тази тема ме накара от половин час да се разхождам по хорските албуми Embarassed

# 68
  • Мнения: 3 537
Искам да ви кажа, че тази тема ме накара от половин час да се разхождам по хорските албуми Embarassed
и аз. Wink

# 69
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Само на такива,които са пуснати за мен да ги разглеждам.От форума-много рядко,ако е пусната тема,че е мн интересно.Както сега.

# 70
  • Мнения: 2 407
Снимки не свалям, защо да го правя  Shocked Извратено ми звучи...

Именно  Rolling Eyes

А като питах на какви хора, не питах за конкретни имена, а за принципа, на който подбирате снимките..
Изгледах твойте Коледни снимки,от любопитство.Не гледам снимките ,защото не ме интересуват.Гледам само снимките на майските мами, но като ги дадът за общо разглеждане.

# 71
  • Мнения: 5 622
Аз по принцип също съм спряла албумите си от показване..Преди бяха нон стоп в подписа. Вече не е така. Сега албумът е на промоция.  Joy После пак ще го махна. Приятели разни са ме добавили във френдс и от там си ми гледат снимките, както и аз техните.

# 72
  • Мнения: 764
Аз пък се чудя как въобще може да се пускат семейни албуми?Хайде,една снимчица там на майката -да.
Това е моето мнение! newsm78 Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 217
От много време ми се върти това питане, сега се наканих да пусна тема, подтикната от конкретен постинг....

На какви хора гледате снимките- само на тези, които харесвате или и на тези, които не? И ако е второто- защо го правите? От любопитство, от желание да намерите нещо, върху което да злорадствате или друго?  Thinking

Аз лично много рядко гледам снимки на потребители на форума. Само, ако търся нещо конкретно и съм била насочена към албума.

А теглите ли снимки от албумите, които разглеждате и защо го правите?
Не гледам снимки и албуми,на хора който не познавам ли4но.Сега разгледах твоя ,4е ти ми избоде о4ите с него Laughingи с заглавието на темата.По въпроса ,аз никога не бих си сложила снимки на мен и на близките ми ,да ги разглежда толкова народ NaughtyЛи4ни съображения  bouquetХора всякакви. Laughing

# 74
  • Мнения: 5 577
 Joy Сега излезе, че БУБА нарочно е пуснала темата за да се изфука с албума, ох Бубак, не ти върви, все ще се намери някой да каже нещо такова.
Спокойно, не е истина - аз съм виновна за пускането на тая тема!  Peace

Ама и да се е изфукала не виждам лошо, щом има с какво.  Wink

Аз пък се чудя как въобще може да се пускат семейни албуми?

Е как как, защото сме клюкарки и трябва да се огледаме (и мъжете си разбира се). Децата грам не са интересни, те може спокойно да се махнат от албумите.  Laughing

# 75
  • Мнения: 5 622
Хихи, Верги, голям майтап. Май трябваше да я пусна тая тема преди да сложа снимки в подписа  Laughing  Joy

Пък и мисля, че много хора са наясно с моите предишни снимки и албуми и само някой, който не е наясно би помислил, че съм сложила сега снимки за да се фукам, още по-малко като се има предвид, че до съвсем скоро всичките албуми бяха съвсем достъпни  Wink

П.С. Ако шсъ фукам, ще сложа линкче към снимките, които са подобни на аватарската, но в пълен размер  Whistling  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 5 468
Разглеждам албуми на който ми падне:). Май на повечето съм ги гледала newsm78.
А като се скарам с някой, веднага му отварям албума, да знам на кой джафкам Mr. Green.

# 77
  • Мнения: 7 837
И защо го приемате като реклама  newsm78 Мен например не ме поблазни да отворя албума  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 390
Гледам снимки, когато се пускат линкове из темите - от срещи предимно или, когато някоя
форумна дружка ми пусне линк към нови свои албуми.
Не се ровя в албумите на хората, нито свалям чужди снимки на компа си.

# 79
  • Мнения: 9 990
И защо го приемате като реклама  newsm78 Мен например не ме поблазни да отворя албума  Mr. Green

И аз не съм го отваряла, но днес, колегата ми е видял, седнал на компа и се точеше на Буба съвсем открито, даже се опитваше да сваля, ама е бос и не може... ooooh!Може и да сънува мокри сънища, незнам, малко е перко наумов той... TiredТа да не излезне, че от мен е сваляно-аз ще проверя, и ще излизам вече от профила си, че ще ме нарочи някой така... ooooh!

# 80
  • Мнения: 7 837
Aуууу, пенелопа, недей така...
Следете си мъжете, ей, не е шега работа...

# 81
  • София
  • Мнения: 1 654
Разглеждам снимките от форумски срещи, много рядко албуми- на Малена- страхотен е, на Дидка, защото е от Сливен, а аз също съм родена там, както и на Дуци, защото ми е много симпатична. Бубе възползвах се от промоцията и на вашите Коледни снимки smile3503

# 82
Хихи, Верги, голям майтап. Май трябваше да я пусна тая тема преди да сложа снимки в подписа  Laughing  Joy

Пък и мисля, че много хора са наясно с моите предишни снимки и албуми и само някой, който не е наясно би помислил, че съм сложила сега снимки за да се фукам, още по-малко като се има предвид, че до съвсем скоро всичките албуми бяха съвсем достъпни  Wink

П.С. Ако шсъ фукам, ще сложа линкче към снимките, които са подобни на аватарската, но в пълен размер  Whistling  Mr. Green
Предполагам като аватарската,но без главата! Laughing

# 83
  • Мнения: 9 990
Aуууу, пенелопа, недей така...
Следете си мъжете, ей, не е шега работа...

Абе не моят мъж бееее  ooooh!умрял той за мамешки форум, ни ме знае къде влизам, ни нищо...за колегата в работата говоря-излизам за обяд-намирам го седнал на компа и точи лиги по розовият сутиен на Буба.... ooooh!Принципно, когато ме е нямало-веднага виждам и къде е ровил-все по сексове разни, та редовно чистя от вируси, но не съм предполагала, че по мамешкия форум ще бърка.Говорила съм, забранявала съм, ама с Пор не мога на глава да излезна...ще паролирам на финала, ама шефа пък не дава... ooooh!

# 84
  • Мнения: 5 622
Тая аватарската и да я изтегли, за да я види голЕма, требе да я зуумне. А тогава ще се размаже и пак нищо като хората няма да се види  Laughing

Пък и в тая снимка няма нищо чекиджийско  Thinking (и сутиен и пола, са си на мястото  Crazy)

# 85
  • Мнения: 9 990
Ти не виждаш чекиджийско, ама други виждат...
Аз ти казвам-малък е и не може и не знае даже как да свали снимка, та не вярвам, ама знае ли човек.Ти се чудеше кой може да тегли твои лични снимки-аз ти отговарям.Някои имат въображение и с 5 ката дрехи да си отгоре...пък ти както искаш го приемай! Peace

# 86
  • Мнения: 5 647
След като прочетох заглавието на темата разгледах твоят албум, Бубе. Иначе рядко разглеждам снимки, напоследък нямам време. На Малена съм гледала дневника, много е оригинален.

# 87
  • Мнения: 2 849
Току що разгледах твоето албумче, Бубе!

# 88
  • Мнения: 5 622
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

# 89
  • Мнения: 3 423
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

Айде, и от мен едно браво, хубав албум имаш.
И мъжът ти, и той хубав. И кротък изглежда.
И гримът ти ми харесва, сигурно не се размазва.
Или не топиш главата, като плуваш.
И коя е църната маца в дядомразовски костюм?
И защо Снежанка е тъжна и има уморен поглед?

# 90
  • Мнения: 5 622
Много въпроси задаваш, на повечето даже нямам отговор  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 7 640
БУБО, много синеок тоя Бате Коледа, ма

толкоз се изприказва за твоя албум, та реших и аз да надникна

# 92
  • Мнения: 5 622
БУБО, много синеок тоя Бате Коледа, ма

толкоз се изприказва за твоя албум, та реших и аз да надникна

Ми тя темата не беше за моя албум, ама въртим, сучем, все до това стигаме явно  Laughing...

Бате Коледа беше въз синеок, да. Той всестранно развита личност ще да е- изявяваше се като дЕдо Коледа, DJ, анимейшън тийм.....  Crazy

# 93
  • Мнения: 4 371
Гледам почти всички албуми, стига да са в подписите Wink
Профили не отварям, за да гледам дали има снимки, мързи ме Crazy

liebesbaer, благодаря  bouquet

# 94
  • Мнения: 4 371
Лиска, за теб имам една специална снимка на Пепи, който е позирал до снежен човек, но ми е в работата. След НГ ще ти я пусна Grinning

# 95
  • Мнения: 6 713
На какви хора гледате снимките- само на тези, които харесвате или и на тези, които не? И ако е второто- защо го правите? От любопитство, от желание да намерите нещо, върху което да злорадствате или друго?  Thinking
А теглите ли снимки от албумите, които разглеждате и защо го правите?

Например преди малко разгледах няколко снимки от товя албум.  Crazy

Не го правя от някакви специални подбуди  newsm78
Гледах няколко снимки и стига толкова.

Гледала съм снимки само на теб и на Вергилия. Явно защото, сте ми симпатични  Flutter

Никога не ми е минавало през ум да тегля снимки.  Naughty

# 96
  • Мнения: 5 577
 Embarassed lourdes , благодаря.


Ще взема да пообновя албума си.

# 97
  • Мнения: 7 430
liebesbaer - мерси и от мен  bouquet

# 98
  • Мнения: 6 713
Embarassed lourdes , благодаря.


Ще взема да пообновя албума си.

 Hug Hug

# 99
  • Мнения: 4 362

Любопитствам основно за хора, които са ми направили впечатление и ми се ще да познавам лично.
Снимки не тегля.

Аз също-само на интересни за мен  хора  Peace

# 100
  • Мнения: 8 917
Разглеждам по свръхслучайност - когато няма какво да правя и скучая и когато албумът ми се натрапи на погледа. Не търся нищо - нито да се радвам, нито да "злобея" - просто снимки на непознати Peace Да тегля пък - абсурд ooooh! Naughty

# 101
  • Мнения: 4 392
Рядко разглеждам, поради липса на време.
Но твоя го разгледах, просто ме подтикна с тази тема! Много хубави снимки! Peace

# 102
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Разглеждам само готварските албуми - от там се е случвало да си копирам някоя снимка за програмката за рецепти Embarassed
Май съм поглеждала албумчета и с цел - когато сме уговаряли среща с някоя мама, да я знам как изглежда, но в повечето случаи се разпознаваме и без това.

# 103
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Да си призная гледам само албума на Малена, то кой ли пък не го гледа. А сега съм провокирана от темата и разгледах набързо  коледните фотоси на Буба и Дуци. Но да ги тегля - не  Stop

# 104
  • Мнения: 14 133
Разглеждам чат пат снимки от срещите и толкова.
Не тегля снимки. Не ми е интересно и не смятам, че е редно /за себе си/.

# 105
  • Мнения: 4 651
Дори и когато "само разглеждаш" снимката се изтегля на компютъра ти в някаква временна папка. Така, че де факто "разглеждане" и "изтегляне" е едно и също.

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Такаа..да се изкажа и аз по въпроса! Гледам абсолютно всеки ден албума на една съфорумка от Варна, всички си я знаем, мисля! Обожавам момиченцето й, просто мисля вече съм тотална пристрастена към нея! От снимките й лъха КРАСОТА, просто все едно гледам фотографско списание. Една няма, която да не ми харесва. Всеки ден откривам по нещо ново като идея за себе си. Искрено се възхищавам на това момиче: дрехите на детето й винаги трептят от чистота, къщата й е подредена, няма нищо излишно, а четейки постингите й тук във форума по определени теми понякога се чудя "хм, това аз ли го писах  newsm78". Харесва ми като изказ...допада ми и като морал ако щете, като семейно възпитание...като мисли, относно възпитанието на децата, като човек занимаващ се с благотворителност.....Иска ми се да я познавам лично, това е! Може да се каже, че тя е и една от причините, поради които всеки ден "кисна" тук.
Може да мислите, че се откъснах от темата, сигурно и сте прави, та поне финално да завърша с конкретен отговор на въпроса: разглеждам албума само на един човек тук, защото във всяка една снимка откривам някакво послание!!! Hug

# 107
  • Мнения: 5 577
Дори и когато "само разглеждаш" снимката се изтегля на компютъра ти в някаква временна папка. Така, че де факто "разглеждане" и "изтегляне" е едно и също.

Абе и аз така си мисля май.  Thinking

# 108
  • Мнения: 8 505
Само аз ли не разглеждам албуми? Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 5 622
Дори и когато "само разглеждаш" снимката се изтегля на компютъра ти в някаква временна папка. Така, че де факто "разглеждане" и "изтегляне" е едно и също.

Абе и аз така си мисля май.  Thinking

Не е така за съжаление. Както казах и по-горе в темата, броят на видяните и изтеглените(даунлоуднатите ) снимки е различен. Естествено много повече снимки се гледат от колкото теглят. И за тегленето, си има специална опция-даунлоуд дис пикчър  Peace

# 110
  • Мнения: 1 884
Разглеждам албумите на "колежките" от фотошопската тема. Албуми от подписите не разглеждам. С удоволствие разглеждам снимките на luluto, защото са много красиви.

# 111
  • Мнения: 5 255
И за тегленето, си има специална опция-даунлоуд дис пикчър  Peace

Цъ, става и със сейв ас само, без да се мориш с даунлоуд  ooooh!

По темата - ами разглеждам, цъкам по фотосайтове, гледам профита - "уча" се  Crazy
От тук потребителите си имам приятелчета и така  Hug
Те за това са публични албуми  Grinning
Както и обратния случай - има си и такива под ключ  Sunglasses

# 112
  • Мнения: 9 990
Бубе, а вижда ли се кои са теглени снимки? ThinkingОт там тръгни и може да ти се изясни ситуейшъна... Laughing

# 113
  • Мнения: 3 342
Много рядко - поради липса на време най-вече, а и не съм кой знае колко любопитна в това отношение. Трябва да имам свободно време, някой трябва  да ме е впечатлил, а и да е дал директен линк по конкретен повод, за да разгледам някоя и друга снимка от определен албум.
Като се замисля, предпочитам да прочета последните мнения на някой потребител, отколкото да видя снимките му.
Никога не съм теглила снимки с изключение на някои кулинарни творения.
С надеждата поне снимката да ме мотивира да спретна и аз някой път нещо интересно  Whistling.

