Среща на мами-скиорки

  • 6 330
  • 189
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 835
Кали, как беше на Беклемето?

Разказвай де....! Hug

# 166
  • Мнения: 2 751
Върнахме се от Беклемето и съм много доволна, супер си изкарахме  Mr. Green
Може после да кача снимките и да пратя линка  Mr. Green
На пистата имаше сняг и скиори и работеше влека, но ние пристигнахме в 12:30, на Калоян му се спеше и не карахме  Confused
И се заканих за днес..., но пък днес вече беше изорано и не пуснаха влека  newsm45
Късмет...няма що....
Но пък се пързаляхме с шейни. аз-също, разбира се.
Затова едвам си седя на д-то  Blush

# 167
  • Мнения: 3 835
Е, жалко, трябваше поне едно пускане да направиш, да сефтосаш новите обувки. Днес на Юнак, ми казаха, че на Банско се карало на платото, така че, дори и да не падне много сняг, до 25-ти февр., поне там ще караме. Thinking

# 168
  • Мнения: 2 751
Е, жалко, трябваше поне едно пускане да направиш, да сефтосаш новите обувки. Днес на Юнак, ми казаха, че на Банско се карало на платото, така че, дори и да не падне много сняг, до 25-ти февр., поне там ще караме. Thinking
Оф, честно да ти кажа, колкото и голям отимист да съм, нещо взех да се настройвам много скептично  Confused
Щом днес на пистата имаше хора по тениски  newsm78
Е, ха дано до 25ти да падне сняг, че... Rolling Eyes

# 169
  • Мнения: 3 835
Оф, честно да ти кажа, колкото и голям отимист да съм, нещо взех да се настройвам много скептично  Confused
Щом днес на пистата имаше хора по тениски  newsm78
Е, ха дано до 25ти да падне сняг, че... Rolling Eyes

Е нали за туй го пуснах тоя молебен Tired, молете се де! Praynig Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy

# 170
  • Мнения: 2 751
Е нали за туй го пуснах тоя молебен Tired, молете се де! Praynig Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy
Моля се, бе...Моля се... Praynig Praynig Praynig

Ама днес молбите ми прераснаха в псувни...
Като заорах с шейната в една кал и цялата ми хубавичка бяла грейка стана приятно кафяв цвят  Twisted Evil ooooh!

Щото тя шейната е от тея, дето си седиш на д-то с една дръжка отпред. Тобогани май се казват  newsm78
И като минах през калта...бррррр #Crazy ooooh!

# 171
  • Мнения: 6 488
 Тео,страхотни снимки! Grinning А тебе никой ли няма да те покаже newsm78 Може би утре ще направя нещо по този въпрос Mr. Green Hug

# 172
  • София
  • Мнения: 2 530
Е, хайде де Нези. От кога чакам снимката на Тео във вихъра на танца... Thinking

# 173
  • Мнения: 6 488
Много ми се спи smile3524,но утре я имаш. Обещавам! smile3508

# 174
  • София
  • Мнения: 2 530
Оки. Ще чакам. Whistling

# 175
# 176
  • Мнения: 6 488
За всички ,които чакат снимките на Тео7777 във вихъра на танца:javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=95701');  Снимките са папарашки,за това са с толкова лошо качество. Тео Hug. Паролата е 1111 Grinning

# 177
  • София
  • Мнения: 2 530
 hahaha hahaha hahaha Joy
Браво, Нези. Такъв вихър е завъртял нашето момиче в танца.

# 178
  • Мнения: 6 488
 Такъв вихър,че не можеш да я уловиш да я снимаш!  Joy Joy Joy

# 179
  • Мнения: 6 488
 Сега вече чакаме само снимките на luluto smile3509

Общи условия

Активация на акаунт