Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 85

  • 38 495
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Аз също мисля, че всичко е наред. Генетика при който правихме консултацията преди да ни вземат кръв в Майчин дом  ни каза, че ако пише " Без системни бройни и структурни аномалии" значи всичко е ОК.


Моля , за коментар някоя от вас ако е наясно с кариотип .

# 31
  • Мнения: 922
Аз също мисля, че всичко е наред. Генетика при който правихме консултацията преди да ни вземат кръв в Майчин дом  ни каза, че ако пише " Без системни бройни и структурни аномалии" значи всичко е ОК.


Моля , за коментар някоя от вас ако е наясно с кариотип .

И този е правен в майчин дом , благодаря ви 🍀

# 32
  • Мнения: 84
Няма защо, помня ви от другите групи. Горе долу по едно и също време имахме отрицателни резултати. Успех пожелавам при следващ опит! Flowers Four Leaf Clover

Аз също мисля, че всичко е наред. Генетика при който правихме консултацията преди да ни вземат кръв в Майчин дом  ни каза, че ако пише " Без системни бройни и структурни аномалии" значи всичко е ОК.


Моля , за коментар някоя от вас ако е наясно с кариотип .

И този е правен в майчин дом , благодаря ви 🍀

# 33
  • Мнения: 154
Какво да очаквам с АМХ 0,636?
Има ли надежда?

# 34
  • Мнения: 84
Привет! Доколкото съм чела , със сигурност има шансове. Важен и броя на антралните фоликули. Изследвали ли сте витамин Д? Той също дава отражение. Има момичета с увеличен AMX, при вдигане на витамин Д.

Какво да очаквам с АМХ 0,636?
Има ли надежда?

# 35
  • Мнения: 303
Какво да очаквам с АМХ 0,636?
Има ли надежда?

Моето АМХ при последното измерване през октомври 2022 беше 0.45 (юни беше 1.1, може и заради различни лаборатории да има отклонение), с извадена яйцеклетка декември 2022 - успях от първия ЗЕТ.

Имам и 3 замразени бластоциста от периода септември-ноември 2022.

Стискам палци за положителна посока и за теб! 🫶

# 36
  • Мнения: 175
Здравейте искам да попитам дали след инвитро на естествен цикъл което ние си финансираме можем ли после да кандидатстваме по фонда ?

# 37
  • Мнения: 223
Здравейте искам да попитам дали след инвитро на естествен цикъл което ние си финансираме можем ли после да кандидатстваме по фонда ?
Ако имате индикации ,за да ви одобррят - да Simple Smile

# 38
  • Мнения: 175
Здравейте искам да попитам дали след инвитро на естествен цикъл което ние си финансираме можем ли после да кандидатстваме по фонда ?
Ако имате индикации ,за да ви одобррят - да Simple Smile
Какви индикации ?

# 39
  • Мнения: 133
Здравейте, поставих 3 инжекции, една половина с овитрел и 2 по 0.1 мг декапептил.
Въпросът ми е дали се повлиява продължителността на цикъла от тези препарати?
По принцип цикъла ми е с продължителност 29-30 дни, но този месец за първи път поставих тези инжекции и ми дойде доста по рано 24 ден.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 110
Здравейте искам да попитам дали след инвитро на естествен цикъл което ние си финансираме можем ли после да кандидатстваме по фонда ?
Ако имате индикации ,за да ви одобррят - да Simple Smile
Какви индикации ?
Ето тук може да прочетете всичко което ви интересува за фон асистирана репродукция:
https://www.mh.government.bg/bg/informaciya-za-grazhdani/asistir … rmaciya-za-fonda/

# 41
  • Мнения: 223
Здравейте искам да попитам дали след инвитро на естествен цикъл което ние си финансираме можем ли после да кандидатстваме по фонда ?
Ако имате индикации ,за да ви одобррят - да Simple Smile
Какви индикации ?
Мъжки или тубарен фактор

# 42
  • Мнения: 178
Дами, на следващия ден след пункцията ходите ли си на работа, особено ако е на бюро? И дали изписват веднага лекарства или чак след трансфера🍀Благодаря

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 110
Дами, на следващия ден след пункцията ходите ли си на работа, особено ако е на бюро? И дали изписват веднага лекарства или чак след трансфера🍀Благодаря
Ако всичко е ок и се чувствате добре няма причина да не ходите на работа,независимо каква е тя.
Да веднага след пункция изписват лекарства както и след трансфера може да се добавят още а може и да останете само на тези изписани след пънкцията,лекарят решава.

# 44
  • Мнения: 223
Дами, на следващия ден след пункцията ходите ли си на работа, особено ако е на бюро? И дали изписват веднага лекарства или чак след трансфера🍀Благодаря
Аз лично не съм способна да отида на работа след пункция, даже и на бюро. Една седмица съм леш. А за лекарствата - зависи дали ще правите свеж или замразен трансфер.

Общи условия

Активация на акаунт