Бременност и заведения...

  • 2 365
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз бях пушачка. Спрях ги когато разбрах че съм бременна, но не просто ги намалих а ги спрях от раз! Обаче не съм избягвала заведенията, по принцип от дима не ми ставаше зле, но и близките и приятелите ми всички пушат, така че дали на заведение или в къщи, все се пушеше. Е.....ако имаш възмжност избягвай ги. Аз лично не се ограничавах насила.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 855
И аз ходех, на бярове не съм, ама аз по принцип не ходех и преди. Обаче така кръчмички и пицариир не сме спирали.

# 17
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз ходя , където ми се ходи, но ако не е добра вентилацията бързо - бързо си тръгвам. Непушачка съм  и не обичам да се вмирисвам на цигари.

# 18
  • Мнения: 2 616
И аз бях пушачка преди да забремения, но сега избягвам задимените помещения-сядаме или навън, ако има слънчице или обикаляме, докато намерим заведение с добра вентилация, така или иначе масите за пушачи и непушачи в повечето заведения са едни до други и няма особена полза.

# 19
  • Мнения: 1 531
ами аз също съм пушачка, ама мноооого малко и рядко пуша сега. по заведения ходя, и кафета и дискотеки, но определено трябва да са с добра вентилация: иначе, без да искам, си тръгвам макс след 2 часа: става ми много задушно, а и смятам, че идва малко прекалено в повече за бебенцето  Heart Eyes  и просто от само себе си вече не ми се стои  Peace

# 20
  • Мнения: 1 104
И на мен ми се случва да ходя по заведения, на гости или да си имаме гости. Понякога 3-4 пъти седмично, понякога и по-рядко. Повечето ни приятели пушат и като се съберем на мен не ми пречи дима.  Наистина в някой моменти ми дотяга, особено като няма вентилация, но тогава излизам за глътка чист въздух.

# 21
  • София
  • Мнения: 245
Когато забременях спрях цигарите. От заведения, обаче, въобще не съм се лишавала. Ако се чувстваш добре няма от какво да се притесняваш.

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Аз съм непушач, но ходим на заведения дори и когато там се пуши( не смятам че може да навреди на бебето 2 часа ), не ми е приятно да се затворя в къщи и да не мръдна от там, никога не съм обичала да седя на едно място, и сега не го правя въпреки че съм вече във 34г.с, дори нова година празнувах с приятели(съпругът ми беше на работа)в заведение Grinning

# 23
  • Мнения: 8 917
Непушачка съм и избягвам такива заведения с Гери - независимо дали бе в корема ми или сега

Общи условия

Активация на акаунт