ЗА ОТЗИВИ ОТ МАСКАРАДА - ВСЕКИ ТУК ДА ЗАПОВЯДА!

  • 13 046
  • 349
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 648
     Голям купон, момичета Peace Не съм спряла да се усмихвам, толкова хубави снимки след мамешка среща за първи път гледам Hug
Поздравления за всички, които са се постарали с маскировката  bouquet
Джулияна обаче и на мен ми е фаворит smile3532, бравооооооооооооооооооо smile3521
Блонди- чудна си newsm03
Впечатлена съм от визията и на dodo 4470
Много медицински кадри, бе newsm62

# 61
  • Мнения: 1 187
Страхотни сте момичета.  Heart Eyes Поздравявам ви за готиния купон  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 569
Нямате конкуренция просто ...

# 63
  • Мнения: 10 758
Много медицински кадри, бе newsm62
Така е, щото се оплаках че имам болежки в един зъб, които се оказаха, че са от синусите и т.н.Затова имаше медицински лица от всички области.Тлябваше ми цялостен преглед Mr. GreenНо май само мамолога ми обърна внимание Twisted Evil
Беше наистина много весело, но на мен сега хич не ми е весело  Cry Вики я преимат в болница. Да ми е  честита новата година
Стига бе жено...кво й е.Ужас.Стискам палци всичко да е наред и да я изпишат бързо Praynig

# 64
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
M даааа,хубаво купон-ама аз вчера до последно на работа и ей ме на сега пак съм на работа,пък някой тепърва се излюпват.

Всички бяха хубави-маскирани и не маскирани.Важното е ,че  имаха желание да се забавляват. Peace Hug

# 65
  • Мнения: 10 758
Аууууу, е сега усетих болката.......имам мускулна треска на гъзо Shocked
От кво ще да е newsm78

# 66
  • Мнения: 4 473
Аууууу, е сега усетих болката.......имам мускулна треска на гъзо Shocked
От кво ще да е newsm78

Гърдева, сЕти се къде/на к`во си седяла Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 2 958
Добри ютро! Crazy
Леле момичета, повече няма да идвам с вас на караоке! Не стига, че цял ден не бях яла и като ударих 3 джина не знаех къде съм! То си личи и от снимките де!
Ще замоля следващи компромати да не се пускат повече! Снимките на пощата ще се радвам да получа!
Тъй, много се радвам, че се видях с всички вас! Наистина беше върха! А ако знаете какъв подарък ме чакаше в нас ще паднете! Така съм се смяла! Няма да ви изброявам всички поименно, защото в момента не си спомням имена и физиономии  Laughing
На Стрелче съм сърдита, защото спря много стар шофьор на такси! Другия път да си вземеш бележка! Все пак дълъг е пътя до нас трябва да си направим една почивка по път!  Whistling Joy Mr. Green
Айде, със здраве момичета!!!

# 68
  • Мнения: 10 758
А ако знаете какъв подарък ме чакаше в нас ще паднете!
Стриптизьора Twisted Evil
Аууууу, е сега усетих болката.......имам мускулна треска на гъзо Shocked
От кво ще да е newsm78

Гърдева, сЕти се къде/на к`во си седяла Mr. Green
Е на кво ли не съм Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 835
Купона беше мнооооого як!!! Много се радвам, че в последния момент реших да дойда. Изобщо не очаквах, че ще е толкова готино.
Възхищавам се на ентусиазма на всички маскирани, чавдарчета, пионерчета, гейши, мед. сестри, лекари........................и мн. други. Всички бяха жестоки. Но наистина Джулияна, беше неотразима, нямаше равна. Обра ни точките.

До последно не бях сигурна хората радват ли ни се или ни се смеят  smile3506, те ще си кажат предполагам  Mr. Green

Мисля, че и двете. Mr. Green Не бе радвахме ви се, бяхте уникални.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 958
А ако знаете какъв подарък ме чакаше в нас ще паднете!
Стриптизьора Twisted Evil
Аууууу, е сега усетих болката.......имам мускулна треска на гъзо Shocked
От кво ще да е newsm78

Гърдева, сЕти се къде/на к`во си седяла Mr. Green
Е на кво ли не съм Mr. Green
За съжаление НЕ! Ама е нещо,което ще ми напомня за него докато си го ползвам!  Laughing Кръстих си го Тошко  Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 3 926
Страхотно беше Grinning Само наш'то сиганско жуже не можа да крадне нищичко - досрамя го горкото Mr. Green все при майка си и при татко си се гушеше Wink
То го има и документирано, че с Джули бяхме чудно семейство hahaha и русо, крадено чаве разбира се, за капак Mr. Green
Мечтая за другата година, когато се надявам Сияна да заспива сама и да продължа и аз до 4 часа smile3514
ИСКАМ ОЩЕЕЕЕЕЕЕ... снимки от караокето. Яд ме е, че пропуснах да поговоря с голяма част от хората Sad
Никол, ти да не стоеше срещу мен, че ще се изям, че не се запознахме лично Rolling Eyes
Стрелче и Лили - бяхте супер... гледам снимкитеи мечтая, а и тайно завиждам... аз пионерче не можах да стана Sad Демокрацията ми отне таз мечта... още страдам понякога - ама съвсем сериозно Grinning

# 72
  • Мнения: 1 000
Здравейте
Купона беше страхотен....аз все багах от караокето, че пея ужасно фалшиво....да ми беше казал някой, че е толкова шумно, че не си чуваш мислите....и че можеш да си пееш на воля без никой да те чува....еееееееех....вече нама да пропускам
Всеки следващ път ми е все по-весело и приятно с вас....и всеки път запознавайки се с много от вас лично се учудвам колко сте по-готини отколкото в представите ми Simple Smile
Джулс .....неотразима беше....ама не трябваше да се размаскираш за караокето.....голям смях щеше да настане на входа
Отивам да отмарям
Обичам ви всичките

# 73
  • София
  • Мнения: 2 623
Благодаря ви момичета   bouquet

# 74
  • Мнения: 3 835
Забравих да спомена ПИРАТКИТЕ.  smile3538 smile3537 Дамаянти и Чесън.
Дамаянти приличаше, на старшия пират, вдъхваше респект Mr. Green, а по-красива пиратка, от Чесън не съм виждала. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт