В какво си държите лекарствата ?

  • 10 917
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Слагам ги в кутия в един шкаф на секцията.

# 121
кутия от мобилен апарат в чекмедже в кухнята:) но искам аптечка

# 122
  • varna
  • Мнения: 676
В едни не много големи шкафове в хола.Детето от малко е дресирано да не пипа,а и си знае,че неговият шкаф с лекарства е най-долният,така че понякога,когато му каза да си донесе примерно детският Тайлол Хот,то си знае.Е,естествено има голям контрол от моя страна.но важното е,то да не се усеща. smile3508

# 123
  • София
  • Мнения: 2 227
Отделила съм един шкаф в кухнята.
И аз така, но ги държа в пластмасова кутия.

# 124
  • Мнения: 2 674
В прозрачна пластмасова кутия от бонбони -изядени лично от мен( тюх, забравих им името-много са вкусни,като Рафаело ,ма шоколадови newsm78) и имам други в  бяла кутия от италиански парцалени обувки-подхвърлиха ми я( и на тях им забравих марката-нищо известно,разбира се).Държа двете кутии под мивката в банята, а отпред съм забарикадирала с мазила, за да му направя по-тъжен живота на детето  Mr. Green.

Аптечката си ползвам за съхранение на нестандартните по височина козметични продукти.

Хомеопатичните  лекарства стоят на най- долния рафт в  другата ни аптечката.Сложила съм ги в малка кръгла картонена кутия с диаметър колкото на newsm78 на..... тиксо,капакът е зелен, а по самата кутия са нарисувани цветя. Задигнах я от една мома,на нея не и трябваше вече.

Сиропите са заели място,кой където се побира по височина-едни са в едната аптечка,други в другата.

Само едно лекарство е спечелило място в хладилника- в ъгъла е разбира се Wink на най-горния рафт.

А, имам и едни витамини-тях ги държа до пепелника и запалката в кухнята(не пуша- за протокола).

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 07:22 от zonka

# 125
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аз съм направила микс от повечето неща, които ползвате.
Върху един рафт в гардероба имам метална кутия с капак, дървена - без, една пластмасова и една плетена кошничка. Всичките са с различни размери и съм разпределила разните лекарства по тях.
Сега като го написах, ми се видяха много тези кутии. Май ще трябва да разчистя. Thinking

# 126
  • София
  • Мнения: 15 488
Блистери, хапчета, тубички, лепенки в няколко метални кутии от бисквити и в аптечката (шкаф специално направен за аптечка).Разни шишета също там, но по рафтовете.Цялото шкафче е в малкото коридорче пред банята и е поставено високо, под тавана.Никой не може да го стигне, ако не се качи на стол или стълба.Мъжът ми го направи преди 25 години,когато моите деца бяха малки, но и до сега ми върши работа.Никога не сме му сменяли предназначението, винаги си е било само аптечка.

# 127
  • Мнения: 1 174
Хомеопатичните стоят в една малка плетена кутия, разните мазила  и "спешни нужди" държа в прозрачна, кръгла и пластмасова такава, която имам толкова отдавна, че се чудя от какво беше.В хартиен плик на н'ам си коя аптека, слагам бинтове, кутия с лепенки и въобще неща, които са..."на склад".

# 128
  • Мнения: 3 459
Блистерите ги държа в една пластмасова купичка с формата на зайче  Grinning
Останалите шишета, тубички и разни такива ги слагам в един шкаф  Peace

# 129
  • Мнения: 793
Лекарства и всякакви санитарни материали в един шкаф, който съм отделила специално за тях. Хомеопатичните - в една картонена кутия вдигната високо за да е колкото се може по-далече от разни лъчения.

# 130
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В картотета кутия Peace

# 131
  • Мнения: 1 103
В кутия от обувки.Когато се накъса,сменям я.
И аз така  Embarassed

# 132
  • Лондон
  • Мнения: 403
В голяма кутия от сладки.В нея пазя и  всички упътвания на лекарствата ,които сме ползвали.В случай,че ми потрябва за евентуални противопоказания.Хванала съм ги с ластиче за банкноти.

# 133
  • Мнения: 1 485
Еее,добре не съм сама с кутията от обувки! Mr. Green

# 134
  • Варна
  • Мнения: 482
В специална аптечка в тоалетната. Много съм доволна, удобно е и лесно се намират нещата, не е като да ровиш в кутиите, които съм ползвала преди. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243395

Общи условия

Активация на акаунт