Питане за водата- как я предлагате

  • 1 332
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Предлагала съм винаги, в началото с биберон, после от чаша с човка. Дъщеря ми пропи вода на година и половина от обикновена чаша или от шише със сламка с неразливаща клапа, от него се смуче трудно и така не се дави.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Вярно е, че се отучват трудно, когато свикнат със шишето с бибата, но в един момент те толкова искат да подражават на възрастните и да правят всичко сами, че не виждам какво те притеснява. Може би са единични случаите, когато се привързват толкова много към шишето, че не искат да се разделят с него  Thinking

# 17
  • Мнения: 5 026
 Божидар пие от шише с биба, но като му предложа от чаша, също не отказва. И аз се чудя дали е време да му предложа чашка с човка  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 181
Алекс пропи вода преди 2 седмици, от сламка Mr. Green
Преди това му предлагах с чаша с накрайник, но той само я гризеше и не искаше водата.
Реших, че вече е голям и го  научих със сламка и сега си пие Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 12 270
  Благодаря ви за отговорите  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 532
Аз да се възползвам от темата и да попитам каква вода давате-минерална,от чешмата,преварена?

# 21
  • Мнения: 455
Аз да се възползвам от темата и да попитам каква вода давате-минерална,от чешмата,преварена?
Все още преварена от чешмата,може би след годинката ще започна с изворна.

# 22
  • Мнения: 1 382
Шише с биба, понякога чаша, лъжица...както дойде

# 23
  • Мнения: 172
При нас е с шишето с бибата. Не сме имали проблем с кърменето и бибите.

# 24
  • Мнения: 1 503
МОЯТ СИН СЕ НАУЧИ С ОБИКНОВЕНА ЧАША.Не приемаше нито биберон,нито накрайник.Малко преди да започнем захранването, се запознахме с  чашката.Той винаги ,когато пиех от чаша, проявяваше интерес Peace

# 25
  • Мнения: 4 242
Tъй като късно пропи вода започнах директно изворна да предлагам.

# 26
  • Мнения: 1 097
моето пропи от шише с биберон, но аз държахда е така. Точно заради мокрите дрехи с лъжичка! Едвам го научих, че биберона не е за игра и трябва да се пие от него. Сега определено ми е голямо улеснение. И не ми пречи на кърменето изобщо  Mr. Green Дааже ми е по-лесно, като е болен и не иска да яде, правя по-течна храната - и с шишето докато спи. Всеки си намира начина, нали знаеш...

# 27
  • Мнения: 2 897
Боби пропи от шише с накрайник,за биберон и дума не можеше да става...

# 28
  • Мнения: 1 425
Даниел не иска да пие с биберон и му давам с лъжичка. Но лъжичката ми е съвсем мъничка и поема малко течност. Самата лъжичка е на АВЕНТ много е удобна за бебета.

# 29
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
М/у яденетата от шише с биба, но ефект при нас все още няма....

Общи условия

Активация на акаунт