Кога се върнахте на работа?

  • 2 628
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 200
Цитат на: boo
БТВ, онзи ден се коментираше това с часовете за кърмене - ако се договориш с лекаря на детето да драсне една бележка, че е много важно да го кърмиш, до когато искаш ще имаш право на 1 час на ден за целта - по закон.


Така е, ако работата ти е с регламентирано работно време и не пътуваш, аз като съм все извън София по командировки и да пише, и да не пише бележка....

# 31
  • Мнения: 1 038
Оф още не съм се върнала на работа и не знам,кога ще стане, май ще трябва да по4вам от нулата,защото преди да забременея живях известно време в Холандия/там и забременях/
И сега като се замисля,какво да правя ме заболява главата,засега ще съм си вкъщи поне докато не тръгнем на градина! Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 366
Детето беше почти на 8 месеца като се върнах. Държа си на работата, а и парите не са излишни, естествено. Исках да запазя сутрешното и вечерното кърмене, но се разболях, силни антибиотици за 10 дни и дребната се отби...

# 33
  • Мнения: 17 407
На 5, 5 м беше бебата.

# 34
  • Мнения: 2 000
Аз до скоро можех да работя вкъщи и така хем си гледах бебока, хем работех. Обаче откакто започна да ходи и да пипа навсякъде взе да ми става все по-трудно, а и работата ми в момента е доста, та сега през деня го водим при свекитата да го гледат, а вечер си го вземаме. Докато беше при мен през деня, Митко заспиваше само сучейки и аз много се притеснявах как изведнъж ще свикне да не сучи през деня, но се оказа, че много бързо привикна и сега се кърмим само сутрин, вечер и през нощта.

# 35
  • Мнения: 910
Почти не съм спирала да работя, но гласувах с по-малко от 6 месеца, защото преди шестия месец не беше официално...

# 36
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Аз също не съм гласувала, но се връщам на работа на 30 март, когато бебка ще е на 5 навършени месеца. Причините са единствено финансови. Макар че имам хубава работа и я харесвам, предпочитах да остана вкъщи с бебка, но...  Cry

Надявам се до тогава все още да имам кърма. Възнамерявам да ползвам и 2-та часа за кърмене по КТ. Ще ми бъде трудно, защото сме на изключително кърмене и дори да започна захранването тогава не знам дали ще смогна на кърма. В момента тренирам за увеличаване на количеството.

Все още не знам и кой ще ми гледа детето. И двете баби работят. Вероятно ще помагат за детегледачката.

# 37
  • Мнения: 5 140
Мойта кокона след 13 дена прави 2 годинки и мисля да я давам на ясла(макар да не ми се иска),защото от март месец съм на работа.  phoneuu

# 38
  • Мнения: 3 153
Аз се връщам след 25 дни, Иво ще е на 5 месеца!

Общи условия

Активация на акаунт