През Новата година ДЕКЕМВРИйчето игриво крачи бодро и щастливо

  • 12 798
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 404
Наде, добре дошла! Представям си каква радост си изпитала да гушнеш Крисито! Чакаме снимки и разкази като си починеш!  Hug

Янич, честито ново християнче! Ще чакаме и твоите снимки и разказ как е минало кръщенето.

Габи, замръзявала съм, но нещо консистенцията след размръзяване  не ми харесва, не е същата. Може да сипеш храната гореща в бурканче с капачка от старите Ганчев или Ам-Ам и да обърнеш върху капачката докато изстине. После прибираш в хладилника и така казват, че храната издържа до 2 месеца. Аз толкова не съм държала, но и не виждам смисъл от такова презапасяване.

Снощи не можах да спя /познайте защо/ и днес ще ми е криво цял ден.

# 241
  • Мнения: 458
Здравейте!
Наде, добре дошла  Hug. Айде ставаай вече и пускай снимките.
Благодаря на всички за бързите отговори и най-вече на Зечова за бързото отзоваване  newsm51
Виктор напоследък заспива много странно. Обтъща се по корем и си свива краката.Все едно е с дупето нагоре. ДАли му е удобно  newsm78. Ама сигурно му е удобно, щом така заспива. Много е сладък така  Grinning
Отовам да го приспивам, че ми опада косата. Държи ме за косата и реве
Приятен ден!

# 242
  • Мнения: 335
Здравейте  Hug
Аз се включвам на бързо,защото съм като премазана от валяк  Tired Излизат ни около 4 зъба наведнъж,навсякъде венците и са подути  #Crazy Избиха горе в дясно и долу в ляво(голям синхрон) и сега чакам другите.Как е възможно при моята дъщеря всичко да се случва изведнъж и на бързо.Първите 8 излязоха за един месец и ме побърка,сега и тези,изведнъж пропълзя,после изведнъж проходи и т.н Сякаш изведнъж озрява за дадено нещо и то се случва   Laughing
Вечер е повече от неспокойна и постоянно виси на цицката и аз не мога да се наспя  Crossing Arms

Наде  welcome у дома  Hug Чакаме снимки  Peace
Яни,честито ти християнче  Hug
Ели,как сте днес?
Стели,много се радвам че си имала възможност да се попързаляш и да се почустваш добре  Peace  Hug Целувки на двамата ти малки мъже  Heart Eyes
Габи,как си,минали депресията?
И аз не съм замразявала храна до сега  newsm78 а освен супа какво друго може да се замрази?И да питам,може ли да замразя сурова тиква и когато реше да готвя от нея на Анна-Мария?Вчера и пекох за слетобедна закуска и много и хареса  Laughing

Пожелавам  ви  приятен ден   bouquet

# 243
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Най-накрая се наканих да пиша...Ееее, ама сигурно се забравихме.Някои ме познават като бившата БГБУБУ, а с по- новите мами ще се запознаем сега Heart EyesАма сред редиците има и съгражданка  Wink
Доста нови неща се случиха с нас.Нефи вече ходи и има 7 зъба Crazy. Все още се кърмим, но лека полека ще се отбиваме.
Аз станах пак студентка, за което съм страшно доволна  Peace
Гледам и вие сте добре и сигурно съм пропуснала доста подробности покрай вас.Ще гледам да пиша по често, но иначе ще ви следя изкъсо  thumbsup

# 244
  • Мнения: 82
 Здравейте!
Наде  Не ни дръж в напрежение, а давай снимки Peace
 welcome на мама jani32 и нейното мушмуроче Heart Eyes Hug
Янич ЧЕСТИТО ВИ ХРИСТИЯНЧЕ!   Къде стана събитието? Как мина?
БГБУБУ Добре дошла отново при нас Hug Какво учиш?
galaxy миличката шушчица Sad Hug и на нея хич не и е лесно. Знам какъв е тормоз. Дано по-скоро се успокоите Praynig и ти да си починешю!
 Симонка вчера вечерта ме изплаши, та не съм спала като хората Shocked Тъкмо я сложих да си легне и като повърна.....задави се....едвам се очичери горкото. До сега не ми е повръщала така и то в леглото. После цяла нощ не съм спала като хората,все бях нащрек. Какво и стана, не ми е ясно. newsm78
 Айде ЦЕЛУВКИ!!!!
 

# 245
  • София
  • Мнения: 3 893
Здравейте.
Добре дошли на новите мамчета  Hug.
Яни,да ти е жива и здрава Габи и малкото християнче.
Наде,добре си дошла отново на родна земя.Чакаме снимки и разкази.
Неф и Неф, welcome отново.Включвай се по-често като имаш време за да разкажеш за малкия сладур.
Веси,честито ви возило.
Шнапи,Дани е също с 3,5 зъби,но това не е притеснително според педиатърката му.Питала съм я и ми каза,че е нормално до 3-тата година да се появат всички млечни.Ако обаче след това има липсващи то тогава трябва да се потърси специалист.Така,че споко.
Габи,и аз замръзявам храна и след това наистина консистенцията не е както прясно приготвена,но след като я притопля в микровълновата става много добре  newsm10.
Галакси,стискам палци на малката сладурка  Praynig по-скоро да и пробият зъбчетата и да не мъчи и себе си и теб.
Коки и ти си изживяла голям ужас.Дани на няколко пъти е повръщал сериозно,но в леглото не го е правил от бебе.Дано да не е нищо сериозно Praynig.
На всички болни дечица и мами скорошно оздравяване.
Я да видя сега ще успеля да го публикувам или пак ще се мъча.
При мен сайта и форума са под всякаква критика.С триста зора ми се отваря и с още толкова публикувам #Cussing out.

# 246
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Здравейте Мами,
Малката бандитка най -накрая заспа и аз ще имам възможност малко да отмора и най-вече да хапна, че с нея няма спиране.
Днес не искаше много да яде.Явно и е такъв ден.Ама съм я оставила да гладува Laughing. Като огладнее сама ще си каже. Но иначе на белите е царица.
Това е засега. Simple Smile

# 247
  • Мнения: 118
Здравейте  Hug
Габи - това беше любимата поза  за спане на баткото . Удобно им е не се притеснявай
Наде - Добре дошла.Пускай вече снимките , да изплакнем очи. Shocked
Галче - лошо с тия  зъби , а наште са запецнали и не излизат .
От това " хубавото време " баткото е с ангина и 38 Т., едвам диша и говори горкия.
Надявам се останалите болни да са по добре  Heart Eyes

# 248
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добър вечер!   bouquet
Неф Неф, добре дошла отново! Я, кажи нещо повече за вас! Къде се загуби толкова време? Да не ходихте до Англия при тати?  Hug
Яни, честито ти кръстено детеце! Да ви е живо и здраво!  Peace Hug
Габи, Борко също заспива така. Мисля, че ако не им е удобно няма да го правят!  Wink
Наде, официално вече - Добре си дошла!  Hug Кво стана с останалите снимки? Давай, де!  Hug
Иля, дано скоро се оправи баткото.  Praynig
Добре дошла и на Жани! Дано ти е добре и уютно при нас!  Peace
Весинка, честито ви кола! Безаварийно!  Hug
Коки, ужасно е това с повръщането. Как е днес Симонка?  Hug
Галче, пожелавам ви скоро да свърши и това мъчило.  Peace Hug
Днес имаме годишнина от сватбата и по този повод си се почерпихме подобаващо на обяд и пийнахме хубаво винце. Получих и подарък - сребърни обици! Много ме кефят и вече съм окичена с тях.  Wink Та, днес правим вече 2 години от сключването на брака, а живот и здраве през април ще станат цели 9 откак сме заедно.  Party
Иначе хремата си продължава при мен и Наско. Аз съм по-добре, но той все така. Борко за сега е със запушен нос.  Crazy
Спирам вече и ви пожелавам спокойна нощ и приятни сънища!   bouquet

# 249
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
ООО честита годишнина къдрокоса!. Дано дъъъълллгиии години просрещате този празник, много да се обичате и уважавате и винаги подаръците да бъдат все по -  хубави.  bouquet

# 250
  • Мнения: 728
Здравейте мамчета... Hug
Абе къде се губите няколко дни?С тоя Скайп... #Cussing outще видим...изоставяте форума.... newsm78
Я вземете попишете и тук малко! Wink
Така,накарах ви се набързо Laughing
Ели,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА МИЛА!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ОЩЕ 100 ТАКИВА И НЕКА ВИНАГИ БЪДЕТЕ ТОВА ПРЕКРАСНО СЕМЕЙСТВО КОЕТО СТЕ!НЕКА НАСКО И БОБО ТЕ НАПРАВЯТ НАЙ-ЩАСТЛИВАТА ЖЕНА И МАМА НА СВЕТА!!! Heart Eyes Hug  bouquet
Благодаря на всички за честитките за колата...днес пак я покарах... Mr. Green..кой ли ден ще ме хванат полицаите??? newsm78
Габи,Ивко също заспиваше така по едно време... Party
Коки,много гадно това с повръщането... Sad дано не се повтаря повече и се оправи малката бонбонка и ти да се успокоиш! Praynig Praynig Praynig
Галакси,дано и вашите мъки отминат бързо... Praynig
Иля,стискам палци баткото бързо да се оправи и да не се зарази мъничето! Praynig
Ние днес ходихме в Добрич мъжо да регистрира колата и се разкарахме по магазините...Вижте каква шапка купих на Ивко Joyhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=95660
Сега ще ви оставям и лягам,че пак късно стана...
Целувки на всички! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 251
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Зори здравей,
Знаеш ли, че имам чувството, че се познаваме с теб. Ако не се лъжа си раждала в Тина Киркова и бяхме в една стая. Е може и да съм се припознала, но... знае ли човек Grinning. Светът е малък.

# 252
  • Мнения: 57
Поздрав от мен!  bouquet
Малко късно, но се включвам да се похваля - вече ходим!Плахо- плахо, но прави 4-5 стъпки сама.И това от събота вечер.Ама много се изправяше и ходеше и аз реших, че трябв да направим питка.Знам, че се прави още при пърите крачки на детето, да му се пресече страха.И така спретнахме на бързо един прощъпулник.Поради спонтанноста на мероприятието нямаше кога да поръчам пита и се наложи аз да я меся  chef.Като за пръв път стана супер.
А щерката ще става фармацевт  Laughing - хвана блистера с лекарства.Така символизирахме професията, а иначе имаше и стетоскоп.После веднага грабна и банкнотата и вече не беше заинтересована.Стана много хубав празник.Ето и за вас една почерпка        http://www.snimka.bg/album.php?album_id=95382

На боните да оздравяват бързо.На здравите болвст да не хващат.На майките спокоен сън, а на децава весел ден утре!

Лека нощ от мен! Hug

# 253
  • Мнения: 1 382
Ели, честита годишнина   bouquet. Пожелавам ти да бъдеш все така обичана и желана майка и съпруга Simple Smile
Сисе, къде се загуби, жена  Hug. Влизай по-често и дай да видим Нефи колко е порастнал.
И хайде вече престанете с болестите  Blush, дано всички се оправяте по-скоро Simple Smile
При нас ново няма. Преди малко погледнах Мартин и се попиках от смях.  JoyНабарал нашия един крем Бочко Crazy и целия се омацондрил по мАцуната. Не можах да снимам, че са слаби батериите Flutter, но си се посмяхме от сърце  Laughing

Весе, не се карай за Скайпа...и там няма активност. Така е защото се губят веселячките Хотмама, Пачи, Яни и тя не включва често, И Вики се загуби...абе несериозна работа Simple Smile Wink
Хайде лека от мен Simple Smile

# 254
  • Мнения: 940
Честита годишнина на къдрокоса и да сте все така влюбени  bouquet

Цвете мерси че питаш за нас Heart Eyes...тука сме не се губиме само че 1 седмица големи мъки ,явно само за чужбинките има проблем с влизането.За сега ми върви бързо дано да не се скапе пак.Ама дай малко снимки на малчо бе ,не съм го виждала отдавна.

Видяхме се вчера с хотмамето  Mr. Green,много хубаво си искарахме ,много  е странно да познаваш някой близо 2 години и да не си го виждал на живо,не може да се срванят снимките със на живо да се видиш с някой.Много съм очарована и от нея и от Рада и щеше да е супер ако живеехме по наблизо ама...то винаги така става.Ето и снимки от нашата среща от моя фотоапарат,хотмамето има други в нейния.


СНИМКИ ОТ СРЕЩАТА


Коки ...много гаден момент това с повръщането ..на мен също мо се случи нещо подобно преди 2 месеца  но по време на хранене,имах чувството че се задушава,ама в твоя случай май по гадно ,дано никога не се повтори.  Sad

Весенце...честито возило,ние също си купихме чистак нова кола преди 3 дена,друго си е нали,някак си ти се пътува повече и добиваш супер настроение. Wink

Галакси ...на нас ни израсват също по 2 зъба но Елла не ги усети,ама при вас пък 4 накуп...миличката ...дано да мине всичко бързо.А за другите неща и на мен ми се стува че са изведнъж ама знам ли  Laughing

БГБУБУ...добре дошла отново..и ти като мене ..ту си тука ту те няма Laughing

Габи ...Елла също спи в тази поза(не през цялата нощ разбира се)...направо ми иде да я глътна като я видя така,не се притеснявай,според мен им е удобно иначе не биха търпяли.Ще взема да я снимам така ........че както се менят с часове може и повече да не я видя да спи така.

 Наде...в тоя Дубай е страшна работа ...щом даже и острови почнаха да строят ..за да строят къщи на тях..и не само това ами ги кръщават на държави...и строят острови във формата на палма например че като летиш отгоре да гледаш красоти...луда работа,а и също видя ли ски пистата с изкуствен сняг в затвореното пространство...ей това чудо ще е интересно,и мисля че един от хотелите дето си заснела е тоя дето можеш да играеш голф отгоре му а стаите са страшно скъпи ,нещо от рода на най евтината е $10.000.

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 04:34 от victoria

Общи условия

Активация на акаунт