Среща на мами-скиорки

  • 6 331
  • 189
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 751
Трябва една резервация да се направи обаче Thinking , задължително...
Да, задължително.
Значи, засега остава:

12 януари, петък, 20.00 часа, Бирария "При Кмета"

Като се преброим, ще си направим и резервация. Laughing

# 16
  • Мнения: 5 255
Luluto, къде е Мам@, я да не се разсейва?

Ето ме  Hug

Има вероятност да сме извън София  Rolling Eyes /сещате ли се  Mr. Green/
Ще пиша допълнително  Wink

# 17
  • Мнения: 3 861
Аз сигурно ще съм с мъж ми!!!
Тео подмамила съм го да дойде с теб Twisted Evil

Да се запознае с тази дето не е успяла да научи мъжа си(разказах и историята hahaha hahaha hahaha), но е казала, че ще научи него bowuu

Иначе ще се цупи в къщи и ще разправя, че съм го изоставила, а  и без това не си пада много по форума, та някоя от вас няма ли да си вземе мъжа да не е сам, че съвсем ще изперколяса миличкият ми мъж между толкова жени, било то и от ски бандата:?

Всъщност ние съвсем не сме сигурни още, но като бъдем ще пиша и ще гласувам и за дата, в петък ми излиза графика за другата седмица и ще мога да кажа кога, какво и защо Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
Леле, кви сте бързииииииии. Цял ден не съм влизала / бях по баири на разузнаване за зимната обстановка, междувременно и една скара запалихме... Wink/, та то вече и тема си има и анкета. Браво, браво, оправни девойки.
Аз пък при кмета не съм ходила- никогаш. И понеже ще ми е интересно, ще взема та да дойда  Joy Без кола, без дете и без мъж.
На 12 е добре, като дата  Rolling Eyes
Тео,  за  винското не се бой, ама да не ни изхвърлят като тресна бутилката на масата  newsm78?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 530
Като гледам колко народ сме гласували, май ще се наложи да резервираме цялото заведение  hahaha
Kalli ще се наложи да преправиш анкетата, на: бройте ни двама, ще дойда със сигурност, ще направя всичко възможно  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 3 861
Като гледам колко народ сме гласували, май ще се наложи да резервираме цялото заведение  hahaha
Kalli ще се наложи да преправиш анкетата, на: бройте ни двама, ще дойда със сигурност, ще направя всичко възможно  Joy Joy Joy

това трябва да е в нова анкета като свърши тая за датата, подигравчийке Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
Не се подиграваму, бе  Outta Joint Просто не съм сигурна дали за всички ще се намери място. А мъжа ми каза, че може да дойде да даде някой и друг тактически урок на твоя  Wink
Рапорт даден.

# 22
  • Мнения: 3 861
Не се подиграваму, бе  Outta Joint Просто не съм сигурна дали за всички ще се намери място. А мъжа ми каза, че може да дойде да даде някой и друг тактически урок на твоя  Wink
Рапорт даден.

Супер!!!!
Ще го вземеш, нали???

Че моя не вярва, че може да се учи да кара в кръчмата  hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
Е, как не може  Shocked? То, само като ни гледа, ние как караме и ще се научи.

# 24
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
И аз се разписах. Само едно нещо ме притеснява - мъжът ми каза, че в "При кмета" било скъпичко. Ако е възможно да измислим друго заведение с по-народни цени. Аз имам предвид едно заведенийце - до студентска община е - "Миленката". Преди 3 год. ходехме чат пат и цените бяха доста прилични. Общо взето нямам много наблюдения, че доста затворен живот водехме последните години ......

# 25
  • Мнения: 3 861
Едно време не беше скъпо, но то беше ЕДНО ВРЕМЕ...Тео да каже как са цените сега, тя е била сравнително скоро Thinking

# 26
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Е то зависи и кой какво разбира под скъпо, че има хора, които без проблем могат да похарчат 50 , 100 лв за една вечер. Ако може Тео да цитира няколко цени, та да се поориентираме - примерно бира, вино,няколко мезета...

# 27
  • Мнения: 3 861
Е, как не може  Shocked? То, само като ни гледа, ние как караме и ще се научи.

Тук може би трябва да спомена, че моят мъж яде много свинско, но не пие грам винско, а и бирата отказа откакто вися на една опашка на един концерт да ми купи бира около 2 часа #Crazy , а от една глътка концентрат го цепи главата...Е какво остана???
Май ще си остане кандидат скиор Confused

# 28
  • Мнения: 3 861
е, аз под НЕ СКЪПО имам предвид

бира голяма наливна 1.50
салата 3-4 лв. голяма някаква
картофки 2 лв.
ядене 4-5 лв.

нещо такова.....

текила, след третата ми е все тая... hahaha

# 29
  • Мнения: 7 723
Мами, аз тамън исках да се запиша в клуба на храбрата скиорка и видях, че организирате среща  Peace Доколкото разбирам, тя няма да е на пистата, нали  newsm78
Приемате ли нови членове, че скоро не съм яхала борчетата  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт