Бременност

  • 616
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Мили мами,нуждая се от вашата помощ!
Имам 3 положителни тестова направени вчера,а от 2 дни ме боли корема доло ниско.
Днес бях на преглед,бременост не бе установена и преди прегледа получих кафяво кървене! Моля кажете някой сблъсквал ли се е с такова нещо! Благодаря

# 1
  • Мнения: 81
Колко дни ти е закъснението, най-вероятно е рано да установят бременност. На около 10ти ден закъснение се ходи на първичен преглед и пак не е гаранция какво ще се види.
Обаче това с кървенето не е добре, консултирай се със специалист да ти изпише медикамент за задържане. Ако е само оскъдно зацапване, част от жените го имат в начална бременност и може да бъде успешна.
Успех!

# 2
  • Мнения: 15

Здравейте, възможно ли е това да е положителен тест понеже има мн бледа черта почти незабележима?

# 3
  • Мнения: 29
Колко дни ти е закъснението, най-вероятно е рано да установят бременност. На около 10ти ден закъснение се ходи на първичен преглед и пак не е гаранция какво ще се види.
Обаче това с кървенето не е добре, консултирай се със специалист да ти изпише медикамент за задържане. Ако е само оскъдно зацапване, част от жените го имат в начална бременност и може да бъде успешна.
Успех!
Закъснение няма имаше имплатационно кървене на 3- ти март! Очаквам цикъл на 28 март,но всички резултати и показатели са с наличие на бременност,но имам кървене!

# 4
  • Мнения: 422
На ехограф ще се види нещо при чхг над 1000, т.е. следващите дни трябва да се види вече точка.
И няма как да сте имали имплатация на 3ти, а да очаквате М на 28. Имплантацията се случва 3-6 дни преди очакваната менструация. И ако наистина е била на 3ти имплантацията и с този резултат от кръвния, закъснение си имате и то поне 5-6 дни.
Пуснете и прогестерон, може да е нисък и от него да е било кървенето преди 2 дни.

Колко дни ти е закъснението, най-вероятно е рано да установят бременност. На около 10ти ден закъснение се ходи на първичен преглед и пак не е гаранция какво ще се види.
Обаче това с кървенето не е добре, консултирай се със специалист да ти изпише медикамент за задържане. Ако е само оскъдно зацапване, част от жените го имат в начална бременност и може да бъде успешна.
Успех!
Закъснение няма имаше имплатационно кървене на 3- ти март! Очаквам цикъл на 28 март,но всички резултати и показатели са с наличие на бременност,но имам кървене!

# 5
  • Мнения: 29
На ехограф ще се види нещо при чхг над 1000, т.е. следващите дни трябва да се види вече точка.
И няма как да сте имали имплатация на 3ти, а да очаквате М на 28. Имплантацията се случва 3-6 дни преди очакваната менструация. И ако наистина е била на 3ти имплантацията и с този резултат от кръвния, закъснение си имате и то поне 5-6 дни.
Пуснете и прогестерон, може да е нисък и от него да е било кървенето преди 2 дни.

Колко дни ти е закъснението, най-вероятно е рано да установят бременност. На около 10ти ден закъснение се ходи на първичен преглед и пак не е гаранция какво ще се види.
Обаче това с кървенето не е добре, консултирай се със специалист да ти изпише медикамент за задържане. Ако е само оскъдно зацапване, част от жените го имат в начална бременност и може да бъде успешна.
Успех!
Закъснение няма имаше имплатационно кървене на 3- ти март! Очаквам цикъл на 28 март,но всички резултати и показатели са с наличие на бременност,но имам кървене!
Цикъла ми е с продължителност 25 дни винаги идва 6 дни от предната дата! Цикъл имах на 07. 02.,след това трябваше да дойде на 01. 03, но дойде на 03.03 розово!

# 6
  • Мнения: 422
Не ви е дошло на 3ти, имали сте зацапване, дали е било имплатационно или от нещо друго, ще каже АГ като види по ехограф в коя седмица трябва да сте. Може да сте били с късна О и наистина да е било имплатационно. Но със сигурност закъснение имате. Това на 3ти не го бройте за нов МЦ. Г.С. и начало на Б ще ви се броят от 07.02, началото на последния Ц. Може да видите по калкулатор в нета в коя Г.С. трябва да сте в момента. Лека бременност!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт