Крем за ръце

  • 1 462
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 060
Гарние, щом са ти чак напукани ръцете - червеничкия. Peace

И аз съм много доволна от Гарние. През зимата ползвам именно този червения, който е за много суха кожа.  Peace

# 16
  • Мнения: 4 076
Глисолид,Атрикс.Още по-добре-мажеш вечерта ръцете със зехтин,затоплен леко на водна баня(ако те мързи,може и без да топлиш)и слагаш някакви памучни ръкавици за през нощта.

# 17
  • Мнения: 730
Artix - с лайка, това ползвам в момента и от дълго време и съм доволна.



 Peace

# 18
  • Мнения: 19
Използвам оранжевия на Garnier- омекотява и има приятен аромат, става за всички сезони;червеният е за много сухи и загрубели рьце.

# 19
  • Мнения: 661
FLORENA с невен. Много ми харесва. Вече три опаковки съм използвала. Мирише много приятно и действа добре на кожата на ръцете.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз да се включа в подкрепа на Талодерма! Само, че за Епителизиращия крем. Писала съм сигурно много пъти, ама пак ще кажа. За мен едно от основните му предимства /освен че ръцете стават супер/ е че след като си измиеш ръцете не се хлъзга. Аз ужасно мразя крема да ми се лигави после по кожата като си мия ръцете, и това беше причината да не използвам крем за ръце. С този няма такъв проблем!  Simple Smile
А и цената му е 2-3 лева, ако не се лъжа, защото последния път си взех два броя и още имам, та не съм наясно с актуалността на цената.

# 21
  • Мнения: 2 229
Мерси много за предложенията.  bouquet
В крайна сметка си взех на Леокрема за ръце и нокти някакъв подхранващ и ми харесва - хубаво мирише и попива много бързо. От другите някои не ги намерих в аптеката където бях, и затова се спрях на Леокремата, доволна съм. Crazy

# 22
  • Мнения: 2 907
Ползвам този крем за ръце от поне 5 години

# 23
  • Мнения: 2 414
Аз в момента ползвам един с мед на Орифлейм-той по принцип е за лице и ръце,но аз го ползвам за ръцете и е страхотен!
Попива много бързо,хидратира страхотно и оставя приятен аромат. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт