Ей, хора, чакам тази година да се махне,че до гуша ми дойде от нея

  • 2 440
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 860
 До колкото познавам, mystic, веднага ще отговори на написаното по горе! За което, те моля да не го правиш!  Heart Eyes
 Момичета, не разваляйте темата на Арвен!

# 31
  • Мнения: 1 584
Арвен, пожелавам ти 2007 да ти донесе само щастливи мигове.  Hug Поствам ти едно стихотворение на Дамян Дамянов, което на мен винаги ми помага в трудните моменти:

Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
сам стълб си направи и пак излез.

Когато от безпътица премазан си
и си зазидан в четири стени,
от всички свои пътища отрязани
сам път си направи и пак тръгни.


# 32
  • Мнения: 3 423
Мацки, каквато и да е била годината, отива си.
Добра, лоша, трябвало е да я изтърпим. Нали
някой казва за живота, че е гаден, ама много
гаден, ама пък затова - дълъг. Да, цинично е,
ама така е. И на мен ту ми е криво, ту съм като
опиянена. Истината е, че сме жени, хормоните
ни си правят шегички с нас, ма на земята да не й
е лесно, къде отидоха сезоните, защо няма сняг,
зима ли е, есен ли, що има птици, ами на Саддам
какво ли му е било снощи, ами на палача му...
Ей, не може да униваме, абе добре, може, но не бива.
Ето, още един ден остава, мислете за шампанското.
Аз още кърмя, ама ще гаврътна едно чаше, та да
ми тръгне по вода годината. Гледайте в очите на
децата си, там никога няма да намерите предателство,
измама, укор, това са очи, които ви боготворят,
очи, които не заслужават да бъдат разочаровани,
заради тях си струва да загърбим тъгата и болката
и да се усмихнем с най-чудесната си усмивка. Тези
очи заслужават да ни виждат в най-блестящата ни форма.
Наздраве ви казвам и ви обещавам, че 2007-а ще е по-читава.

# 33
  • Мнения: 818
 smile3501  newsm24 Повече няма какво да се каже,хубава ,лоша заминава си.Поне ние,нека станем малко по-добри от преди.Наздраве!

# 34
  • Мнения: 2 254
Лиска,както винаги лесна за четене и казваща мноооого.
  Наздраве!!!

# 35
  • Мнения: 353
Момичета,честита Нова година-да ви донесе хубави нови емоции,нова работа,за която има нужда,нова любов,комуто е нужна...Нова надежда за всички,който сме я позагубили...
Май всички сме около 30 те-някой малко повече,на други им трябва още някоя годинка...
Чували ли сте за Щайнер?И да не сте -не е важно..Но той е създател на философско течение антропософия.Там точно се разглежда кризата на 30-тата година(плус-минус две-три,което зависи от възпитанието,семейната среда...).Е,та същия този Щайнер казва,че човек ненавършил още 30 години е като дърво ,което се носи по реката.За него бдят други...Той е защитен,ръководен,подпомаган...НО,към 30 година течението спира и всеки трябва сам да продължи нататък,като шансовете не са еднакви-едни спират в плитчините и никога не излизат от там....Други се давят в средата на реката,трети пък продължават напред тласкани от насъбрана енерция.Но факт си остава,че сме оставени да се спасяваме сами.
Затова между 28 и 32 години живота никак не е лесен-тогава са големите битки,големите уроци,който учим...
И за мен беше много трудно.Дойдох във ФР сама,попаднах при една робовладелка и живeeх в миниатюрно стайче...Точно 2005-a.
Но в дъното на тунела винаги има светлина.Стискам ви палци на всичките...И много нежно ви целувам... Hug

# 36
  • Мнения: 577
4естита нова година мами  bouquetжелая ви много любов,6тастие и усмивки през новата година

# 37
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Ей Арвен, добре че изкараха темата на  преден план! Не съм я видяла по празниците!
Горе главата! Какви предложения имаш?
 Мъж ми го съкратиха преди години и така се озовахме в Бристол  Mr. Green Не е лошо градче, да знаеш  Peace Да не говорим, че имотите са значително по-евтини от Лондонските, а колата спокойно можеш да я караш и паркираш в центъра на града Wink

# 38
  • Мнения: 1 384
Момичета възхищавам се на смелоста ви.Знам какво ви е .Преди 4 години дойдох тук сама.Може би това е най смелото което съм направила през целиа си живот.
Единсвеното което мога да ви кажа ,че жовота е кръговрат.Винаги след лошото идва нещо хубаво.Винаги е така. Стискам ви палци при всяка от вас нещата да се подредят. Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 2 292
Арвен, аз малко късно се вкл. в темата, но чак сега я видях. Има политика за сем и демейството и май нямат право да те разпределят в Бристол, ако мъжа ти работ в Лондон и печели повече и ако там имате дом и детето е ще преживее пормянат трудно ... С 2 думи бих помолила адвоката да ми провери правата в тази ситуация. Ако излезеш с добри доводи може и да преместят някой друг в Бристол , а не теб.

# 40
  • Мнения: 2 292
Лиска, това с очите на децата в които няма пяредателство и лошо ... така е, но не знам вече колко е добре, защото гледах един филм за едни дечица , в един поправителен дом , колко издевателства изтърпяха ... егати. Ако бяха по лоши да претрепат гадовете ... отвратни хора има и то все на беззащитните ще си го изкарат  Sick вече няколко дена не ми излиза от главата гадния филм и ми е гадно. ужас.

Общи условия

Активация на акаунт