Среща на мами-скиорки

  • 6 344
  • 189
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 835

Теодорке, потупвай, потупвай, всииииичко се връща, аз съм паметлива Laughing

Рапорт приет,.................

Лилянке, доколкото си спомням, пионерчетата, би следвало да са благородни и добрички, а не злопаметни........!!! Thinking Mr. Green hahaha
Освен това си спомням, че рапортите ги приемаха, дружинните ръководители, а ти се курдиса за пионерка. Mr. Green newsm08 Нещо си се пообъркала май!!! Wink  Joy Joy Joy

# 136
  • Мнения: 3 861
Ти си виновна защото ми викаш "ДРУЖИННАТА"smile3503

ако не си спомняш виж си писанията няколко страници назад  smile3534 smile3534

# 137
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз утре съм сама. Преправих гласуването си.

# 138
  • Мнения: 2 751
Аз утре съм сама. Преправих гласуването си.
Май постигна своето...  Mr. Green
Някъде беше писала, че ще го откажеш, затова  Joy
Как беше днес на Витоша?

# 139
  • София
  • Мнения: 2 530
На Витоша беше много добре, но духаше гаден вятър. Снега вече се стопява и се е показала тревата. Утре ще има подробности. Laughing

# 140
  • Мнения: 3 835
Напомням ви, че утре вечер е купона  в "При кмета", много ви моля, ако има някакви промени в програмата ви, ако някоя от вас няма да идва, или ще дойде с мъжа си, а ние не знаем Mr. Green, пишете. Утре около обяд ще се опитам да мина до заведението, за да оставя още парички за капарото, и трябва да знам, ако има промени в бройката ни.
Кали, моля те кажи, според твоите изчисления, последно колко сме?


П.п. Днес Мам@ има РД. Много ви моля, Praynig помогнете ми, да й задръстим кутията с ЛС, та като се върне от гората(Боровец), да се ококори. #Crazy Joy Joy Joy

# 141
  • Мнения: 2 751

Кали, моля те кажи, според твоите изчисления, последно колко сме?

Ами, колкото са в списъка, засега няма отказали се. Май сме 17 newsm78

# 142
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
П.п. Днес Мам@ има РД. Много ви моля, Praynig помогнете ми, да й задръстим кутията с ЛС, та като се върне от гората(Боровец), да се ококори. #Crazy Joy Joy Joy

Готовооо, разписах се  Laughing

# 143
  • Мнения: 2 751
Ето списъка отново

kalli
nezito + мъж
luluto 
lilly + мъж
teo7777
Pipinka (непотвърдено)
bifana
TINA.K
mylenka
левскарката 
Еми + мъж
irka (непотвърдено)
sisibk 
Pola
 


Някой да има промени?  Laughing

# 144
  • Мнения: 3 835
Кали, аз ги броя 17. newsm78

# 145
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Aз съм със сигурност там! Вече писах! Но май и мъжО ще дойде! Тази вечер сам прояви желание, да не повярва човек. Rolling Eyes Така че бройте ни един със сигурност а втория е под въпрос, че не знам до утре какво ще му щукне пак! Уж не искаше да идва, а сега... newsm78

# 146
  • Мнения: 3 835
Aз съм със сигурност там! Вече писах! Но май и мъжО ще дойде! Тази вечер сам прояви желание, да не повярва човек. Rolling Eyes Така че бройте ни един със сигурност а втория е под въпрос, че не знам до утре какво ще му щукне пак! Уж не искаше да идва, а сега... newsm78

Аз затова запазих маса за 18 човека, за да имаме възможност да се посъберем, и повече да дойдем. Те са едни големи пейки, така че ще се съберем, не се притеснявайте. Hug

# 147
  • София
  • Мнения: 2 530
Толкова добре те разбирам.

# 148
  • Мнения: 2 751
Ами...17-18...мисля, че не е важна точно бройката.
Ще се съберем, няма как  Hug
Ако трябва ще се посбутаме  Joy

# 149
  • Мнения: 155
Момичета, няма да успея  Cry! Малката е болна и трябва да се гледаме, преди малко се върнахме от лекар, а и чак сега ми остана свободно време да пиша. Съжалявам, че няма да присъствам! На вас пожелавам много весело изкарване, сладко напиване и бурни танци! И после да разказвате и да пуснете снимки  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт