Най-слънчевите мами в арабските страни #15

  • 20 150
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 152
Благодаря ви момичета  Hug .Сега не мога да пиша много,че имаме гости.
Пазете се и много усмивки.Пак ще минавам,когато мога.
Целувки,ще ми липсвате  и целувки за съкровищата   bouquet  Praynig

# 31
  • Мнения: 927
Лорекса, мила, честито зъбче !! Аз мисля да започна захранването след 08.01. като навършим 5 месеца. Но ще го правя много бавно, само колкото да усети различни вкусове, по лъжичка, две на ден.
Камелчо, страшно маце си!! Тип Анджелина Джоли.
Марси, ти си оплескала филиите, а пък аз крокодила от Готварския форум. Нещо претоплихме маята и не можа да се подуе. Приличаше на минал под валяк моето крокодилче  Embarassed Sad И понеже съм инат - утре пак ще го правя, докато стане както трябва  Laughing
Марис, Ели ти е обяснила доста подробно относно дом. помощници. Аз като забременях си виках от агенция 1 път в седмицата за основно чистене, че ме беше хванал страхотен мързел  Embarassed. Наистина най -доволна бях от филипинките. Като цяло дом. помощнички предпочитат да работят с expatriate семейства, защото много от местните се държат отвратително с тях. Аз лично съм била свидетел на ужасно отношение в дома на моя приятелка. Тръгнах си отвратена. Доста още трябва да се поработи върху признаването на равноправието и човешките права в ОАЕ и др. арабски държави....
Миле, случайно да знаеш къде се продават количките Quinny в Дубай? И имаш ли идея колко струват? Чудя се дали да не взема такава за лятото, че тази ни е много тежка. Кои са по-добри? макларен или куини  newsm78? Креми, ти доволна ли си от твоята?

# 32
  • Мнения: 927
Камелчо, лек път и ще ни липсваш да знаеш!!

# 33
  • Мнения: 1 184
Хайде и аз да се разпиша преди лягане.
Камелчо, приятен път и от мен и не ни забравяй.

Elip-че,аз чакам да навършим 6 месеца и тогава ще захранвам.Като си помисля колко грешки съм допуснала със захранването при каката и лошо ми става.Направо съм за разстрел,но тогава нямах нет и се водех по акъла на Джипито #2gunfire.Сега искам да се поправя и ще внимавам много с Кари.

И аз така и сега Рая ми е толкова злояда, че се чудя дали не е от захранването или на мен прилича  Twisted Evil. И аз съм биля злояда като дете, но това нейното пък не се трае. Правя се на маймуна да я накарам да хапне нещо. С бебо ще започвам другата седмица. Я ми кажете вие с какво ще захранвате??? Още не съм решила. Постоянно ги чета отчетните темички и всеки ден съм в по-голяма питанка  newsm78. Прав е мъжа ми като се шегува, че колкото повече четеш, започваш повече да се двуомиш. Но какво да се прави.

Хайде да ви оставям сега. Лека нощ на вас и много целувки на слънчицата  Hug.

# 34
  • Мнения: 1 655
Оле вие почвате да захранвате, сами как гризка банании солети вече, такав е лакомник, днес маика ми му даде едно парче хляб и тои беше толкова доволен, всичко яде това дете, аз и не съм имала проблем с коликите, дадох му един пък капки той ги повърна аи неговите колики бяха мрънкане около 15-20 мин за около седмица или две!
а сокчета му дадох на 4 месеца и тогава го захраних с круша!
Хаиде безпроблемно захранване!И весело лудуване на по големките!
и лека вечер!

# 35
  • Мнения: 689
Най-после видях новата тема Simple SmileВиждам,че настроението е винаги добро тук!

                                              Ели аз Кари я захраних на мес(края) с  каша Сирелак.Само по лъжи4ка първо.И със Сара така ще направя,само,че по-късно,към края на 5-тия месец.Колики Кари никога не е имала.И вода непиеше,само на кърма.Отказваше биберон,но може да се дава с лъжичка,ако успееш да го излъжеш.

Браво на Сами-явно детето не е злоядо като нашите с Ели,машаала!Но те нали са госпожици-трябва да са финни Wink

# 36
  • Мнения: 1 269
добро утро

много е лошо детето ти да е злоядо.като трябва да ги храня ми се изправя косата.дима като по4ни да капризни4и,луда ставам.види ли спанак се погнусява.всяко едно нещо което не и хареса е кокъл и съответно не се яде Twisted Evil
и аз съм била много злоядя.помня,4е си криех хляба по джобовете и като излезнех да играя го изхвърлях Mr. Green

веси Куини има по4ти навсякъде ве4е.наи-голям избор имат в Гоод Беиби.мисля,4е ве4е се продават и в Беиби шопа.и аз исках да купувам такава за Халед,но те нямат легнало положения.Цените им са около 1500,4е и нагоре маи.
аз съм супер доволна от Макларен

лорекса не се притесняваи мила  bouquet аз много им се радвам на снимките,а и не само.по4нах да ка4вам видимо и само се оплаквам..Не ИСКАМ да стана пак кюфте,4е после как се свалят Cry

днес сме на мадинат джумеира.ще седнем да обядваме и после да се поразходим.времето за сега е супер

лек и успешен ден на вси4ки Hug

# 37
  • Мнения: 1 184
Оле, Миленка, като те гледам на последните снимки какво "кюфте" си - и аз искам така  Laughing. Не се притеснявай за килограмите. Щом успя след Кхалед да ги свалиш, значи и сега ще се справиш. Аз да му мисля, че не мърдам и грамче вече. Надявах се по време на вируса да сваля нещо, но не би. Но като си отида във ваканция в БГ ще се оправя. Миналия път така стана  Twisted Evil.

помня,4е си криех хляба по джобовете и като излезнех да играя го изхвърлях Mr. Green

И аз така. Хвърлях го на съседите на гаража. Представяте ли си колко птички съм нахранила  Joy.

Water Lily, и аз ги гледах Сирелака, но отзад пише, че са със skimmed milk. Това ме притеснява малко. И Рая я захраних с каша, но не помня вече каква.
Креми, браво на малкия юнак. Дано продължава в същия дух. Той е мъж, трябва да яде  Laughing.

# 38
  • у нас
  • Мнения: 660
Добро утро мацки
Вече сме двузъби--от тази сутрин newsm47
Аз мислех да захраня с оризова безмлечна каша,но Кари така или иначе е доста пухкава и се отказах.Ще започна със зеленчукови пюрета.На ХИП са вкусни и ще пробвам с тях,но последната дума ще е нейна.Така че стискайте палци да и харесат.Когато изместим обедното мляко с пюренце,ще започна и кашичка за следобедното и след това плодовите пюрета.Това ми се е заформило като схема на захранване за сега,пък да видим.
Миленка,не се притеснявай бе мило.Какво като качваш.здраве да има,пак ще влезеш във форма.И аз така се бях депресирала сега с втората бременност,защото с каката качих 25 кг.С Кари в началото пак започнах да качвам здраво.В 3 месец качих цели 3 кг и аз не знам от какво,защото и аз ядях кисело като теб-кисело зеле,туршии и люти чушки беше основното ми меню.След това качването на кг. се укроти от самосебеси.Хапвах си добре-до колкото може да се каже добре де,защото имах ужасни киселини и нямах особен апетит.До края качих 13 кг.Сега вече съм на килограмите преди бременността,но определено не изглеждам както преди newsm61.Явно без спортуване няма да се оправят нещата,ама нали съм мързел и степера само ми събира прах и няма кой да се качи на него.

# 39
  • Мнения: 1 655
Здравейте и от мен, докато седна и станало обед!
Мерси за хубавите думи, ами аз се опитвам да му намаля храната, ама той си иска човека и така се нерви, сега си изяде кашата и яде солети,иначе реве че иска още!
Честито ви второ зъбче!
Аз почнах с круша на хипно после видях че има оризово нишесте в  него, което ме разочарова!
Аз му давах тук Ам-Ам ами те всичките хип имат нишесте и ориз вътре!А от зеленчуковите той обожава тези с тиква защото са сладки!А на спанак не ми е отказвал, дори броколи веднъж му давах, как бешеоплескал с това броколи, още не можеше да пълзи и седим си на земята и играем и аз къде се отплеснах той докопал купичката и маже по земята!Сега аз си му готвя в къщи, мног обича картофи, моркови и пиперка!
А за куинито, аз имам спиди и съм мног доволна сами е в него от както беше на 3 месеца, има полулегнало положение което му беше доста удобно, преше по 4 часа като излелем на разходка, а моя лакомник да закъснее за храненен беше чудо!
ХАиде лек ден че мног пак се разписах

# 40
  • Мнения: 689


                 честити зъбчета на сладката Кари!

Ели-какво като има мляко в Сирелака,нещо вредно ли е,даже не съм чела какво пише EmbarassedДаже беше с ориз.Не съм забелязала странични ефекти,тя пък и толкова ядеше,нали само сучеше,почти 2 години я кърмих...
Креми-не го лишавай детето от храна,бе-то сега расте.Личи си,че ще стане голям мъж Сами!
Милена-и моята госпожица отказва зеленйики-особено марули-направо ги повръща SickА я ти кажи как отслабна след второто раждане.Аз едвам едвам свалям и почнах диета,въпреки,че не е добре заради кърменето.Немога да се понасям така!
Май бременните с момиченца качват повече,така ми се струва.Хормони явно.Аз пък първите 3 мес.от последната ми бременност отслабнах с 4 кг и се притеснявах за бебето,да не би да нерасте.А тя се роди почти 5 кг Laughing

# 41
Здравейте и от мен!
Аз маи доста съм изпуснала ама така е като ходим по болници!През последния месец посещението ни там беше толкова често колкото и ходенето ни до супермаркета!Но се надявам да не продължава така!Оказа се че Питър е развил непоносимост към лактозата  в млякото впоследствие на рота -вируса които изкара.Оттам идва и постоянното разстроиство.Сега сте е цял месец на lactose -free diet.Гадно ама няма начин.Поне сега сам много по спокоина като знам какво е.Така се бях притеснила.Но стига сам ви разваляла настрението с тези болести ...
Лорекса честото ви ново зъб4е.Дано ги изкарвате леко!Мисля че си се ориентирала правилно в захранването.И аз захраних със Хип .Питър много му хареса.
Креми да не му е уроки на Сами.Пу..ПУ..Нека си хапва колкото иска.Децата си знаят наи добре от колко имат нужда.АЗ съм на този принцип.Иначе и ние не сме от многояшните.Но не мога да се оплача.Да не чува дявол..
Любс как е работата?

А за килограмите изглежда маи само аз нямям воля.Качих 25 през бремоннста и осте си влача 6-7.Ту сваля 1-2 и после пак нагоре.Сигурно защото не спазвам определена диета а просто се опитвам да се храня по малко.Така че ако знаете някоя диета която деиства слушам с две уши...

Приятен следобед!!!

# 42
  • Мнения: 1 269
хаиде пак да се разпиша
возихме се с абра по мадинат джумеира(нищо,4е е само за гости на хотела) около 1 4ас."лодкаря" Laughing ни показа по4ти вси4ко.показа ни и 7-те вили с имена на емирствата,в една от които( 3 стаина) престоят на ве4ер струва 25 000 дирхама Shocked и тя беше заета Laughing такава красота и спокоиствие,влюбена съм в това място.ресторантите са им супер и обслужването е на ниво Simple Smile
след това се разходихме до зооги4еската градина,която е в ужасно състояние.на всяка кра4ка имаше мишки и животните бяха много слаби и затворени  в  малки клетки Cry а миризмата.... ooooh! но какво се слу4и пред клетката на шимпанзето Laughing  аз я зака4ах като и правих бббррр с устата.тя доиде и застана то4но срещу мен и запо4на да прави същите 4упки.тя направи ббррр и аз след нея.по едно време като се хвана за мрежата си изкара "пистолета" и запо4на да го размята #Crazy ха ха ха омрях от срам и от смях.вси4ко живо на около падна.така не бях се смяла от много отдавна.маимунаска му работа  Laughingдобре 4е дима не разбра за какво става въпрос ина4е иди обясняваи Joy

ина4е за захранването,аз захраниг първо с картоф,след това морков и т.н. дима захраних доста рано,но халид към 4-ят месец

# 43
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !
Честита ви Нова Година !  bouquet
Пожелавам ви от все сърце много здраве и щастие и весели и здрави деца , а на бременните леко бременеене !
Ние се прибрахме днес в 11 часа , Марси не е знаела , че ще преспиме в Гърция .
Лека вечер и сладки сънища на вас и малките ви съкровища! Flutter

# 44
  • Мнения: 927
ДОБРЕ ДОШЛА, ДАНИ!!
Миме и ние много обичахме разходките в Мадинат. За по-миналия РД на моя бях запазила маса в ресторант "Мона" и след вечерята като вас се направихме на туристи и обиколихме навсякъде с абрата. Мъжът ми и досега си спомня, колко романтично сме си прекарали. Даже беше решил да наема стая, ама аз като по- спестовна  Laughing го отказах . и без това живеехме на близо. Само не съветвам никой да ходи да го рисуват в Сук- а, че с майка ми се бяхме изтипосали пред 1 " художник", който цял час ни "твори" и накрая като се видяхме... Joy hahaha Joy Аз бях с 30-ина години отгоре, а на нея главата и като тиква  Joy. Паднахме от смях.. И сега се попикаваме като погледнем този бисер на художественото изкуство  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт