Какво мислите за самохвалковците?

  • 2 703
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Стига да не е някой нарцис, няма лошо  Peace

Ето това са - нарциси...
Имах един такъв познат - прякорът му беше "нарцисът" и черпеше на цветница по този случай... hahaha Беше страшен сладур и нарцисизмът му не дразнеше - приемахме го като негова особеност, която даже ни забавляваше...

# 16
  • Мнения: 2 897
Аз си мислех, че за жени питаш, кат прочетох второто ти изречение Mr. Green

И аз това си помислих  Mr. Green

По темата-игнорирам ги Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
За мен, пък такова поведение е доказателство за някаква несигурност, за някакъв начин да се докаже. Може би не се чувства достатъчно забавен и за това привлича вниманието ти върху външния си вид.

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Предпочитам покритието(това, с което се фукат) сама да го забележа, а не да ми го навират постоянно в очите. Но пак зависи, някои го правят доста елегантно и със стил, други си падат простаци.

# 19
  • Мнения: 3 447
Добре е мъжът да има самочувствие... При всички положения е по-добре и по-секси от муньовците тип "Без тебе съм нищо", които визира Лиска. Говоря обаче за самочувствие на базата на постижения и вътрешни качества, а на на база убост и дългокракост. Абсолютно нелепо ми е мъж да се фука с красотата си, неестествено някак...

# 20
  • Мнения: 990
За мен, пък такова поведение е доказателство за някаква несигурност, за някакъв начин да се докаже. Може би не се чувства достатъчно забавен и за това привлича вниманието ти върху външния си вид.
Подкрепям  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
За мен, пък такова поведение е доказателство за някаква несигурност, за някакъв начин да се докаже. Може би не се чувства достатъчно забавен и за това привлича вниманието ти върху външния си вид.
Подкрепям  Peace

А какво ще кажете за човек, който е изграден като нарцис в семейството си - цял живот му е повтаряно колко е велик - резултатът не е ли същият  newsm78 Пръква се един индивид, който постоянно изпитва нужда обкръжението му да го величае и възхвалява и провокира това по всякакъв начин...

# 22
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Самохвалковците - досадни са ми.

# 23
  • Мнения: 5 622
За мен, пък такова поведение е доказателство за някаква несигурност, за някакъв начин да се докаже. Може би не се чувства достатъчно забавен и за това привлича вниманието ти върху външния си вид.
Подкрепям  Peace

А какво ще кажете за човек, който е изграден като нарцис в семейството си - цял живот му е повтаряно колко е велик - резултатът не е ли същият  newsm78 Пръква се един индивид, който постоянно изпитва нужда обкръжението му да го величае и възхвалява и провокира това по всякакъв начин...

Де да знам, но ми се струва, че такъв мъж би бил много досаден. А кой знае може и ние жените да сме досадни в някакъв такъв аспект погледнато,  на мъжете.  Все пак ми се струва, че коконенето е присъщо на жените  Thinking

# 24
  • Мнения: 677
Абсолютно нелепо ми е мъж да се фука с красотата си, неестествено някак...
Донка,мислех че съм ти симпатичен.. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 6 993
Тъкмо си мислех, че моят мъж описваш, че той умира да се хвали, ти за снимки говориш. Такива типове са ми смешни. И всъщност мразя, когато мъжът ми започне да приказва колко е интелигентен , силен и способен...То така, ама се показва, не се приказва, вбесяват ме такива приказки. А той твърди за мен, че съм с прекалено смазано самочувствие и за това нямало да успея Rolling Eyes

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам..............красотата все пак е временно нещо.......защо да не се радваме, като я имаме.......от друга страна- чак "представи си колко им е готино на мацките с мен" ми звучи елементарно, мазнярско, кухо........

# 27
  • Мнения: 2 407
Не ми пречат.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Де да знам, но ми се струва, че такъв мъж би бил много досаден.

Досаден, я... ooooh!
Спрете ме, ако споделям твърде много, но имах едно гадже /иначе толкова симпатичен и надарен младеж... Twisted Evil/ който по време на секс искаше непрекъснато да му повтарям колко добре го прави, как хубаво го прави и колко мнооого ме задоволява и това нон-стоп  Crazy Дебатирахме до умопомрачение за това колко е перфектен... Stop

# 29
  • Мнения: 227
Сори,но не цитирах както трябва... Crazy
Досаден, я... ooooh!

Спрете ме, ако споделям твърде много, но имах едно гадже /иначе толкова симпатичен и надарен младеж... Twisted Evil/ който по време на секс искаше непрекъснато да му повтарям колко добре го прави, как хубаво го прави и колко мнооого ме задоволява и това нон-стоп  Crazy Дебатирахме до умопомрачение за това колко е перфектен... Stop
[/quote] Sickбляяяяяяяя,направо отврат....
Хора с комплекси-самохвалковци!

Общи условия

Активация на акаунт