# 114
  • Мнения: 6 472
Разглеждам албумите на "колежките" от фотошопската тема. Албуми от подписите не разглеждам. С удоволствие разглеждам снимките на luluto, защото са много красиви.
  bouquet

# 115
  • София
  • Мнения: 2 623
Разглеждам снимки на съфорумки, с които
сме близки  Hug Случвало се е и на такива,
които съм искала да знам как изглеждат просто.
Искрено се възхищавам на " Дневника на Малена "  Hug
По-красив не съм виждала   bouquet
Тегля снимки само ако са от форумска среща и ме има
на снимките.
Не бих теглила чужди снимки - няма причина и ми се
струва тъпо !

# 116
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
По темата, да, разглеждам, ако имам време на "познати" от форума.

Бубе, сега разгледах и вашите коледни снимки, та видях, че някой е бил на Азалия, пак. Wink

Можеше да се видим там, ако не размислих в последния момент да сменя този хотел с друг, непосещаван досега.

# 117
  • Мнения: 2 978
Ами разглеждам си..Доста често Wink Wink. Не виждам нищо лошо в това...щом албума е сложен да се гледа Peace

Свалям снимки САМО когато ме има мен или Симона. Не виждам обаче защо някой би го правил...не искам и да си мисля даже Crossing Arms

# 118
  • Мнения: 5 877
Разглеждам готварски албуми или такива с разни други майстории. Обикновено самите авторки пускат линка тук и там.

# 119
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Никога не тегля снимки, разглеждам рядко, трябва потребителя да ме е впечатлил с нещо. Последно тази сутрин разгледах твоите коледни снимки, но бях провокирана от аватара ти LaughingИзглеждаш зашеметяващо!  bouquet

# 120
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не ми се случва често, но сега разгледах твоите коледни. Хубави са! И по принцип ми харесваш като човек, съдя по мненията ти.  Може би това предизвика интереса ми. Peace

# 121
  • Мнения: 2 386
Такаа..да се изкажа и аз по въпроса! Гледам абсолютно всеки ден албума на една съфорумка от Варна, всички си я знаем, мисля! Обожавам момиченцето й, просто мисля вече съм тотална пристрастена към нея! От снимките й лъха КРАСОТА, просто все едно гледам фотографско списание. Една няма, която да не ми харесва. Всеки ден откривам по нещо ново като идея за себе си. Искрено се възхищавам на това момиче: дрехите на детето й винаги трептят от чистота, къщата й е подредена, няма нищо излишно, а четейки постингите й тук във форума по определени теми понякога се чудя "хм, това аз ли го писах  newsm78". Харесва ми като изказ...допада ми и като морал ако щете, като семейно възпитание...като мисли, относно възпитанието на децата, като човек занимаващ се с благотворителност.....Иска ми се да я познавам лично, това е! Може да се каже, че тя е и една от причините, поради които всеки ден "кисна" тук.
Може да мислите, че се откъснах от темата, сигурно и сте прави, та поне финално да завърша с конкретен отговор на въпроса: разглеждам албума само на един човек тук, защото във всяка една снимка откривам някакво послание!!! Hug





 newsm10 smile3525 smile3501 smile3501  love001 Именно!

Аз обаче разглеждам на хора,които са ми интересни.Защо пък не-нали са публични албуми?Но за пръв път чувам за практиката /а и за опцията  Embarassed/ да се свалят снимки....Аз бих си копирала някои красив пейзаж....и толкова.

# 122
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Доста извратено е да се теглят чужди лични снимки. А по темата - и твоят албум съм гледала Бубе - много ми допадате и тримата. Малкият е бонбон. Гледала съм албумите на Малена, Вергилия, Монда, Нана и Лулуто ( само за тях се сещам), защото с нещо са ме провокирали и са ми станали симпатични и бих искала да видя кой се прикрива зад ника.

# 123
  • Мнения: 1 533
ирамирке, много ми приличаш на Гала на аватара си.

# 124
  • Мнения: 467
Ами първо на приятели, познати, съфорумки, които се познаваме виртуално и/или реално, на съфорумки, които не познавам, но са ми направили впечатление. На съфорумки, които са си сложили албум в подписите и случайно съм попаднала там. Понякога съм се забивала в албуми на приятели на някойси. Просто обичам да гледам снимки. Като съм в настроение. Някой път нямам нерви Confused
И да, свалям чужди снимки! Може да ви се види извратено, но като ми хареса някоя снимка я свалям. Имам цяла директория озаглавена "Хора". (Предимно свалям от Фото-форум.) Добавила съм си ги към уебшотса и ми се въртят на скрийнсейвър. Просто обичам красивото! Не мисля, че има нещо извратено в това Rolling Eyes 
Свалям и снимки на приятели. Нямам възможност да се виждам с много от тях и като се сетя за някой ( звънкам телефони, айсикюта, скайпове) и гледам снимки.

# 125
  • Мнения: 1 417
На всички, които са свързани с пътешествия - това ни е хобито Simple Smile. На такива, които са ми направили по някакъв начин впечатление, а понякога просто от любипоство хвърлям някой поглед Wink

# 126
  • София
  • Мнения: 1 654
Гледам почти всички албуми, стига да са в подписите Wink
Профили не отварям, за да гледам дали има снимки, мързи ме Crazy

liebesbaer, благодаря  bouquet
  bouquet и от мен!

# 127
  • Мнения: 221
който ми хареса.. няма конкретно лице, на което всички албуми или нещо подбно..
например вчера бях на вълна сватби и разглеждах цял ден само сватбени  Crazy

# 128
  • Мнения: 2 258
Рядко ми остава време да разглеждам снимки,но понякога с удоволствие го правя.Имам си няколко любими потребителки от форума и с най-голямо удоволствие разглеждам снимките им.А това с тегленето и на мен ми се вижда много извратена работа....Не вярвам някой от изявените тук съфорумци да го прави.... newsm78

# 129
На такива като теб.  Wink

Обикновено на такива, които ми харесват (като визия), за да им се порадвам и от интерес.
Естествено, първо трябва да съм заинтригувана, тоест самият юзър да си е показал някаква снимка в профила, която да ме провокира да отворя страницата му.

# 130
Не Верги, не е с лошо, права си иначе, че визирах твоят постинг от темата за интернет фобиите (чакай да не сбъркам заглавието...  newsm78)

А за тегленето какво ще кажете?

Никога не съм теглила снимки, но ми е странно например колко много даунлоуда имат моите албуми  Confused Кой тегли и защо? И най-интересното е, че разбрах, че това са хора от форума (едва 10-20 даунлоуда знам от кого са. Останалите са ми голям хикс....)

След като си си постнала снимките в интернет, трябва да ти е ясно, че те вече спират да бъдат твоя собственост. Не знам защо се учудваш, че ги теглят. Явно им харесват. (предполагам особено на мъжете). А по форумите ги има доста, не гледай, че не пишат. Скатават се и си бройкат мацките като тебе. Що да се лъжем?  Wink

Аз лично тегля си красиви гледки да си ги ползвам за десктоп.

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 21:13 от Голям праз

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Иначе не мога да ги махна снимките, защото там са качвани снимки от повече от две години насам, а и това е начин да покажа снимките ни на хора, които са далеч.....
на майка ти?! на семейни приятели?!  newsm78 честно казано бих изпитала неудобство точно те да гледат 50% от коледните снимки ако бях аз на тях. И ....... нали се сещаш, че едва ли сваляните снимки са на съпруга ти с детето, не се ли чувстваш някак омърсена Thinking. Всяка от нас обича да флиртува с камера, със съпруга си и въобща, жена си не само ти, но пък други "игриви" снимки май не съм гледала, а вярвам много от нас имат Whistling

По въпроса, снимки гледам само в отчетните теми, от срещи или ако има специално линк към тях. С любопитство гледах албумите на слънчева мама и Мармаладката, `щот са интересни, а ни държаха дълго време в информационно затъмнение. Снимка на компа съм сваляла само една, хич не знам и защо,  потребителката каза че ще я изтрие и аз "хоп" за я изпреваря. Касиди, не съм злоупотребила с лика ти, на никой не съм я давала, не съм я поглеждала и дори не съм мастурбирала на нея нито аз, нито мъжа ми,  нито колега....  изтривам я веднага, честно  Peace

# 132
  • София
  • Мнения: 10 309
Разглеждам албуми, когато някой от потребителите ми е станал интересен... признавам без бой... мноооого съм любопитна  Mr. Green
Фен съм на снимките на Додо, винаги ги гледам с удоволствие  Wink

А за свалянето, не виждам смисъл  Thinking

# 133
  • Мнения: 1 100
Като видя някое сладко детенце на аватара на някоя потребителка разглеждам и албумчето - да видя дали наистина е толкова сладко детенцето, дали родителите са толкова красиви, на кого прилича и тн...
Обичам да разглеждам  и албумчетата на по-материално облагодетелстаните потребителки, защото обикновено си снимат част от къщите и ми е интересно.
Когато си разменям реплики с някого също гледам албума му. Все пак е по-добре да знам поне визуално с кого говоря.
Ако някой пост ми се стори интересен, разглеждам албумчето на притежателката му.

Тук е моментът да похваля албумчето на Малена. Много ми харесва. Добре подредено, красиви рамки и разбира се, красиво дете.

Много се изкушавам да си пусна и аз едно албумче, но се боя да не ме разконсперира някой познат.

# 134
  • Мнения: 7 640
Яна, направо ме разби Shocked

# 135
  • Мнения: 6 472

След като си си постнала снимките в интернет, трябва да ти е ясно, че те вече спират да бъдат твоя собственост.

Това не е вярно.

# 136
  • Мнения: 545
Така е, освен ако изрично не е указано в условията, те са си твои.

Даже повече, водят се поне частично защитени от законите за авторското право.

еди.


След като си си постнала снимките в интернет, трябва да ти е ясно, че те вече спират да бъдат твоя собственост.

Това не е вярно.

# 137
  • Мнения: 5 577
Иначе не мога да ги махна снимките, защото там са качвани снимки от повече от две години насам, а и това е начин да покажа снимките ни на хора, които са далеч.....
на майка ти?! на семейни приятели?!  newsm78 честно казано бих изпитала неудобство точно те да гледат 50% от коледните снимки ако бях аз на тях.

Ъ, ти пък, защо?

# 138
  • Мнения: 2 897
Разглеждам албумите на хора,които харесвам,ако има линк към подписа,но чак пък снимки да свалям... ThinkingНе виждам смисъл за мен самата.

# 139
  • Мнения: 7 111
Форумските срещи ги разбивам от гледане. УтврЪтително забавни са  Mr. Green Други са невероятно издържани   bouquet
Сърце не ми дава да ги пропусна.
Разглеждам снимки на приятелки, които са ме поканили да видя определени моменти от ежедневието на техните семейства.
Подписи не разглеждам. Нищо не ми говорят сами по себе си.
 

# 140
  • Мнения: 5 622
Яна, направо ме разби Shocked

И мен?  hahaha


Иначе не мога да ги махна снимките, защото там са качвани снимки от повече от две години насам, а и това е начин да покажа снимките ни на хора, които са далеч.....
на майка ти?! на семейни приятели?!  newsm78 честно казано бих изпитала неудобство точно те да гледат 50% от коледните снимки ако бях аз на тях.

Ъ, ти пък, защо?

Ъъъ?! И аз недоумявам  Thinking И къв е по-точно проблемът да ми гледат кой да е от роднините ми снимките от Коледа?!  #Crazy  #Crazy  #Crazy

И изобщо кои да е сники не виждам причина да не бъдат видяни от близки и познати  Wink

По въпроса с игривите снимки- имам много такива и вярвай ми, в тях няма нищо лошо, даже напротив. Но все пак съм наясно с форумското задръстенячество и голяма част от тях не бих ги пуснала  Whistling

# 141
  • Мнения: 9 990
Буба, не форумското задръстенячество ти тегли снимките обаче, нали? CrazyНе става въпрос, за представите на някои за фриволност.Ти се чудеше кой би могъл да ти тегли снимки.Много е прост отговорът, но явно не желаеш да го видиш... Peace

# 142
  • Мнения: 5 622
Aко трябва да сме честни, точно то  Wink След като си махнах снимките предният път от форума, тегленето спря. Сега си направих опита да видя какво ще стане и след като пуснах пак снимките в подписа- отново има изтеглени снимки  Close...Да, точно от форума идва тегленето. Махна ли ги, няма теглене..В същност вече ги няма снимките в подписа. Промоцията свърши  Mr. Green

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 15:56 от БУБА

# 143
  • Мнения: 2 550
Всъщност още са ти в подписа  Laughing


П.С. Е, махна ги, докато пусна поста Simple Smile

# 144
  • Мнения: 5 622
Всъщност още са ти в подписа  Laughing
Я  пак виж  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 9 990
Aко трябва да сме честни, точно то  Wink След като си махнах снимките предният път от форума, тегленето спря. Сега си направих опита да видя какво ще стане и след като пуснах пак снимките в подписа- отново има изтеглена снимка...Да, точно от форума идва тегленето. Махна ли ги, няма теглене..В същност вече ги няма снимките в подписа. Промоцията свърши  Mr. Green

Много НЕ-майки се регистрират в мамешки форум, повярвай... LaughingТова, че е от форума теглено не значи нищо....не знаеш кой потребител точно.Или знаеш?

# 146
  • Мнения: 5 622
Не знам разбира се  Tired Както и да е.


Много НЕ-майки се регистрират в мамешки форум, повярвай...

Вярвам. Имаш предвид онези от рода на "КUR" и прочие ли?  Sick  Stop

# 147
  • Мнения: 764
Вече ми е смешна тази тема.Ясно е защо е пусната.
Ами,Буба,ти сама каза-махам ги и няма теглене.Т.е.2+2=4

# 148
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

По-скоро като реклама само на твоите нови снимки.Извинявай,но чета много във форума и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace

Надявам се да не погледнеш на постинга ми като на повод за заяждане,просто споделям мнение.Първи път - случайност,втори път - съвпадение,ама трети,четвърти и т.н. Stop

# 149
  • Мнения: 764
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

По-скоро като реклама само на твоите нови снимки.Извинявай,но чета много във форума и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace

Надявам се да не погледнеш на постинга ми като на повод за заяждане,просто споделям мнение.Първи път - случайност,втори път - съвпадение,ама трети,четвърти и т.н. Stop
smile3521
И аз така мисля!

# 150
  • Мнения: 6 167

dobre de, Бубе, как си го обясняваш това теглене? Аз видях коледните ти снимки и не намирам нищо скандално. Другите колкото и да са били по-пикантни да кажем .. на кого му трябва да си има БУБА в харддиска? Това просто не мога да си го обясня.
Не разбрах как си разбрала, че се 'теглят', а не 'отварят'.
Защото в моя сайт знам, кога се отваря снимка, но не знам дали е изтеглена. няма такава функция, а и нищо не е обявено за download.

и друго - какво е теглене - download? тоест, имаш такава функция и някой даунлоуд-ва снимки?
защо му е да го прави, като снимки с такива размери и качество можеш спокойно само да цъкнеш save as  и да си ги запазиш?  тоест, какъв даунлоуд има тук. а със сигурност няма как да знаеш дали една снимка се save as. поне аз не познавам такава технология.

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 16:54 от Lennie

# 151
  • Мнения: 2 550
Lennie, в уебшотса не става запаметяване на снимки със save target as... май трябва да си регистриран и имаш опция за download, а в албума на потребителя отчита броя на "download-натите" снимки  Simple Smile

П.С. Споменах уебшотса, щото на Буба снимките видях, че са там.

# 152
  • Мнения: 560
Aко трябва да сме честни, точно то  Wink След като си махнах снимките предният път от форума, тегленето спря. Сега си направих опита да видя какво ще стане и след като пуснах пак снимките в подписа- отново има изтеглени снимки  Close...Да, точно от форума идва тегленето. Махна ли ги, няма теглене..В същност вече ги няма снимките в подписа. Промоцията свърши  Mr. Green
Бах мааму,тъкмо реших,че съм най-тъпата на света.Гледам,някакви албуми и теглене на снимки от тях се коментират,па аз албуми не виждам.
Бубе,отворих ти и профила,викам,там ще да е въпросния албум-нищо.
Ама то аз съм такъв нарцис,че само моите си снимки разглеждам. smile3532
Аааа,сетих се,един ден разглеждах албума на едно хлапенце-Малена май се казва.Божествено изглеждащо дете.Даже майка ми привиках да я види.Пу-пу,да не му е уруки.
Днес разгледах снимките от бала.Съжалих,че не съм дошла,но нали още никого не познавам лично,та ми беше кофти да се набутвам.

# 153
  • Мнения: 5 255
.... в уебшотса не става запаметяване на снимки със save target as...

Става, по-назад съм го написала  Crazy

# 154
  • Мнения: 10 758

Днес разгледах снимките от бала.Съжалих,че не съм дошла,но нали още никого не познавам лично,та ми беше кофти да се набутвам.
Таа па...нал за тва са тия купони мари...за да се запознаем WinkА да видим на другия купон кво ше измислиш за оправдание Twisted Evil

# 155
  • Мнения: 560

Днес разгледах снимките от бала.Съжалих,че не съм дошла,но нали още никого не познавам лично,та ми беше кофти да се набутвам.
Таа па...нал за тва са тия купони мари...за да се запознаем WinkА да видим на другия купон кво ше измислиш за оправдание Twisted Evil
Нема,бе Цомбе,на следващия ще лижем един микрофон на караокето.Познах те аз тебе ааааааааааааааааа  smile3521

# 156
  • Мнения: 217
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

По-скоро като реклама само на твоите нови снимки.Извинявай,но чета много във форума и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace

Надявам се да не погледнеш на постинга ми като на повод за заяждане,просто споделям мнение.Първи път - случайност,втори път - съвпадение,ама трети,четвърти и т.н. Stop
: PeaceОставете я да се самоизтъква жената LaughingЯвно нямаме други полета за изява.Ве4е по4ва да става за смях Joy JoyАз на това не му казвам реклама #Crazy

# 157
  • Мнения: 5 622
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

По-скоро като реклама само на твоите нови снимки.Извинявай,но чета много във форума и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace

Надявам се да не погледнеш на постинга ми като на повод за заяждане,просто споделям мнение.Първи път - случайност,втори път - съвпадение,ама трети,четвърти и т.н. Stop
: PeaceОставете я да се самоизтъква жената LaughingЯвно нямаме други полета за изява.Ве4е по4ва да става за смях Joy JoyАз на това не му казвам реклама #Crazy

 rotfImao rotfImao rotfImbo

Забравихте да добавите и "карам Мерцедес"  Joy

# 158
  • Мнения: 6 167
Lennie, в уебшотса не става запаметяване на снимки със save target as... май трябва да си регистриран и имаш опция за download, а в албума на потребителя отчита броя на "download-натите" снимки  Simple Smile

П.С. Споменах уебшотса, щото на Буба снимките видях, че са там.

аха, тоест регистрирани потребители в уебшотс даунлодват снимки.
аз не би трябвало да мога, ако не съм потребител там.
възможно е, ако уебшотс са sharing - тоест, хората знаят, че публикувайки там ще се свалят.
епа .... няма лошо.  Peace
Буба си е хубавица.
Хора всякакви - нищо чудно бг мами да правят папки с нейните снимки.
Нооо, който го е страх от мечки да не ходи по горите  Mr. Green
тоест, Бубе, връщай албума. Joy

# 159
  • Мнения: 5 622

dobre de, Бубе, как си го обясняваш това теглене? Аз видях коледните ти снимки и не намирам нищо скандално. Другите колкото и да са били по-пикантни да кажем .. на кого му трябва да си има БУБА в харддиска? Това просто не мога да си го обясня.



Еми айде де  Shocked

А в Коледните и аз не намирам нищо скандално, нито пък в другите си семейни албуми  Thinking

То и питането кой има диаманти (и изобщо да разнищим малко, що за камъни са диамантите)аз не намирам нищо САМОизтъкващо се, още повече, че аз самата нямам, но някои така го приеха  Thinking  hahaha

# 160
  • Мнения: 9 990
Не знам разбира се  Tired Както и да е.


Много НЕ-майки се регистрират в мамешки форум, повярвай...

