Ако някой може да разчете резултатите....

  • 7 894
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 423
това е едно като камера ти се събличаш и те гледат, излиза после в цветове където е проблема? ако е това аз съм си правила два пъти, но преди 3 години, наистина е моног точно, излезе ми и обърнатия косъм даже. Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 4 966
хм...не е това.,ще ми обясниш ли за това по-подробно където си ходила.
Аз където ходих -просто сядаш на един стол-слагат ти слушалки и чрез компютъра се осеъществява връзка на незнам си какви вълни.Без да се събличам...може би 20/30мин...Излизат самоите заболявания с точните наименования...

# 47
  • София
  • Мнения: 4 423
това е на принципа на топлинната камера, всичко ти излиза в цветове, където е проблем излиза червено, където е по - страшно лилаво, иначе зелено и жълто, аз ходих в 3-та градска болница, струваше около 30лв.

# 48
  • Мнения: 581
Исайкова, доколкото разбрах това изследване просто е по - показателно има ли някакъв абцес вътре в организма. При мен то говори че нещо не е наред, но ми го направиха защото съм прясна родилка и в др кръвни показатели можело да не се хване. А ми го направиха, защото поддържам висока темр необяснимо защо.  Sad

# 49
  • Мнения: 1 428
това е на принципа на топлинната камера, всичко ти излиза в цветове, където е проблем излиза червено, където е по - страшно лилаво, иначе зелено и жълто, аз ходих в 3-та градска болница, струваше около 30лв.
Буболина това което си си правила се казва топлинен скенер.и аз си правих ,но нищо вярно не показа.това не е точен метод за изследване.Но се заинтересувах от изследването на исайкова.какво представлява,колко струва и къде го правят.
А относно АСт предположиха че е завишено от сливиците и веднага ги извадиха.на другия месецз го изследвах пак и беше вече 200.Явно и с твоите сливици нещо не е наред.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 423
да, точно торлинен скенер Hug
уф, забравих да пиша, че ъгълчетата на устата ми се напукани и ме болят, сега пак съм с 37.2, боли ме главата... Confused
вече наистина не разбирам, от толкова лекари, как никой не ми поставя диагноза, толкова ли не разбират Rolling Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 4 966
Баш нищо не разбират скапаните лекари.Наслушах се на какви ли не простотии.Бубе,7 месеца,7-обикалям климики и лекари.Ама понеже имах период като тебе ,в който яко се шашках-получих аритмия,беше ме страх да изляза от нас-постоянна отпадналост и с чувство,че всеки момент ще припадна..Невероятно сърцебиене...На мога да кажа,че наистина и стреса действа допълнително неблагоприятно...
мацки,гоотови са ми изследванията.От левкоцити 15 преди месец-вече са 6 Simple SmileМного се радвам.Това без антибиотици-само на цитросепт и сребърна вода..
Но лошото е че гърлото пак много ме заболя... ConfusedИ ме е страх отново да не слезе към бъбреците...

Helen-mama ,апарата е руски.На много места го има.Даже е закупен и от няколко болници,една от които Пирогов.Което говори нещо...Ще потърся информация в нета и ще дам линк,после да погледнеш...
а какво ще ме посъветваш-да махам ли сливиците в такъв случай? newsm78
Бубе,пиеш ли досттаъчно течности... Thinking и направи ли си стерилната урина...Много често в родилните се лепват инфекции... newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 4 423
не съм стерилна, да направя ли утре?
Браво за резултатите  bouquet Hug Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 4 966
...мерси
-ами направи си за всеки случай,нищо не пречи,поне да изключиш и този проблем-ако е чисто.Аз днес пуснах да видя как ще е положението.В петък ще е готова.Да се разбере дали от там не ми идва новата температура.. newsm78
Аман значи-тва болестите са много гадно нещо.А най-гадното,неустановената диагноза... Confused

# 54
  • Мнения: 581
Ох, момичета за сливици попаднах на един интересен съвет:

lek za slivici

поради зачестилите питания за сливици
пускам отново рецептата, за иизсушаване на сливиците и по този начин премахване на ангините причинени от възпалени сливици, както и премахване наповода за вадене(операция) на сливици

Rp.//

Купете си тлъсто свинско месо. Да не е замразявано.
Необходими са Ви 2 малки парченца тлъсто почти сланинесто от свинското месо. Парченцата да са с ширината на : показалеца и средниат пръст взети заедно, и да са дълги горе долу не повече от палеца на ръката Ви.
Необходима Ви е още газ(видело - за газените лампи от едно време ) около 150 - 200 милитра. Такава газ мисля че има по железарските магазини.
Една топка памук и всичките необходими материали за един компрес.
Допускам, че срещу символично заплащане всеки месарин би се съгласил да Ви отреже само тлъсто.

