Пречила ли ви е бременността?

  • 3 802
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 113
 Като изключа повръщането сутрин няколко пъти, имах  спокойна бременност, а последния месец (юли) ми беше по-горещо.Качих 13кг общо.

# 91
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Било ми е тежко, но чак да го нарека ад не бих казала! Naughty
Аз качих 16кг, почти всичко на корема...

# 92
  • Мнения: 8 917
Слава Богу, имах прекрасна бременност Hug

# 93
  • Мнения: 1 446
И аз изкарах лека бременност. Е, последния триместър има известен дискомфорт, но няма как. Confused
Небременна си ми е най- добре. Simple Smile

Peace

# 94
Не бих казала, че ми пречи. В края на 33 г.с. съм и си нося 10 кг. отгоре, но се чувствам добре. Неудобството е само вечер. С нетърпение чакам щастливия момент.

# 95
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Не!
За мен беше удоволствие и гордост.
Дано някога отново ми се случи.....

# 96
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не - нито първата, нито втората. С първата бях безумно горда и щастлива, качих 20кг, но се чувствах прекрасно докрая. С втората - и аз броях дните до края, но с тъга - самата мисъл, че ми е за последно (не се предвижда трето), още не мога да я преживея. И независимо от ужасните болки в тазовите кости последните 2 месеца не ми се искаше да свършва - сигурно затова преносих 4 дена Laughing
Иска ми се отново да мога да изживея всичко - даже повръщането първите месеци Laughing
Но не мисля, че има нещо ненормално в начина, по който се чувстваш - всеки различно преживява нещата и има прекрасни майки, които никак не се наслаждават на бременността, а само на резултата от нея Grinning

# 97
  • Мнения: 522
И на мен ми беше тежко в края на бременноста,нямах никакво самочувствие.Завиждала съм на други бременни които се гордеят с бременноста си и се чувстват чудесно,че чак и им се повишава самочувствието тогава.Мисля,че това се дължи на хормоните.Почивай си повече,че виш не останало време,два месеца като един миг ще отлетят Peace.

# 98
  • Мнения: 1 343
Не съм повръщала .. Не ми е било много тежко въпреки че бях +24кг. Общо тегло 93 кила. До последно си бях много подвижна работех до 10 дни преди термина . Коремчето ми обаче беше мъничко. Стискай зъби още малко Simple Smile Ние сме с теб.

# 99
  • Мнения: 590
чак да ми пречи-не. Вярно, беше ми топло и тежко, нямах търпение да видя съкровището си. Но определено не ми е пречело.

# 100
  • Мнения: 154
Az su6to izkarah leka bremennost i mnogo hubava.4ustvah se prekrasno,mnogo se dvijeh i taka.Samo ve4e poslednia mesec mi be6e malko trudno da pravia niakoi ne6ta ama i tova minava.uspokoi se i probvai da ne misli6 samo za tova.Dviji se pove4e ili pravi niakoi uprajnenia za bremenni i ne se tup4i sus vsevujmojni ne6ta.Sigurna sum 4e 6te uspee6 da go preodolee6.uspeh

# 101
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Може би всички преминават накрая през този етап и мен не ме подмина Tired.Още малко ти остава да си гушнеш бебето и да ти олекне.Успех Peace

# 102
  • София
  • Мнения: 3 830
Не ми пречеше,но нямах търпение да гушна бебето.И по тази причина исках по-бързо да минават дните.

# 103
  • Мнения: 781
Не мога да кажа, че това е най-прекрасния период от живота ми.И с първата бременност не ми беше особено приятно, но ми беше по-безгрижно и се разхождах на воля/беше лято/ и се поглезвах повече.Сега баткото си иска внимание и грижи, първите месеци изобщо не се чувствах бременна, а сега вече броя дните.и с двете бременности качих доста килограми и определено ми тежи. По-приятен ми е бебешкия период, от бременния, въпреки че вече малко се притеснявам как ще се справя с две деца newsm78

Общи условия

Активация на акаунт