Вярвам. Имаш предвид онези от рода на "КUR" и прочие ли?  Sick  Stop

Имам предвид не толкова очевадни никове,,,има никове "Мими 86 например", зад който се крие нещо много различно от Мимито, набор 86... LaughingАко сега няма в ялбумите си по-пикантни снимки, то е имала и ги е показвала...не е нужно човек да е разсъблечен, че да му се....на снимките... LaughingКакто вече споменах-колегата ръсеше цинизми над снимката ти с розЕвия сутиен...така че-хоря всякакви, и по дрехи да си-все тая... Crazy

# 161
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

По-скоро като реклама само на твоите нови снимки.Извинявай,но чета много във форума и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace

Надявам се да не погледнеш на постинга ми като на повод за заяждане,просто споделям мнение.Първи път - случайност,втори път - съвпадение,ама трети,четвърти и т.н. Stop
: PeaceОставете я да се самоизтъква жената LaughingЯвно нямаме други полета за изява.Ве4е по4ва да става за смях Joy JoyАз на това не му казвам реклама #Crazy

 rotfImao rotfImao rotfImbo

Забравихте да добавите и "карам Мерцедес"  Joy

Извинявай,но не виждам нищо смешно.На твое място бих се замислила сериозно. Rolling EyesРазбирам,че ти допада да си център на внимание,но понякога прекаляваш и ставаш смешна. Peace

Поздрави.  bouquet

# 162
  • Мнения: 5 622
Скъпа, аз не искам да съм център на вснимание, ВИЕ, ме правите такава  Peace

# 163
  • Мнения: 560
Бубе,ич не им се връзвай.Ще им мине.Я,аз как се нервирах на темите ти преди,па ся са ми най-забавните-изчитам ги от край до край.Луд фен съм ти. smile3521

# 164
  • Мнения: 5 622
Не знам разбира се  Tired Както и да е.


Много НЕ-майки се регистрират в мамешки форум, повярвай...

Вярвам. Имаш предвид онези от рода на "КUR" и прочие ли?  Sick  Stop

Имам предвид не толкова очевадни никове,,,има никове "Мими 86 например", зад който се крие нещо много различно от Мимито, набор 86... LaughingАко сега няма в ялбумите си по-пикантни снимки, то е имала и ги е показвала...не е нужно човек да е разсъблечен, че да му се....на снимките... LaughingКакто вече споменах-колегата ръсеше цинизми над снимката ти с розЕвия сутиен...така че-хоря всякакви, и по дрехи да си-все тая... Crazy

Съгласна, но аз и на плаж ходя все пак...а там не съм много по-облечена от колкото на снимката на аватара, да не кажа, че съм много по-съблечена  Crazy

Така, че не мога да отговарям за действията на хората и да се съобразявам с тях  Wink

# 165
Скъпа, аз не искам да съм център на вснимание, ВИЕ, ме правите такава  Peace

 smile3505

# 166
  • Мнения: 5 255
Иха, гореща тема  newsm44
Какво ви става бе хора - ей , няма угодия  ooooh!
Все на някой му е бръкнато по някакъв начин в г..а  Sick

# 167
  • Мнения: 9 990
Разбира се, че няма да отговаряш за действията им, ама се питаше,,,все пак,,,за това ти  казвам. Не за друго, не ме интересува иначе, всички ходим на плаж, не е нужна параноя, нали така? HugИма си индивиди, които именно по такива форуми като нашите се плъзгат много умело, факт е...пък всеки с акъла си Peace

# 168
  • София
  • Мнения: 10 309
Скъпа, аз не искам да съм център на вснимание, ВИЕ, ме правите такава  Peace

Бубе, с подобен аватар, няма как да не привличаш вниманието Mr. Green

Аз лично не бих си сложила в нета, снимки по бельо... но пък всеки си има глава на раменете...

# 169
  • Мнения: 5 622
Скъпа, аз не искам да съм център на вснимание, ВИЕ, ме правите такава  Peace

Бубе, с подобен аватар, няма как да не привличаш вниманието Mr. Green

Аз лично не бих си сложила в нета, снимки по бельо... но пък всеки си има глава на раменете...

Смятам, че снимката е достатъчно прикриваща и нищо не се вижда. Преди време съм слагала и снимки по бански, не беше по-скриващо, даже напротив. Смятам, че нящата тук опират по-скоро до психическата страна на нещата. Щото знаете, че съм със сутиен, не с бански например  Wink

Има едно момиче във форума- ИЗИДА и е ника, беше сложила в подписа си (че и на аватара)страхотни снимки по бельо и въобще много секси. Не видях нещо смущаващо лично аз, нито го смятам за нередно. Че даже нейните ги е правил и професионален фотограф  Mr. Green Много бяха готини.

Аз съм против такава псевдо моралност, каквато понякога се демонстрира тук. И смятам сте  забелязали  позицията ми Mr. Green

# 170
  • Мнения: 5 622


Аз лично не бих си сложила в нета, снимки по бельо... но пък всеки си има глава на раменете...

Аз лично, ако трябва да кажа какво не бих сложила- това са снимки БЕЗ бельо  Wink

# 171
  • Мнения: 6 167
heh, на мен ми харесва на БубА аватара.
някои елементи от коледния й имидж са досущ същите , като на дуци новогодишните. Wink

# 172
  • Мнения: 9 990
Абе Бубе, разбери вече, не става въпрос за някакви моралистични-псевдо или не наклонности...Нямат значение мненията на някои потребителки по темата ти.Има значение, че сред снимките ти има такива по бански, а за някои, кактовече казах-И това е много.Няма значение дали си по сутиен, бански или с 15 ката шал , омотан по тялото си, или забулена...Показала си някакви части от тялото си, видени са от някой, тегли си наред сега човека, толкова ли е сложно за разбиране,,, ooooh!И гола да си и облечена-един видял те чрез неговият поглед по бански-вече е все тая... PeaceДа, на много хора им харесва, на някои по един начин, на други-по друг.Факт е това и няма какво толкова да се чудите...

# 173
  • Мнения: 5 622
heh, на мен ми харесва на БубА аватара.
някои елементи от коледния й имидж са досущ същите , като на дуци новогодишните. Wink


Дам. Аз я уредих така да се каже  Mr. Green   Heart Eyes

Едно питане- значи може да се сложи същата снимка , като на аватара ми , но на някоя моделка(има такива аватари- много), но ако е моята, не може, що така? Кое е различното?  Thinking

# 174
  • Варна
  • Мнения: 1 306
С Дуци от едни и същи онлайн магазини ли поръчвате?  Grinning

Защо спамите, а не се изказвате по темата!?  Twisted Evil

# 175
  • Мнения: 9 990
Няма различно-има женско тяло показано по някакъв начин.Някои хора не правят чак такава разлика между Модел и Буба...
Щото Буба се чуди кой и защо тегли-това е в основата на поста и... Crazy

# 176
  • Мнения: 5 622
Абе Бубе, разбери вече, не става въпрос за някакви моралистични-псевдо или не наклонности...Нямат значение мненията на някои потребителки по темата ти.Има значение, че сред снимките ти има такива по бански, а за някои, кактовече казах-И това е много.Няма значение дали си по сутиен, бански или с 15 ката шал , омотан по тялото си, или забулена...Показала си някакви части от тялото си, видени са от някой, тегли си наред сега човека, толкова ли е сложно за разбиране,,, ooooh!И гола да си и облечена-един видял те чрез неговият поглед по бански-вече е все тая... PeaceДа, на много хора им харесва, на някои по един начин, на други-по друг.Факт е това и няма какво толкова да се чудите...

Да бе. Разбрах те. Нищо не се чудя. Просто смятам че зимата хората почват да мислят, че банският или бельото са срамни. Лятото нещата съвсем не са такива вече.....От времето е явно.

Единствено, както казах и по-горе, не бих сложила голи снимки на себеси, сина си или мъжа си в нета, всичко останало е позволено и го смятам за напълно нормално  Hug

# 177
  • Мнения: 27 524
Няма да спамя - изказвам се - рядко разглеждам - на Дуци отначало, заради титлата й. На Зори скоро, заради едни разменени ЛС. На Буба, още от дира заради сватбата й. Това са май... засега... Grinning

# 178
  • Мнения: 5 622
Няма различно-има женско тяло показано по някакъв начин.Някои хора не правят чак такава разлика между Модел и Буба...
Щото Буба се чуди кой и защо тегли-това е в основата на поста и... Crazy

Знаеш ли, с приятели, бях споделила, още преди, когато възникна това чудене в мен(за тегленето), да не би да е някой извратеняк и да сваля снимки на детето ми. Това беше, което ме притесняваше основно.  Дано да не съм права все пак. Щото би било много гадно. И това ме накара да махна снимките от подписа си, още преди няколко месеца, като преди това стояха там постоянно  Peace

# 179
  • Мнения: 560
Искааааа newsm45аааам и аз да видя на Буба албумаааааа smile3514ааааа!!!

 smile3516 newsm61 smile3511

# 180
  • Мнения: 5 622
Катя, в албума ми няма такива снимки като на аватара, споко  Peace Най-обикновен семеен албум  Grinning

# 181
  • Мнения: 9 990
Бубе, много тук призовават за непараноясване.Разбира се, но  знам от сигурни източници/ работата им е именно сигурността на лчини данни в и-нет и пр. и пр.-да не навлизам в дебри, които са ми непонятни на мен лично, защото ще стана смешна/ че всичко е възможно...на мен лично като близко до проблемът-категорично ми е забранено качване на снимки на детето.Моя си позиция и толкова. PeaceА колкото до времето-ами сигурно-лятото по плажовете се разхождат всички, зимата-по форумите Laughing

# 182
  • София
  • Мнения: 10 309


Аз съм против такава псевдо моралност, каквато понякога се демонстрира тук. И смятам сте  забелязали  позицията ми Mr. Green

Kакъв ти морал бе Бубе  Mr. Green

Просто е смешно, да си сложиш аватар по бельо и да се чудиш, какви хора ти гледат албумчетата  Joy Joy Joy

Кажи сега от къде си купи костюмчето, че ми харса  Mr. Green

# 183
  • Мнения: 5 622
:А колкото до времето-ами сигурно-лятото по плажовете се разхождат всички, зимата-по форумите Laughing

Не си много далеч от истината, само да кажа, че не само на тези места може да се види нещо интересно, ние веднъж, връщайки се от магазина и минавайки с колата вече под паркинга на супермаркета(той остана над нашето ниво, но се виждаше напълно), на едно момиче, което влизаше в колата си, му духна вятъра (на промяната) поличката и тя ефирно се вдигна и ние с мъжа ми видяхме всичко, което беше ПОД нея  Laughing И целулит и всичко...хаха....

Осрахме хубавата тема пак, ей....А тя даже нямаше нищо общо с моите албуми  Joy

# 184
  • Мнения: 5 622


Аз съм против такава псевдо моралност, каквато понякога се демонстрира тук. И смятам сте  забелязали  позицията ми Mr. Green

Kакъв ти морал бе Бубе  Mr. Green

Просто е смешно, да си сложиш аватар по бельо и да се чудиш, какви хора ти гледат албумчетата  Joy Joy Joy

Кажи сега от къде си купи костюмчето, че ми харса  Mr. Green

Ей..къде блеете, а не четете не знам...Значи- тегленето е мнооооооооооого преди този ми аватар  Crazy И в албумчетата ми няма никакви подобни снимки. Така, че чуденето си остава  Peace

От ВС са нещата   bouquet

# 185
  • Мнения: 560
Катя, в албума ми няма такива снимки като на аватара, споко  Peace Най-обикновен семеен албум  Grinning
Нищо прати на лична,че само аз не съм го гледала и вече кинем коса smile3511 от злоба към другите потребителки.

Чаки да ви кажа ква случка ми се случи точно от един интернетски албум. smile3515
Първата ми регистрация в Яхо беше с фамилното ми име.Направих си е албум там.После се регистрирах в Сладур и там пуснах линка към въпросния албум,че много мразя да пращам снимки по мейл,а то там всеки иска-нали е сайт са запознанства.
 smile3525
Та некъв идиот разгледал и се досетил,че никът ми в Яхо всъщност ми е фамилно име,па то пустинята много спецфично.Ровнав в телефонния указател-5 номера с тая фамилия.Каза,че на трето позвъняване е достигнал до мен.Почна да ми звъни и да ми надува главата с глупости.Един ден вися с една приятелка в кафене тук в маалата и получавам есемес /в Сладура можеш да платиш 2,50 и да препратят съобщение на някой,той не ми знаеше мобилния/,че е оставил нещо за мен пред нас.Малеее,откачих! newsm09Прибирам се и гледам един букет залепен със скоч на вратата.Много романтично,наистина,но мисълта,че непознат е достигнал до входната ми врата,ме ужаси.Добре,че все пак излезна някакъв откачалка,но все пак с мозък в главата и на следващо чуване го помолих да ме остави намира. smile3513

# 186
  • Мнения: 5 622
Е, хубаво де, ти не ме понасяш, пък сега искаш снимките ми да гледаш. Що тъй?  newsm78

# 187
  • Мнения: 560
Е, хубаво де, ти не ме понасяш, пък сега искаш снимките ми да гледаш. Що тъй?  newsm78
Е, аре стига де,какво значи да не те понасям-да не си ми извадила окото. newsm47
Ако дойдеш и ме фанеш за косата,ще те и набия smile3512,ама ся,че си ме пратила да духам....па за един минет нема да си разваляме добрите форумски отношения,я!!! smile3521

# 188
  • Мнения: 5 622
Е, хубаво де, ти не ме понасяш, пък сега искаш снимките ми да гледаш. Що тъй?  newsm78
Е, аре стига де,какво значи да не те понасям-да не си ми извадила окото.

Да те върна ли в оная тема дет изля един тон лайно отгоре ми?  Laughing Joy И аз тогава питах ко съм ти направила, ма на....дойде ти наум, че очи не вадя, а?  Wink

# 189
  • София
  • Мнения: 2 271
Катя, в албума ми няма такива снимки като на аватара, споко  Peace Най-обикновен семеен албум  Grinning
Нищо прати на лична,че само аз не съм го гледала и вече кинем коса smile3511 от злоба към другите потребителки.

