Сребърна вода

  • 452 159
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 834
Ползвам сребърната вода, когато имам нужда от нея, а не се наливаме в къщи като камили продължително време, за да се притеснявам от страничните и ефекти.
От вторник сутринта я ползвам за ангината на дъщеря ми. Пръскам и гърлото, прави гаргари с нея /неразредена и направо плюе, не я гълта/, капя през носа пак с цел да облее гърлото. Сливиците и бяха побелели от налепи. Тази сутрин има няколко налепа на едната само, другата е чиста.
Мори бактериите и върши чудеса, доволна съм Peace

# 751
  • Мнения: 2 011
Сребърната вода причинява дисбактериоза, а не обратното. По-напред в темата бях пускала линк за това.
Никога не съм ползвала сребърна вода и не бил дала на децата си!
  Тук става дума да се спазват  препоръчаните дози !  Peace 
  Иначе , аз от скоро ползвам сребърна вода , но  доста  се интересувах ( и още се интересувам )  за нея  !  Peace

# 752
  • Мнения: 4 242
Писала съм по напред, но пак ще отбележа. От 2 години насам лекувам всички хреми и гърла със сребърна вода и клеева тинктура  Peace

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Писала съм по напред, но пак ще отбележа. От 2 години насам лекувам всички хреми и гърла със сребърна вода и клеева тинктура  Peace
А каква ползваш?

# 754
  • Мнения: 1 111
а какво "съоръжение" мога да ползвам за впръскване в носа или гърлото,защото моята сребърна вода е в обикновено шишенце с широко гърло

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Продават и такава с пулвелизатор или...както се казва за пръскане.

# 756
  • Мнения: 2 011
а какво "съоръжение" мога да ползвам за впръскване в носа или гърлото,защото моята сребърна вода е в обикновено шишенце с широко гърло
Лично аз си изрових от аптечката шишенце от капки за нос ... Peace
 За впръскване в гърлото използвам едно шишенце с пулверизатор от някакво детско сокче .... Peace

# 757
  • Мнения: 834
а какво "съоръжение" мога да ползвам за впръскване в носа или гърлото,защото моята сребърна вода е в обикновено шишенце с широко гърло
Пак от аптеката си купуваш капкомери. Когато съм свършила тази на спрей за гърлото, с капкомера впръсквам. Може и с малка спринцовка. Нооо най- удобен си остава спрея Peace

# 758
  • Мнения: 2 111
Преди ползвах шишенце от Олинт за впръскване на сребърната вода,но се отваряше много трудно и то само с нож.
Сега съм си взела спрей за нос Назан 0.01%/за възрастни/ -шишето се отваря с въртене и е много удобно.

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 17:06 от erota

# 759
  • Мнения: 289
трябва да се  направи почивка  Продължителния  прием на сребърна вода ( повече от 20 дни)
Това къде си го прочела?
В листовката на Аркол (а и не само Peace ) пише, че ...[/quote]
Точно там пише, че задължително трябва да се прави почивка на всеки колко дена бяха?20 май. И също така точно там пише, че за пиене трябва да се разрежда. Но явно малко са хората, които са я прочели. Как ще се гълта директно, идея си нямам?

# 760
  • Мнения: 3 157
Защо да не се пие директно?Според д-р Михайлов може...на листовката(която някои май не са прочели чак толкова внимателно:) пише,че спрея може да се пръска в гърлото директно,разтвора пък може да се капе неограничено по лигавиците-очи,нос...логично е да може и да се приема неразредена.....отделно концентрацията и е смешно малко.....а и токсична доза няма...така,че не се престаравайте с дословно зубрене на листовките,няма смисъл....

# 761
  • Мнения: 4 242
До миналата година ползвах на Аркол, после намерих 450м разфасовка на бургаска фирма и взимам нея.
Слагам по половин капкомер във всяка ноздра.

# 762
  • Мнения: 83
ох,од днес и аз почвам сребърната вода капя в нослето на 9м ми дъщеря и сложих една капачка от нея във водата,пък ще видим какво ще стане,мисля си обаче ,че ако си направя сама такава вода тя ще е много по-полезна...........

# 763
  • София
  • Мнения: 39 764
Пуснете нова тема.

# 764

Общи условия

Активация на акаунт