Бебето в стаята на кака?

  • 1 121
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 821
Fighty, първо стискаме палци Кая скоро да се похвали с братче Simple Smile

Аз съм много "ЗА" самостоятелното спане на бебето. Мога да ти дам съвет /но явно ти си го знаеш/ да се погрижиш за безопасността и на двете деца. След което просто пробвай. Винаги можеш да преместиш бебето при вас ако нещата не се получат.  А ако се окаже, че решението ти е било удачно - толкова по-добре.  Peace

Пък и по-добре двете деца сами в стая отколкото четирима във вашата спалня, каквато опасност има ooooh!
И аз мисля така.
Иначе, както неведнъж съм писала, големия спи сам от първия си ден в къщи. Събрах го с малкия когато бебето стана на 3 месеца. Дотогава малкия спеше през деня в детската, а нощем в количката в хола сам.

# 16
  • Мнения: 9 990
И аз съм поставена пред подобна дилема и смятам да процедирам според децата-както те покажат , че се чувстват добре.Определено каката е заявила, че иска да е с бебето, но пък ако е ревливо/ а тя става сутрин в 6 за градина/ не я мисля...ще ги деля, няма начин.Това в количката е вариант, че най-лесно се мести при нужда.Сега "детска стая" е нашатъа спалня-т.е. детето спи на спалнята, а ние-на дивана в хола.Понеже няма как да махна спалята я замислих като момичешка такава и просто я оборудвах с детска олекотена завивка и шарени чаршафи.Бебето като начало ще си е на бебешкото креватче, каката-на спалнята.После мечтата и е да се гушкат двете на "тяхната" си спалня, да видим... Thinking

# 17
  • Мнения: 672
Аз сложих бебето в детската стая веднага, но  реших отначало да спя там. Големият се разсърди, че това била стая само за деца и много ме улесни , като направо ме изгони. Не се е будил от дребния .Относно ревноста, повече бих се притеснявала, ако другото дете спи в друга стая и в един момент ( когато вече е пораснало ) трябва да отиде при по-голямото. Вероятността тогава голямото да почувства малкото като натрапник в неговата територя е по-голяма.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт