https://www.sunglasses-shop.bg - някой пазарувал ли е от тук?

  • 824
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 769
Прави ми впечатление, че в този сайт моделите слънчеви очила са на около 150-220 лв. по-ниска цени от Оптикласа например или Леонардо.
Някой пазарувал ли е от тук - https://www.sunglasses-shop.bg? Ментета ли са?

# 1
  • SF
  • Мнения: 21 230
Аз се опитах да си купя 3 чифта очила от тях, но не стана. Имаше някаква неточност в сайта - противоречие в политиката за връщането. Със Спиди беше по един начин, с Еконт по друг. Обаждах се, за да питам и с жената Ирина  не се разбрахме. Обясняваше ми някакви глупости, а когато исках да повтаря или да пояснява, ми подвикваше и нервничеше. Запомнила съм го като сайт, от който не искам нищо да купувам.

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 16:13 от Esmee

# 2
  • Мнения: 3 919
В няколко официални сайта ги посочват като оторизиран представител, така че предполагам са оригинални. Преди две години търсех да закупя един конкретен модел очила, а при тях имаше много изгодна промоция и ги проучвах. Доволна съм иначе, но опитът ми опира до един модел. Иначе да, клиентското обслужване е малко "странно", при мен също много се чакаше за доставка, а уж бяха налични.

# 3
  • Мнения: 162
Сайтът е направен е по шаблон - китаешки ментаци са. От типа на лайонерс, форсейл и т.н. Същите "маркови" модели можете да си купите от скритите линкове на алиекспрес.

# 4
  • Мнения: 3 919
Сайтът е направен е по шаблон - китаешки ментаци са. От типа на лайонерс, форсейл и т.н. Същите "маркови" модели можете да си купите от скритите линкове на алиекспрес.


Това не е вярно. Можете да видите и в сайта на рей бан, че са посочени като сертифициран магазин за продажба.

# 5
  • Мнения: 769
Виждам, че имат и оптика във Видин. Въпреки всичко ми се струват подозрителни. Не мога да си обясня тази разлика от 100-150 лв., в сравнение с по-известните оптики.

# 6
  • Мнения: 3 919
Аз нямам достътъчно опит с тях, за да гарантирам, но няма как да предлагат Рей бан, например, и да не е оригинален, при условие че в офиц сайт ги дават като сертифициран продавач. Същото е и за D&G.

# 7
  • Мнения: 769
Ambrosia, благодаря ти!
Интересува ме конкретно модел на Prada. Как да ги проверя за тази марка?

# 8
  • Мнения: 3 919
При тях в сайта не намирам такава опция. Имат идентификация със сериен номер на вече получени - съответно може да се върне, но аз лично не бих поръчала, ако се притеснявам. Мен лично не ме притесняват, предвид че имат и легална оптика (все пак не ги продават в ОЛХ), независимо че е във Видин, а не в София. Аз лично от моите съм доволна и със сигурност са оригинални, т.е. не са ми първите очила, мога да ги идентифицирам.

# 9
  • Мнения: 162

Това не е вярно. Можете да видите и в сайта на рей бан, че са посочени като сертифициран магазин за продажба.

А, не бе

# 10
  • Мнения: 3 919
И така пробвах, и така при мен излиза, че е сертифициран. Посочва се сайта с www. - без https, показан е и пример. По този начин (с https) дори техният сайт дава накто несертифициран. И понеже се разрових видях, че Ray Ban
 всъщност е част от групата на Luxottica, която освен D&G предлага и Prada - смятам, че са оригинални. Вече всеки си има свое мнение, естествено, но аз лично не виждам проблем в случая.

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 16:31 от Ambrosia

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте, пише Ви обственика на сайт за очила Sunglasses-shop.bg. Всичко при нас е 100% оригинално, както може да видите на сайтовете на въпросните марки, официален представител сме. Сертификати за автентиност вече може всеки клиент да изтегли чрез QR сканиране на кода и изпълняване на последващите стъпки.
Разликата в цената при нас идва от това, че сме малък бизнес с един магазин във Видин и нямаме разходи за 200 човека персонал, локации в молове, билборди и други защото рекламираме предимно онлайн.
Естествено можехме да вдигнем драстично цените за да "конкурираме" големите, но така ще отблъснем лоялните клиенти.
За всякакви въпроси може да ни пишете на фейсбук страницата или на този телефон във вайбър (0885 714 358)

Относно забавяне на пратки:

Извиняваме се за забавянето, но както горе обяснихме сме малък семеен бизнес и не можем да си позволим да поддържаме огромна складова база. За сметка на това предоставяме най-добрите цени в България! Съжаляваме за забавянето, но обикновено то идва от партньорите ни в Италия.
Винаги може да се свържете с нас на този телефона на сайта(0894 944 555) и да избятваме такива проблеми и/или да помагаме с тракинга на поръчката през GLS AUSTRIA.
Впрочем, ако ни кажете, че идвате от форума можем да измислим и допълнителна отстъпка! Поздрави!

Последна редакция: ср, 22 мар 2023, 14:24 от Sunglasses-shop.bg

# 12
  • Мнения: 93
Някой купувал ли е скоро от този сайт, дали са наистина оригинални очилата?

Общи условия

Активация на акаунт