Чаки да ви кажа ква случка ми се случи точно от един интернетски албум. smile3515
Първата ми регистрация в Яхо беше с фамилното ми име.Направих си е албум там.После се регистрирах в Сладур и там пуснах линка към въпросния албум,че много мразя да пращам снимки по мейл,а то там всеки иска-нали е сайт са запознанства.
 smile3525
Та некъв идиот разгледал и се досетил,че никът ми в Яхо всъщност ми е фамилно име,па то пустинята много спецфично.Ровнав в телефонния указател-5 номера с тая фамилия.Каза,че на трето позвъняване е достигнал до мен.Почна да ми звъни и да ми надува главата с глупости.Един ден вися с една приятелка в кафене тук в маалата и получавам есемес /в Сладура можеш да платиш 2,50 и да препратят съобщение на някой,той не ми знаеше мобилния/,че е оставил нещо за мен пред нас.Малеее,откачих! newsm09Прибирам се и гледам един букет залепен със скоч на вратата.Много романтично,наистина,но мисълта,че непознат е достигнал до входната ми врата,ме ужаси.Добре,че все пак излезна някакъв откачалка,но все пак с мозък в главата и на следващо чуване го помолих да ме остави намира. smile3513
Съвсем нормално е по тези сайтове да лепнеш някой обожател.
Все пак там се подвизават повече самотни хора, които по една или друга причина нямат социални контакти и ги търсят под прикритието на виртуалната си самоличност.
Аз избягвам да давам информация, по която мога да бъда открита, защото наистина не знаеш кой болен мозък за какво може да те потърси...

# 190
  • Мнения: 5 577
и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace


Че то в Красива мама за какво друго може да се говори, освен за марки и цени?  newsm78

Който има - пише, който няма не пише - негов си проблем.  Laughing

П.П. Буба не ми е първа приятелка, и мен ме дразни често, но този път съм по-съгласна с нея .  Crossing Arms

# 191
  • Мнения: 5 622


П.П. Буба не ми е първа приятелка, и мен ме дразни често, но този път съм по-съгласна с нея .  Crossing Arms

Дразня ли те?  Shocked За пръв път чувам. То пък и кой ми го казва.....  hahaha   Mr. Green

# 192
  • Мнения: 5 622
и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace


Че то в Красива мама за какво друго може да се говори, освен за марки и цени?  newsm78



Сега се сетих нещо- днес очилата ми са с камъни Сваровски(то пък големия келепир, ама явно за някой това е върха на просперитета......  hahaha) утре са без. Ако вземат да ми изпадат.......  hahaha

# 193
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не, взе да ми призлява от половината теми на първа страница, време е да си лягам  Mr. Green

# 194
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бубе - твоите с кеф съм ги гледала.
1. Синчето ти е 1:1 с мъжлето ти. Гледай поне 2-рото да е на теб  Laughing
2. Посетила си по Коледа един мои любим хотел. Пък и офертата му за този празник беше доста примамлива... жалко, че сме на 500 км. от там  Confused
3. Страхотна мацка си  Heart Eyes Hug

На останалите, чат-пат... само ако нещо ме зачопли отвътре...  Wink

# 195
  • Мнения: 7 640
и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace


Че то в Красива мама за какво друго може да се говори, освен за марки и цени?  newsm78

Който има - пише, който няма не пише - негов си проблем.  Laughing


хем пише, хем чете Tired

леле, колко тежко е на някои ПМС-то

# 196
  • Мнения: 4 371
Знчи викате така може  Mr. Green

Ама аз не пожелах да ми се вижда д-то си си сложих дънки, а Буба панталон, нали тъй Crazy

# 197
  • Мнения: 46 511
Бубе, много тук призовават за непараноясване.Разбира се, но  знам от сигурни източници/ работата им е именно сигурността на лчини данни в и-нет ...

Моята работа ти гарантирам, че не е свързана с това, нямам никаква полза да убеждавам някой в нещо! Но реалният живот е много по-опасен от виртуалния  Mr. Green доста повече се страхувам да ида до магазина, отколкото да се мъдри албума й в нета ...

# 198
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Разглеждам албумите на тия потребители ,които са ми направили впечатление по някакъв начин!От форумските срещи  Hug задължително Mr. Green

# 199
  • Мнения: 9 990
Бубе, много тук призовават за непараноясване.Разбира се, но  знам от сигурни източници/ работата им е именно сигурността на лчини данни в и-нет ...

Моята работа ти гарантирам, че не е свързана с това, нямам никаква полза да убеждавам някой в нещо! Но реалният живот е много по-опасен от виртуалния  Mr. Green доста повече се страхувам да ида до магазина, отколкото да се мъдри албума й в нета ...

Май не си прочела какво съм писала като цяло, а си се хванала за думите....Та аз не съм казала нищо по-различно, а именно-лятото са по плажове-зимата по форуми, има ги навсякъде-пред магазина, зад магазина...където се сетиш-там може да попаднеш на екземпляри...Нищо ново.....Едни привличат, други-не чак толкова...
 Peace

# 200
  • Мнения: 6 039
разглеждам албуми, само ако някой ги е пуснал в конкретна тема. И тогава даже, нямам нерви да ги разгледам целите.

Сега чета темата и ми е малко смешно......публикувате си албумите в нета, после казвате, че не ви е приятно да ви гледат и ги махате от подписите си... Щом са в нета, и не са закллючени с парола, всеки може да ги гледа. Не съм публикувала снимки, които смятам за толкова лични, че да не искам да ги покажа.

преди имах албуми в снимка бг, там Дневника на Малена преди повече от половин година беше стигнал над 70 000 посещения. ами интересно им е на хората - нека гледат. Полезно е, толкова хора се зарибиха по правенето на дневници за децата ,което аз считам за полезно и приятно.

а това да снимам себе си, семейството си и да публикувам - считам за крайно безинтересно дори за самата мен.

сега ме доядя, на пътешествията на монда. да взема да кача и моите. току виж са сменила амлоато на ФТШ манияк.

# 201
  • Sf
  • Мнения: 808
БУБЕ, нали не мислиш, че само нашенци ти свалят от албума в webshots? Защото това е международен сайт и се посещава от пъти повече от обикновените средностатистически съфорумки и съфорумци Simple Smile

Иначе и аз обичам да разглеждам дадени в някоя тема линкове и ако се окаже, че се познавам с някого отпреди, си разглеждаме албумите за сверка колко по-убави сме станали Simple Smile

# 202
  • Мнения: 4 290
Bube,gledala sum tvoi snimki na zimna vakancia-krasivi sa mnogo!4ak me hvana nostalgi za sniag!Jiveie na toplo miasto deto niama sniag. Ama kato se zabu4ih v temata i kato te obsujdame tolkova-kakvo e tova krasivo kolie-rog4e?4e ne sum na iasno i s kompiutrite i ne moga da go vidia :35:A po temata; za teglene daje ne znam kak stava tazi hvatka,nito kak da ka4a moi. Gleda la sum niakolko album4eta,no ne izbiratelno-kakvoto mi e popadalo na momenta i ne s cel namirane na defekti.Mislia,4e sme tuk da si spodeliame i pomagame!

Общи условия

Активация на акаунт