Взимате едно бурканче, с винтова капачка - за да не ви умирише газта навсякъде. В бурканчето разстилате хубаво памука. След това наливате малко газ, колкото да се напоите памука добре с газта. Поставяте върху напоения памук с газта парченцата тлъсто свинско месо. Увивате ги хубавичко в памука от всякъде. Наливате още газ в буркана, така че да покрие хубаво памука и да има 2 - 3 пръста газ над памука.
Тлъстото свинско месо се накисва от сутринта за вечерта. Вечерта е готово за употреба като компрес.
Вечерта изваждате парченцата месо от газта, и поставяте всяко парченце върху кожата си, от външната страна на сливиците. След това поставяте отгоре, парцал, следва вестник, следва найлон, след това бинтовате. Преспивате с този компрес 1 единствена нощ. На сутрина сваляте компреса но, не се къпете и не миете мястото със сапун където е бил копреса ! Мястото се забърсва с кърпа с топла вода или със спирт, но не се къпе. Къпане и измиване със сапун след 24 часа от сваляне на компреса.

Ефекта е че сливиците се свиват и заприличват на пресушена синя слива(побеляла и твърда от захарта и имаща сякъш много дупки) Така изглеждат и сливиците след компреса. Няма болки, нама повече подуване, няма температура. Няма да Ви болят повече, и няма да са за вадене защото не правят повече проблеми.


Желая Ви всичко хубаво и да сте живи и здрави !


мисля, че беше във форума на абв или дира ох съжалявам че не помня вече... Sad

# 55
  • София
  • Мнения: 4 423
а който няма сливици като мен? Confused

# 56
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
момичета и аз съм в клуба на болните, направо ми е омръзнало, при мен не става въпрос за месеци, а вече 2 години съм на този хал. Увеличени левкоцити, варират от 11,4 до 16,3 - ходих къде ли не, но точна диагноза никой не може да ми даде. Тези дни пак ще ходя на лекар и на изследвания. В началото изслезванията ми бяха добре само левкоците извън норма, после в София, в МВР болница ми направиха пълни изследвания, с консултации уролог, нефролог, кардиолог, хематолог, пулмолог.....отново левкоцити завишени - 15, завишена алкална фосфата - 189, завишена лактатдехидрогеназа - 546, ДКК в норма......цъкаха, цъкаха тези доктори и нищо не откриха. Сега ме болят ставите, на два пъти вдигах температура до 37,5 с втрисания, ходих на доктор, пак ми пуснаха изследвания - ДКК в норма, левкоцити -16,3 и граналуцити - 11,4, заболя ме гърлото, започнах да покашлям - пих АБ и докато го пиех ставните болки утихнаха, спрях го и пак се почна. Имам чувството, че вените ми някак са изпръхнали, лошо ми е, ръцете така ме болят, кокалчетата ме въртят, краката ме болят, вените на краката ми станаха по явни, имам спукани капиляри....незнам до кога ще продължи този ад. В тези дни пак съм на основни изследвания и аз също се страхувам ужасно да не съм болна от рак - това е най-големия ми кошмар.

# 57
  • Мнения: 1 680
Милички, не мога да се изкажа по темата, само да ви пожелая скорошно оздравяване. Дано нямате проблеми, много ми е мъчно като ви чета. Ще се моля за вас Praynig

# 58
  • Мнения: 4 150
Моми4ета какви раци ви гонят....недейте така. Naughty
Симптомите са ви на инфекция,ниЩо обЩо с рак.
ЗаЩо не опитате по един хубав пост на плодови сокове и лежане,поzитивни мисли..
Но постенето трябва да е поне 1,5 литра пресни сокове от моркови и ябьлки,чай(плодов,билков).Никакви мле4ни продукти,никакьв хляб,никакви готвени ястия.
Поне 3 дни.

ПП Вижте тук колко хора са иzмислили ле4ение zа рака.И се практикува.
http://www.whale.to/a/cancer_c.html
Така,4е дори нкой да е zасегнат от вас един ден,Ще има Шанса да се иzлекува напьлно.
Раzбирам напьлно страховете ви zаЩото практиката покаzва,че рак не се лекува и хората умират.
Напротив,хората ги оставят да умрат,а могат да ги иzлекуват.Стига да zнае човек кьде да отиде.
Няма да крия ниЩо от никого,който има нужда,ако това ви тревожи.Ще дам и информация с адреси.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, чета ви постингите и реших и тук да споделя. И мен ме притеснява че вдигам температура 37-37,1. Месеци наред я мерих и установих че я вдигам след овулация и всички казват че е нормално, но как мога да бъда сигурна че наистин атова е причината, въпреки че все пак открих закономерност. но вие също говорите за такива стойности на температурата и аз не знам какво да правя. През годината си пусках няколко пъти кръвна картина и урина -нормални, но трябва ли да търся другаде причина... Tired . Тази температура ми се появаява след 14ти ден от цикала (това го установих след продължително следене)

Общи условия

Активация на акаунт