А като причина за изневяра?

  • 4 295
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 220
Причина за физическата изневяра е химията, а за емоционалната изневяра е алхимията, но и в двата случая катализатор е смелостта да мечтаеш нещата да бъдат по-добри, да си убеден(а), че винаги може повече и разбира се, да имаш шанса някой насреща да мисли, чувстава и усеща света и себе си в него като теб на точното място, в точния момент.
Останалото е посредственост...
 

ей това много ми хареса
никога не казвай никога
Един ден ще се появи някои които ще те накара да го почусвшащ,това нещо с химията,и тогава ще видиш.
просто казано-Химия
всеки сам решава дали да се подаде на изкушението

И ако някой се съмнява дори и в една буква от написаното,нека дойде да си поговорим на по бира,или нещо по силно.И да се подготви да загуби спора защото имам железни аргументи и доказателства. Sunglasses

# 61
  • Мнения: 87
И ако някой се съмнява дори и в една буква от написаното,нека дойде да си поговорим на по бира,или нещо по силно.И да се подготви да загуби спора защото имам железни аргументи и доказателства. Sunglasses
...ако обещаеш да не вкараш и некви железни кютеци у главата ми - щи скоча... Wink

# 62
  • Мнения: 1 418
Ами моят мъж е любвта ми...и му изневерих.Прекалената му ревност(болестно състояние мога да кажа),липса на амбиция,нехайството към семейството-ето тези причиниси намерих аз Rolling EyesВзе си урок и повярвайте разликата е огромна.
Причина винаги можеш да си намериш,стига да имаш мотив.Най-дребният скандал може да ти се види като нещо непростимо и веднага да отидеш при другия да се разтовариш.Говоря от личен опит.Все от нещо бях недоволна,просто търсех извинение за постъпките си.Правех го и оправдавах себе си.Ама не съжалявам.С двама мъже е толкова готино... Mr. Green
хора вие сте жалки утрепки мога да ви кажа, как ще лъжете един човек а после ще живеете с него, просто щото нещо не сте на кеф или нещо не ви харесвало...ужас ....имайте достойнство някакво да се отеглите от него като не ви харесва..а що се отнася до философията да пиете вода от 2 кладенеца ..това е просто толкова примитивно че не си струва да го коментирам.....
Не че съм се юрнала да се оправдавам,но не съм лъгала съпругът си-РАЗВЕДОХ СЕ.И сега живея с другият мъж.И не ми викай "Утрепка".Явно комплекс за малоценност те гони некъФ.

# 63
  • Мнения: 164
ЕДНООБРАЗИЕТО

Общи условия

Активация на акаунт