Бикини за еднократна употреба

  • 5 546
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 454
В Пловдив ги има във Вис Виталис.6 бр са около 6 лв.Аз и приятелката ми изкупихме наличните 4 опаковки преди нова година,но сигурно пак ще заредят.Според мен идеята на тези бикини е да не стоиш по голо дупе докато си в родилното.Слагат се лесно и са много леки и удобни. А пък как ще переш и къде ще ще простираш обикновените?

# 16
  • София
  • Мнения: 322
Аз ги ползвах след секцио и съм довлона, защото не стягат и като ги използваш ги изхърляш. Но не съм ги взимала с идеята да си пазя раната стерилна-тя си е с превръзка. Просто ми бяха удобни.

 Peace

И са лесни за обуване, което не е без значение след секцио.

# 17
  • Мнения: 2 323
Аз също бях с обикновени бикини - памучни и доста дълбоки - толкова, че да ми идват над пъпа, защото изобщо не можех да си представя нещо, което ще се докосва до превръзката! Пробвах ги преди да родя - ставаха ми май  Rolling Eyes Значи широчки и меки.  Не се налага да ги купуваш заради раната - както писаха бече по-горе, раната е със стерилна превръзка.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 857
В Бебе Маркет също има и то няколко марки Peace

# 19
  • Мнения: 2 159
виж в бебешките магазини, а не по аптеките. аз лично си ги взех от Малечко, но съм ги виждала и в магазина от А до Я в Люлин.
много ми бяха удобни на мен за секциото, успех Peace

# 20
  • Мнения: 2 498
Дано да успееш да си купиш такива бикини и леко раждане....

Аз бях с памучни бикини, които сменях ежедневно и бяха дълбоки-над раната...а превръзката на раната ми я махнаха на 24-я час след операцията и повече не са ми слагали нова-къпех се по 2 пъти на ден и след баня ме пръскаха с Бивацин....явно във всяка болница ралично практикуват....

# 21
Аз също ползвах такива бикини след секциото, много са удобни. Купих ги от "Малечко" на "К. Величков" - струват 6 лв. 4 бр.

# 22
  • Мнения: 2 936
няма ли да е по-добре да си купиш "нормални" памучни бикини  Rolling Eyes за да ги изпереш преди носене...мисля че ще бъдат по-стерилни от тези еднократните!

Общи условия

Активация на акаунт