На какви хора разглеждате интернет албумите?

  • 8 301
  • 202
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 167

dobre de, Бубе, как си го обясняваш това теглене? Аз видях коледните ти снимки и не намирам нищо скандално. Другите колкото и да са били по-пикантни да кажем .. на кого му трябва да си има БУБА в харддиска? Това просто не мога да си го обясня.
Не разбрах как си разбрала, че се 'теглят', а не 'отварят'.
Защото в моя сайт знам, кога се отваря снимка, но не знам дали е изтеглена. няма такава функция, а и нищо не е обявено за download.

и друго - какво е теглене - download? тоест, имаш такава функция и някой даунлоуд-ва снимки?
защо му е да го прави, като снимки с такива размери и качество можеш спокойно само да цъкнеш save as  и да си ги запазиш?  тоест, какъв даунлоуд има тук. а със сигурност няма как да знаеш дали една снимка се save as. поне аз не познавам такава технология.

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 16:54 от Lennie

# 151
  • Мнения: 2 550
Lennie, в уебшотса не става запаметяване на снимки със save target as... май трябва да си регистриран и имаш опция за download, а в албума на потребителя отчита броя на "download-натите" снимки  Simple Smile

П.С. Споменах уебшотса, щото на Буба снимките видях, че са там.

# 152
  • Мнения: 560
Aко трябва да сме честни, точно то  Wink След като си махнах снимките предният път от форума, тегленето спря. Сега си направих опита да видя какво ще стане и след като пуснах пак снимките в подписа- отново има изтеглени снимки  Close...Да, точно от форума идва тегленето. Махна ли ги, няма теглене..В същност вече ги няма снимките в подписа. Промоцията свърши  Mr. Green
Бах мааму,тъкмо реших,че съм най-тъпата на света.Гледам,някакви албуми и теглене на снимки от тях се коментират,па аз албуми не виждам.
Бубе,отворих ти и профила,викам,там ще да е въпросния албум-нищо.
Ама то аз съм такъв нарцис,че само моите си снимки разглеждам. smile3532
Аааа,сетих се,един ден разглеждах албума на едно хлапенце-Малена май се казва.Божествено изглеждащо дете.Даже майка ми привиках да я види.Пу-пу,да не му е уруки.
Днес разгледах снимките от бала.Съжалих,че не съм дошла,но нали още никого не познавам лично,та ми беше кофти да се набутвам.

# 153
  • Мнения: 5 255
.... в уебшотса не става запаметяване на снимки със save target as...

Става, по-назад съм го написала  Crazy

# 154
  • Мнения: 10 758

Днес разгледах снимките от бала.Съжалих,че не съм дошла,но нали още никого не познавам лично,та ми беше кофти да се набутвам.
Таа па...нал за тва са тия купони мари...за да се запознаем WinkА да видим на другия купон кво ше измислиш за оправдание Twisted Evil

# 155
  • Мнения: 560

Днес разгледах снимките от бала.Съжалих,че не съм дошла,но нали още никого не познавам лично,та ми беше кофти да се набутвам.
Таа па...нал за тва са тия купони мари...за да се запознаем WinkА да видим на другия купон кво ше измислиш за оправдание Twisted Evil
Нема,бе Цомбе,на следващия ще лижем един микрофон на караокето.Познах те аз тебе ааааааааааааааааа  smile3521

# 156
  • Мнения: 217
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

По-скоро като реклама само на твоите нови снимки.Извинявай,но чета много във форума и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace

Надявам се да не погледнеш на постинга ми като на повод за заяждане,просто споделям мнение.Първи път - случайност,втори път - съвпадение,ама трети,четвърти и т.н. Stop
: PeaceОставете я да се самоизтъква жената LaughingЯвно нямаме други полета за изява.Ве4е по4ва да става за смях Joy JoyАз на това не му казвам реклама #Crazy

# 157
  • Мнения: 5 622
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

По-скоро като реклама само на твоите нови снимки.Извинявай,но чета много във форума и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace

Надявам се да не погледнеш на постинга ми като на повод за заяждане,просто споделям мнение.Първи път - случайност,втори път - съвпадение,ама трети,четвърти и т.н. Stop
: PeaceОставете я да се самоизтъква жената LaughingЯвно нямаме други полета за изява.Ве4е по4ва да става за смях Joy JoyАз на това не му казвам реклама #Crazy

 rotfImao rotfImao rotfImbo

Забравихте да добавите и "карам Мерцедес"  Joy

# 158
  • Мнения: 6 167
Lennie, в уебшотса не става запаметяване на снимки със save target as... май трябва да си регистриран и имаш опция за download, а в албума на потребителя отчита броя на "download-натите" снимки  Simple Smile

П.С. Споменах уебшотса, щото на Буба снимките видях, че са там.

аха, тоест регистрирани потребители в уебшотс даунлодват снимки.
аз не би трябвало да мога, ако не съм потребител там.
възможно е, ако уебшотс са sharing - тоест, хората знаят, че публикувайки там ще се свалят.
епа .... няма лошо.  Peace
Буба си е хубавица.
Хора всякакви - нищо чудно бг мами да правят папки с нейните снимки.
Нооо, който го е страх от мечки да не ходи по горите  Mr. Green
тоест, Бубе, връщай албума. Joy

# 159
  • Мнения: 5 622

dobre de, Бубе, как си го обясняваш това теглене? Аз видях коледните ти снимки и не намирам нищо скандално. Другите колкото и да са били по-пикантни да кажем .. на кого му трябва да си има БУБА в харддиска? Това просто не мога да си го обясня.



Еми айде де  Shocked

А в Коледните и аз не намирам нищо скандално, нито пък в другите си семейни албуми  Thinking

То и питането кой има диаманти (и изобщо да разнищим малко, що за камъни са диамантите)аз не намирам нищо САМОизтъкващо се, още повече, че аз самата нямам, но някои така го приеха  Thinking  hahaha

# 160
  • Мнения: 9 990
Не знам разбира се  Tired Както и да е.


Много НЕ-майки се регистрират в мамешки форум, повярвай...

Вярвам. Имаш предвид онези от рода на "КUR" и прочие ли?  Sick  Stop

Имам предвид не толкова очевадни никове,,,има никове "Мими 86 например", зад който се крие нещо много различно от Мимито, набор 86... LaughingАко сега няма в ялбумите си по-пикантни снимки, то е имала и ги е показвала...не е нужно човек да е разсъблечен, че да му се....на снимките... LaughingКакто вече споменах-колегата ръсеше цинизми над снимката ти с розЕвия сутиен...така че-хоря всякакви, и по дрехи да си-все тая... Crazy

# 161
Хаха, верно тая тема ще излезе като реклама на новите ни снимки  Joy

По-скоро като реклама само на твоите нови снимки.Извинявай,но чета много във форума и ми прави впечатление,че с темите,които пускаш (поне тези,на които аз попадам) се самоизтъкваш (не е точната дума,но не ми идва друга) по някакъв начин."Очилата ми с камъни Сваровски","Бижута с диаманти" и т.н.Това не е само мое мнение,държа да отбележа. Peace

Надявам се да не погледнеш на постинга ми като на повод за заяждане,просто споделям мнение.Първи път - случайност,втори път - съвпадение,ама трети,четвърти и т.н. Stop
: PeaceОставете я да се самоизтъква жената LaughingЯвно нямаме други полета за изява.Ве4е по4ва да става за смях Joy JoyАз на това не му казвам реклама #Crazy

 rotfImao rotfImao rotfImbo

Забравихте да добавите и "карам Мерцедес"  Joy

Извинявай,но не виждам нищо смешно.На твое място бих се замислила сериозно. Rolling EyesРазбирам,че ти допада да си център на внимание,но понякога прекаляваш и ставаш смешна. Peace

Поздрави.  bouquet

# 162
  • Мнения: 5 622
Скъпа, аз не искам да съм център на вснимание, ВИЕ, ме правите такава  Peace

# 163
  • Мнения: 560
Бубе,ич не им се връзвай.Ще им мине.Я,аз как се нервирах на темите ти преди,па ся са ми най-забавните-изчитам ги от край до край.Луд фен съм ти. smile3521

# 164
  • Мнения: 5 622
Не знам разбира се  Tired Както и да е.


Много НЕ-майки се регистрират в мамешки форум, повярвай...

Вярвам. Имаш предвид онези от рода на "КUR" и прочие ли?  Sick  Stop

Имам предвид не толкова очевадни никове,,,има никове "Мими 86 например", зад който се крие нещо много различно от Мимито, набор 86... LaughingАко сега няма в ялбумите си по-пикантни снимки, то е имала и ги е показвала...не е нужно човек да е разсъблечен, че да му се....на снимките... LaughingКакто вече споменах-колегата ръсеше цинизми над снимката ти с розЕвия сутиен...така че-хоря всякакви, и по дрехи да си-все тая... Crazy

Съгласна, но аз и на плаж ходя все пак...а там не съм много по-облечена от колкото на снимката на аватара, да не кажа, че съм много по-съблечена  Crazy

Така, че не мога да отговарям за действията на хората и да се съобразявам с тях  Wink

Общи условия

Активация на акаунт