Идеи за подарък за 1 годинка на момченце

  • 1 443
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте синът ми след два месеца става на 1 годинка и незнам какво да му взема някакви идеи ако може?

# 1
# 2
  • Мнения: 4 762
Здравейте синът ми след два месеца става на 1 годинка и незнам какво да му взема някакви идеи ако може?

Нищо, на тази възраст не купувах нищо на сина ми, защото нито разбираше, нито се интересуваше. Събирах приятелски семейства и те носеха подаръци, както и баби, дядо, лелите и чичото.

# 3
  • Мнения: 5 140
Някаква информация от какво се интересува детето?
Повече движение? Повече разглеждане? Подреждане/сглобяване? Книжки?
Ако вие не знаете какво се харесва на детето ние малко трудно ще отгатнем Simple Smile

# 4
  • Мнения: 986
Не мисля, че ще разбира от подаръци и рождени дни още 😅 няма смисъл да си даваш парите са играчки, които няма да бутне. Може да си го празнувате вкъщи или да вземеш неща, които ще са ти полезни на теб в отглеждането (дрехи, гърне, пелени..)

# 5
  • Мнения: 8 952
Със сигурност подходящ подарък за детенце на 1 годинка са играчки от образователен тип, подходящи за възрастта. Книжки с твърди страници, със звуци. Конструктори с по-големи елементи - дървени, пластмасови.

Играчките в тази секция са много подходящи - цветни, с различни форми и функции, които да развиват уменията на детето и знанията му.
https://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-igrachki/pl … stmasovi-igrachki

НЕ подкрепям мнението, че след като не разбира нищо на една годинка, няма смисъл да му се купува подарък.
Всички играчки са интересни на децата. Въпросът е да се изберат подходящите за възрастта, за да бъдат и полезни.

# 6
  • Мнения: 24 341
Уау! Цели два месеца имате да мислите и избирате подарък за собствения си син!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 374
Съдейки по моя син и неговите наборчета този "Кола за возене Ride-On" много се харесваше и се караше вкъщи нон  стоп до към 4 г. възраст. Синът ми още не беше проходил, а се возеше и избутваше с крачета на нея. Вчера бяхме на рожден ден точно на момченце на 1 г и подарихме този модел количка, че е подходяща за такава възраст , има облегалка и тя е сравнително висока, а самата седалка се отваря и под нея има багажниче, в което може да се слагат малки играчки https://www.hippoland.net/ocie-kola-za-vozene-ride-on-star-fores … heva-och0008247-o . Има най-различни модели (коли, джипове, трактори), но някои са за по-големи деца. Важно е да е удобна за детето и да е съобразена с възрастта му.  Когато сложите детето за първи , втори и трети път да седне на нея -  малко да го повозите/побутате бавно, за да разбере, че може да се движи. Най вероятно детето няма от веднъж да разбере за какво служи и какво да прави.

# 8
  • Мнения: 20
Топ любими на Моят син :
1.Кола за бутане с крачета
2. Конструктор лего (за възраст 1 1/2)
3. Комплект "чичо доктор",идеален за ролеви игри и прогонване страха от лекари

# 9
  • Мнения: 4 762
По мои наблюдения покрай детето и неговите приятели легото започва да привлича вниманието след двегодишна възраст независимо от това какво пише на кутията. Но пък поне нас все още ни държи.

# 10
  • Мнения: 315
Разгледайте за книжки с животни, които издават звуци. Подарявала съм на приятелски деца и имам добри отзиви от майките.

# 11
  • Мнения: 479
ние за 1г. взехме палатка и тунел от икеа. страшно много ги хареса и беше голямо забавление. все още си ги ползваме (вече е на 2г), макар и не постоянно поради ограниченото пространство.тя сама се присеща и си иска тунела. а палатката през повечето време си я ползва за 'лично пространство'. влиза вътре, сяда, ляга, 'крие се', реди играчки и възглавници....

# 12
  • Мнения: 10 601
Уау! Цели два месеца имате да мислите и избирате подарък за собствения си син!
Joy Нали? Чудна работа... Майка да пита какво да подари за рд на собственото си бебе... Все едно да не знае от какво има нужда детето ѝ...

Общи условия

Активация на акаунт