Ужаси, мистерии, трилъри (29)

  • 18 718
  • 259
  •   3
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 925
Гледах  "The nun  2" не е лош филма и  накрая държи в напрежение .Дракула не е чак толкова интересен,колкото Монахинята.👻

# 166
  • Мнения: 32 275
Брей, аз първата част забравих за какво беше.
А  Дракула си ми хареса много.

# 167
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
Аз имам някви откъслечни спомени от първата част, та те ясно колко ме е впечатлила, щом почти нищо не помня! Grinning 
Втората ми хареса повече.

# 168
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 576
На мен ми беше смешен Монахинята2, особено козата накрая и обсебения батка си беше комедия. Страшките бяха като на хелоуинско парти, от време на време някаква маска се кокорчи и вика "уааааа" срещу зрителя. Първият ми хареса повече, имаше мистерия и готическа атмосфера и интересен край. Във втория просто бяха използвали някои неща от сюжета на първия филм колкото да има някаква история, но липсваше мистерия. Може би трябваше да угася лампите докато го гледах. Надявам се да направят трети за компенсация 😁

# 169
  • Мнения: 32 275
Дръпнах и първия да си припомня.

# 170
  • Варна
  • Мнения: 683
Много съм впечатлена от Тайландските филми на ужасите. Абонирахме се за Netflix и изгледах Home for rent:
https://m.imdb.com/video/vi2400568345/?playlistId=tt26547790&ref_=tt_ov_vi
Също и The whole truth:
https://m.imdb.com/title/tt15850662/

Различни, много изненадващи и когато си мислиш, че идва края, не - има още и още изненади …

# 171
  • Мнения: X
Saw X е жесток филм. Доста сполучлив е станал. Не е само хорър, а разказва предисторията между Saw I и Saw II, която играе по емоционалната струна на зрителя. На мене само кървищата ми дойдоха малко в повече и мижах на няколко сцени. Като изключим това, гледайте, определено няма да съжалявате!
https://www.imdb.com/title/tt21807222/?ref_=nv_sr_srsg_1_tt_3_nm_4_q_saw%2520X

# 172
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
Аз го почнах снощи, но стана късно и реших да го догледам днес. много ми е жал за Крамър, но е и много безкрупулен и жесток, и много гадости прави!  знам че е психопат,  но  в същото време някак успяха особено в  началото да ме накарат да му съчувствам!

# 173
  • Мнения: 2 073
Новият Екзорсист е супер!

# 174
  • Мнения: 2 210
Аз гледах, новият сериал (трилър) Bodies по Нитфликс, който в началото почна много обещаващо, но после се превърна в политкоректен буламач. Черната мюсюлманка полицай някак си я преглътнах, но инспекторът гей от 1890 не можах.  Все пак ми хареса идеята за промяна бъдещето чрез намеса в миналото и паралелно между епохите.

# 175
  • Мнения: 2 329
Мнения за Последното пътуване ма Деметра?
Ще търся и Saw X.
Новият Екзорсист е супер!
Екзорсист на папата ли или друг?

# 176
  • София
  • Мнения: 1 336
Гледахме с мъжа Saw X на кино и много ни хареса.
Дано има следваща част. Поне от финала с такова впечатление останахме.

# 177
  • Мнения: 32 275
Аз май ще гледам всики филми от поредицата Saw.
Някои май и не съм гледала.

# 178
  • Мнения: X
Чух, че Saw VI бил също много добър като Saw X и смятам и аз да го гледам.

# 179
  • София
  • Мнения: 1 665
Аз май ще гледам всики филми от поредицата Saw.
Някои май и не съм гледала.
Не всички са окей, първите обаче са класа. Дано държиш на гадости Grinning

Общи условия

Активация на акаунт