Внимавайте какво си пожелавате,защото ще се случи

  • 2 558
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 259
Нищо не си пожелах.Мечтата ми е да си имаме детенце и се борим за нея от 3 години.Ако това се смята за пожелание или мечта,ние мечтаем и се надяваме всеки ден.Надяваме се и се милим да ни се случи!

# 16
  • Мнения: 858
Вярвам в тази поговорка с пълна сила.От дете непрестанно си имах някакви мечти ,за които се молех да се сбъднат непрестанно,по-късно си ги пишех в една тетрадка!Връщайки се  назад и препрочитайки написаното виждам,че не съм останала с нито едно неизпълнено желание,и по-големи и по-малки,по-глупави и по-смислени,но нито едно когато се е сбъднало не е било или не ме карало да се почувствам така както съм си го представяла!Затова се засилвам към следващата мечта.Може би така се получава,защото хората имат нужда от блянове и да доукрасяват нещата.Знам ли?А може би ни е изглеждала мечтата бляскава ,защото не сме я имали и не сме знаели какво е.и когато си смениш позицията и гледната точка вече виждаш под друг ъгъл нещата и те са други.А може би това е нещото което ни движи все по-напред и по-напред.Така стават откривателствата и така еволюираме. Wink

# 17
  • Мнения: 872
Пожелах си здраве най-вече!

# 18
  • Мнения: 3 478
Нищо не си пожелах.Мечтата ми е да си имаме детенце и се борим за нея от 3 години.Ако това се смята за пожелание или мечта,ние мечтаем и се надяваме всеки ден.Надяваме се и се милим да ни се случи!

Дано тази година бъде успешна за вас в това отношение Praynig

# 19
  • Мнения: 3 394
пожелах си- по-малко нерви

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В полунащ си пожелах същите неща като преди три години!Гогава се сбъднаха всичките ми желания, надявам се и  тази година да се сбъднат Praynig

# 21
  • Мнения: 1 418
Нищо не си пожелах.Мечтата ми е да си имаме детенце и се борим за нея от 3 години.Ако това се смята за пожелание или мечта,ние мечтаем и се надяваме всеки ден.Надяваме се и се милим да ни се случи!
Аз ли съм го писала това? Wink

# 22
  • Мнения: 1 731
Толкова години подред силно си пожелавах едно и също нещо,не се сбъдна.Сега като премислям ,сякаш по-добре че не се е сбъднали,щото вече не искам Joy.
Обаче е имало  и мечти ,които са се сбъдвали и съм се радвала много.За мен едно желание като се сбъдне ,си е щастие голямо. HugНе съм разочарована изобщо. Flutter

# 23
  • Мнения: 2 270
Пожелах си здраве, за мен и хората които обичам, с течение на времето научих, че това наистина е най-важното! Пожелах си и бебче - дано тази година чудото стане!

Общи условия

Активация на акаунт