ЗА ОТЗИВИ ОТ МАСКАРАДА - ВСЕКИ ТУК ДА ЗАПОВЯДА!

  • 13 039
  • 349
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 518
Никол,

Клоунът е BgViki, а арабина е salaj (понастоящем УФСЪ...).

Благодаря Hug надписах ги  Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 2 210
Ето и моите снимки, още ги надписвам:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=89741

Страхотно беше. Много се радвам, че най-накрая се "запознах" с Бу!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
С Блонди също-струваше си датата да е така, че да е тук-страхотно момиче с невероятно излъчване!!  bouquet
Обичайните заподозрени си знаят-Лили, Теди, Зори, Синеочка, Стрелче, Дуци, Юлето (която АБСОЛЮТНО обра точките с маскирането), 4есън, Пеперуна, Дамаянти, Румката (Лулуто), Асинка, Додо, Стефи666, Писна ми, Адара- абе не може ли по-често да се виждаме бе мацкииии!!!СТрашно ми е гот с вас!!!  bouquet  bouquet  bouquet

В караокето имаше доста интересни неща Simple Smile И пикантни. Ама ще чакате да ги кача след 10 минутки....

# 32
  • Мнения: 4 629
milf, само натискай стрелките в дясно за да се местят подред или кликай в/у сниките, ако си отворила целия албум за преглед, не би трябвало да иска парола, албумът е публичен  newsm78

аз ги виждам снимките, ама само малки. там където трябва да е голямата снимка (някоя на която съм кликнала в момента) не ми се вижда  newsm78

# 33
  • Мнения: 2 254
искаме още  Laughing

# 34
  • Мнения: 6 472
Леле какви сте ентусиасти!!!! Даже не си  и помислих да извадя апарата от чантата, като се прибрах снощи Tired Сега разтоварвам и към обяд ще пусна и аз.

# 35
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Момичета и момчета беше страхотно! Имаше много добри маскировки, но разбира се Джулияна бие всички рекорди, изкефи ме максимално!  bouquet

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Леле, страхотни костюми....  Joy

# 37
  • Мнения: 516
МОМИЧЕТА страхотни сте Peace много сте хубави всички Peace

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Завидях  Blush Страхотно сте си изкарали...не че съм се съмнявала де Mr. Green
Джулиана наистина е върха  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 7 186
Блазе ви...
Образи Simple Smile Много сте готЯни всички, нооо Джулиана рулзззз newsm10
На Додо прическата е много яка, а и самата тя де Simple Smile

# 40
  • Мнения: 7 112
Еми, какви маскировки имаше на последните ти снимки  Mr. Green
Струва ми се, че имам слабост към Чесън и ДоДо. Grinning
А маскировките нямам думи - красота.

# 41
  • Мнения: 4 371
Аууу, мръсници, какво сте правили в караокето Shocked Shocked Shocked
Изтървах сеира аз, защото си тръгнах по-рано, пфу как ме е яд #Cussing out
Обаче снощи в караокето беше много гадно, то аз и за това си тръгнах. Таква яка гъчканица и жега, направо отврат. Пепи(жирафче) обеща да си вземе бележка и да знае, че сме сериозни хора, щом сме казали, че ще отидем, значи ще отидем.
Моя глас днес вече тотално отказа да се появи, ама кой ме би вчера да пея Confused
В Славяни беше супер, както винаги. Голям смях, голямо нещо. Така не съм се хилила не помня от кога. Благодарности на Джулиана за идиотското държание Twisted Evil Hug Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 4 068
Купона беше страхотен! Радвам се, че успях да се запозная с толкова много форумски знаменитости. Юлето изби рибата разбира се. ДЗнес съб без глас от караокето, но пък доволна отвсякъде. Жалко, че сега нямам възможност да пусна и аз снимки, но ще гледам да се отчета.

# 43
  • Мнения: 4 371
Ей, Ренци, много си готина! Нямаш абсолютно нищо с аватара(аз си представях нещо подобно Joy)!

# 44
  • Мнения: 10 758
Ох, сега отлепвам, благодарение на чаветата разбира се Close
Беше страхотно, за Джулката нямам думи, страхотна маскировка(ама те познах веднага,а Twisted Evil).
Абе, кога сте се снимали групово в Славяни бе...и аз де съм била, че не съм видяла newsm78нещо ми се губят някои моменти Crazy
В караокето беше пълна лудница.По едно време се събух боса, щот останах без крака(боже, как ходят тия жени на тия тънки токчета Rolling Eyes)Стриптизьорчето по едно време вика на Пепи - "Стига беееее, не мога повечеее Mr. Green"

Общи условия

Активация на акаунт