Стара Загора 19 - Мааме пръжки секакви...

  • 18 407
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 619
Честита ви Нова Година, скъпи и многоуважаеми съфорумци, отколешни европейци и най вече българи...
Да сте живи и здрави, вие и семействата ви, всички край вас и най-вече дечицата...
Пожелаваме ви много късмет и онова, голямото Щастие, което носи истинска радост и огромна удовлетвореност... Обичайте се, бъдете обичани, благословени и много одухотворени... Не забрявайте винаги да носите по няколко усмивки в запас, освен тази, която е на лицето ви... Борете се силно за своите мечти, постигайте ги и подарявайте по късче надежда на всеки, който има нужда... Просто бъдете добри... Да бъде...!

От Иво, Роси, Нели и Даниел...
newsm10

АМИН

# 61
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Щастлива 2007 година! Нека е изпълнена с радост, по-големи перспективи и многооооо успехи! newsm03 newsm10

# 62
  • Мнения: 753
Честита Нова 2007 година на всички!
Весели, здрави и винаги усмихнати!

ето и снимка на телефона, който продавам, но не мога да пусна обявата:
Nokia N70 http://i129.photobucket.com/albums/p218/tigercheto/nokiaN70.jpg, зарядно и handsfree, на 7 месеца е, цената е 400 лв., Хера знам, че си заета, ако някой друг може да ми помогне да я публикува ще съм Ви много благодарна!
телефона ми е 0887/ 466 589
Благодарности!

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 09:22 от Tigercheto

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Честита Нова година и от мен.
Да сте живи и здрави и много късмет през новата година.

# 64
  • Мнения: 1 064
Честито! Вие току-що си спечелихте НОВА ГОДИНА модел "2007", с 12 месечна гаранция и екстри от 365 ярки дни и още толкова ярки нощи...всичко това в 4 прелестни сезона! Нека здравето, късмета и обичта да направят ползването на НОВА - 2007 истинско удоволствие!

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
На мен ми е интересно де са маджерските хулюгани...? Wink
Нещо се спотайват май...

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Я не обиждай на хулигани  Twisted Evil. Някои имаме работа, други скоро са се прибрали.
Имам снимки, ама нямам време да ги качвам сега. Утре по някое време, като се върна от Хисар ще ги кача.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Доста пикантерии имало разбрах...мъж ми шепна на уше...ама и аз като Експрес съм на опашката и чакам  Mr. Green

# 68
Сакън, Херче!
Да знаеш, че всичко, което Лалка изтипоса като снимки с мое участие са част груба манипулация и част фотошоп. Иначе всичко останало е вярно до полследното пикселче.
Добре изкарахме. За всеобщо неудоволствие прекарани нямаше. Поне до колкото зная. А някои толкова се надяваха на едно прекарване, поне. Всъщност само вие сте прекарани, че не дойдохте. (Дано Серж да е добре!)
Зародиха се една-две напредничеви (или назадничеви, зависи от къде ги погледнеш) идеи, от които може да се пръкне нещо голямо. Поне женската половина се надява да е нещо голямо. Но така или иначе повечето неща така и не ги разбрах.

Та така, скъпа ми Хера. Ако не повярваш на снимките на Лалка, когато започна да разпродавам на търг парчета от моряшката си фланелка ще запазя за теб това, което ми е било до сърцето...

P.S. Ами честита ви нова година.

P.P.S. В чест на присъединяването предлагам да организираме едно купонче с шкембе чорба, свински уши, пилешки трътки и прочие изконни български ястия. Да! Забравих и пача да добавя.

P.P.P.S. Аз повечето от гореописаните не ям, но с удоволствие бих погледал.

# 69
  • Мнения: 6 243
Татко на Ива (и не само), тия ястия ми докарват студена вълна. Айде пиши в менюто една шопска салата, инак ме губиш като присъствие  Mr. Green

Дайте ги тез снимки, де!

# 70
Айде пиши в менюто една шопска салата, инак ме губиш като присъствие  Mr. Green

Значи ставаме двама, които ще гледат отстрани на Shopp Style Salad (SSS). На тебе ти носят студена вълна, а на мен душевен и физически потрес.

# 71
  • Мнения: 6 243

Ей ти салатата, дай снимки! Веднага!  Wink

# 72
  • Мнения: 11 320
Снимки! Снимки! Снимки!!!

Аре за много години на цялата заралийска тумба!

# 73

Ей ти салатата, дай снимки! Веднага!  Wink

Само и единствено за теб. Ексклузивно!



Митко си свирка? Защо ли?




Още въпроси?




На тати момичето! На мен се е метнала! Погледа вижте!



Е! Не само на мен се е метнала де!



Иха!



Уха!



А така!

Това е само предварителна версия на орезеляването!

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Я, ми че аз кротка изглеждам на тези снимки. Таткото на Ива, ако си ги подбирал - специални благодарности! Лале, внимавай и ти какво ще пуснеш... онези с главоболието може да ги пропуснеш примерно, нали си ми приятелка  Flutter

Е, да кажа и аз ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Да ви е спорна, плодородна и здравословна, да има по-малко членове в новата ни партия, а настоящите да се записват по-често в устава. Който разбрал, разбрал (не се отнася за Таткото на Ива, защото той по подразбиране не разбира Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт