за вредата от червилата

  • 4 388
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
И аз се притесних, то май всичките ми червила почерняха и ФД ми. Трябва някой химик да питам, дали наистина златото дава такава реакция при допир с оловото. Странното е, че като правих теста първо не даде резултат, но после пробвах като драсна червилото леко да размажа да попие и да не е толкова мазно - така всичките почерняха newsm78
Гадост, човек вече на нищо да няма вяра.

# 16
  • Мнения: 22 867
Моите и трите червила са с олово - едното френско и другите две на орифлейм също - резките/чертичките станаха черни.


 
Цитат на: sneji_
Така пробвах три вида червила на Орифлейм и не даде никаква реакция


 newsm78 newsm78 newsm78

# 17
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Така пробвах три вида червила на Орифлейм и не даде никаква реакция newsm78

Имам две на орифлейм - хидроцвят -кисс, розово и орифлейм цвят карамел, пробите върху ръката ми и на двете почерняха, като ги дръснах с златен пръстен.
 Явно не си направила пробите както трябва, има във всяко червило има, защото пробвахме други марки на комшийките и според пробите няма безоловно червило.

# 18
# 19
  • Мнения: 131
Най -вероятно въпроса е в концентрацията на това олово.  Само където ние няма от къде да знаем коя е безопасната концентрацията за нас и при какви условия това олово от червилото ще се приеме от нашия организам. А може би има и определени условия при които то да предизвиква рак ?

# 20
  • София
  • Мнения: 36 052
Според мен е излишна психоза.  А какво да кажем за автомобилните газове, как ще се спасим от тях?
Предполагам, че ако си застанал на кръстовището до НДК  макар и за 1' ще поемеш много повече олово отколкото от едно червило.
Да не говорим, че то се и натрупва. Открито е в косите на жители от селта около Кремиковци.

# 21
  • Мнения: 4 371
А течните newsm78

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
вярно или не и седемте ми червила почерняха, не ползвам вече така червило откакто има такива хубави гланцове, имам два - 'оцеляха' при теста, двата ми фон дьо тена също, не ми се струва да е вярно, но се замислям де!!!  newsm78

# 23
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Има ли химички тук, а познати химици нямате ли момичета да ни светнат по въпроса. Не може само с гланцове. Чакаме включване.

# 24
  • Мнения: 3 777
На мен ми почерняха всички червила и със златен и със сребърен пръстен Shocked

# 25
  • Мнения: 4 076
Добавям към оловния списък червила Bell,Манхатън и стик фдт Golden rose.Очевидно има олово,но интересното е какъв процент и колко е допустимата(ако има такава)граница.Вярно,че по пътищата олово колкото искаш и все пак не искам да увеличавам количеството и чрез козметиката,която ползвам.

# 26
  • Мнения: 5 299
Според мен е излишна психоза.  А какво да кажем за автомобилните газове, как ще се спасим от тях?
Предполагам, че ако си застанал на кръстовището до НДК  макар и за 1' ще поемеш много повече олово отколкото от едно червило.
Да не говорим, че то се и натрупва. Открито е в косите на жители от селта около Кремиковци.

Много хубаво казано Grinning bowuu

# 27
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз пробвах, като се гримирах днес, с муса на Ейвън. И той почерня! Мислех си да пробвам и базата за сенки на Манхатън, ама реших че много ще ми дойде като информация!
Според мен с всяка декоративна козметика под каквато и форма да е тя, ще се получи това оцветяване в сиво!
 Tired
Хайде от утре всички без грим  newsm03

# 28
  • Мнения: 1 290

Хайде от утре всички без грим  newsm03
smile3532 ноу уей

# 29
  • София
  • Мнения: 1 626

Както беше писал някой някъде - естествена красота!
Айде ше ви се незнаят и червилата и чудесата! Даваме само по кожа и тва е!  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт