как се обръщате към свекито

  • 4 398
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 958
По име
Таня на мъжа и Кольо, никога не са искали от мен да им казвам мамо и татко, нито пък мъжа ми.
Не мисля че това влияе по някакъв начин на отношенията ни, напротив, много добри и искрени са  Peace

# 16
  • Мнения: 1 564
Никак. Когато искам да и кажа нещо, просто отивам до нея и и го казвам. Ако е далече и се налага да извикам, просто я чакам да дойде по-близо:)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И аз така. Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 1 877
оБРЪЩАМ се към нея по име

# 18
  • Мнения: 2 220
Никак. Много е тъпо.

# 19
  • София
  • Мнения: 551
По име.Казава се Румяна и и викам Руми.На свекър ми също.
И на него ли му викаш Руми?  Joy



Нищо не й викам на моята.
Joy Исках да кажа по име

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
на има или, понеже е крьстница на малкото - с тукашното обрьщение 3а крьстница

# 21
  • София
  • Мнения: 903
Никак. Когато искам да и кажа нещо, просто отивам до нея и и го казвам. Ако е далече и се налага да извикам, просто я чакам да дойде по-близо:)

 Peace

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194

 Peace

# 23
  • Мнения: 2 019
Никак. Когато искам да и кажа нещо, просто отивам до нея и и го казвам. Ако е далече и се налага да извикам, просто я чакам да дойде по-близо:)
и аз

# 24
# 25
  • Мнения: 311
Никак.Искам да и кажа Миме,но  Blush

# 26
от началото се опитвах да и викам `мамо`но то се виждаше че не го казвам от сърце. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesсега си говориме направо когато сме сами а когато децата са при нас     Laughing   Laughing кажи на баба......или даи на баба...... Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Embarassedчак ме хвана срам като го прочетох Embarassed Embarassed Embarassed

# 27
  • Мнения: 7 723
Не може да нямаш обръщение към бабата на децата си  Thinking
Едва ли е нужно чак пък МАЙКО, но по име е съвсем нормално , така и тя би се чувствала като твоя приятелка  Peace
Аз към моята се обръщам по име, това е нейно желание  Whistling

# 28
Здравей аз съм омъжена вече 3 години първоначално и на мен ми беше трудно да се обръщам към нея и затова не се обръщах никак но не е хубаво така а и е грозно.Затова срам не срам след 1 година я попитах директно как иска да се обръщам към нея и жената от неудобство ми каза "както ти е удобно".За мен това беше много добре защото аз не мога да си пречупя езика да и кажа мамо защото за мен тази думичка е свята и си имам само една майка.Според мен тя очакваше да и казвам майко и съм сигурна че и се иска но аз се обръщам по име.Смятам че така е правилно и най-важното е че съпругът ми ме подкрепя.Все пак тя ти е чужд човек нищо че вече сте се сродили.Желая ти успех и по скоро да намериш най подходящия начин за обръщане към нея според теб. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 6 390
по име, от скоро също й викам БАБИ  Blush Grinning

Общи условия

Активация на акаунт