От къде и какви чорапогащници за малките девойки?

  • 2 210
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
От къде и какви купувате? Говоря за нормалните памучни. Искам да купя за Алекс шарени и с ромбоидчета, но никъде не мога да намеря. Вие от къде купувате? И български или турски или от кои сте доволни? Последният път купих два в пакет, български от Метро, голям буклук. Бяха за ръст 104, Алекс е ръст 92, бяха й голями и при първото пране се спраха и се3га даже са й малки. Искам да й купя, хубави, шарени и качествени...кажете къде да ги намеря?

# 1
  • Мнения: 9
Аз купувах на моята дъшеря от Илиянци. Масата се намира съвсем в началото, при централният вход. Имаше голямо разнообразие и с ромбоиди имаше. Но наистина се свиват при прането и трябва да го имаш впредвид. 

# 2
  • Мнения: 1 881
Ами аз навсякъде ги виждам, и малки магазинчета в Младост, и в ХИТ, и в Кауфланд има също, и в по - добре заредените детски магазинчета....Дори едно складче намерих близо до 27 - ма поликлиника.

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Около мен добре заредени квартални магазинчета няма  Confused - в Нови Искър съм. За Хит не съм си помисляла. В Илиянци ходих, Ami , точно там, където казваш, продават мъж и жена, познавам ги лично даже, но и двата пъти от ромбовете нямаше, каза даже, че няма и да има, защото няма внос- турски са. Иначе купих един от тях на цветя и е по- качествен от Метровските. Ще видя кога ще мога да се разходя до Хит.

# 4
  • Мнения: 2 936
аз съм доволна от тези на Марикита и Wience  Peace

# 5
аз съм доволна от тези на Марикита и Wience  Peace

И аз съм доволна от тези на Марикита + разни турски. Български чорапогащник не купувам, свиват се и често няма по-големи номера. Имаше едни на Помпея, но не съм мяркала скоро и те бяха хубави.

# 6
# 7
  • Мнения: 2 936
да...но не са кой знае какво!поръчах от тях и с изпирането се свиха,а и много бързо се захабиха  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 881
Иренка, мисля, че точно ромбове видях днес в едно магазинче до нас. Ако искаш, утре ще проверя и ще ти докладвам, да не те разкарам до ХИТ и точно ромбове да няма newsm78

Ако искаш мога да ти взема и някак ще се уговорим да си ги вземеш:)
Утре ще ти пиша за размери, цветове и цени:)

Освен памучни вече имаме и два като за възрастни, тънички , пак на фигурки, но още е студено за тях:)

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добре, провери и ми пиши. Питай за 3 год. взимам й малко по- големки.

И Алекс има два от тези тъничките на фигурки, но на мен ми трябват за сега и те не стават.

# 10
  • Мнения: 3 457
марикита или турски Peace имам 6г. опит  bouquet с турските

# 11
  • София
  • Мнения: 1 457
Небесна, къде точно се намира магазинчето в Младост 1? И аз търся памучни, но напоследък все не уцелвам качествени  Confused

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А въпросните Мариките къде могат да се намерят и приблизителна цена, моля?

# 13
А въпросните Мариките къде могат да се намерят и приблизителна цена, моля?

Аз от сайта им съм поръчвала, не са евтини, 10 - 11 лв., но аз лично предпочитам един, който да става за носене, отколкото три, които не се знае дали ще стават след 1-вото изпиране.
( www.smenzamen.com )

# 14
  • Мнения: 2 936

Аз от сайта им съм поръчвала, не са евтини, 10 - 11 лв., но аз лично предпочитам един, който да става за носене, отколкото три, които не се знае дали ще стават след 1-вото изпиране.


 newsm10  и аз съм на същото мнение!

# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В сайта им видях само два модела. А в кой Софийски магазини се предлагат?

# 16
  • Мнения: 1 881
Днес беше затворено явно за малко, чаках 5 минути и тръгнах, защото обикалях да избирам градина за детето. Ако не ти е късно, в понеделник ще погледна, сигурна съм, че видях ромбове, но размери не знам какви има. Магазинчето е зад зеленчуковия пазар в Младост 1. В него се продават чорапи, чорапогащниции бельо. Там има и детски....

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Много съм доволна от тези на AKIN,Турски са,но с невероятно качество.Каката ни много държи да е винаги с рокля и пробвахме всякакви,докато открием тези  Peace

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много съм доволна от тези на AKIN,Турски са,но с невероятно качество.Каката ни много държи да е винаги с рокля и пробвахме всякакви,докато открием тези  Peace

А тези къде ги има и на каква цена?

# 19
  • Мнения: 1 881
Иренка, на нашето магазинче има много хубави на ромбове, размера е 3-4 годинки. Цветовете са: 1 вид: бяло с ромбове бледо розово и лила, 2 вид: циклама и бледо розово, и два лилави, но с различни нюанси на ромбовете, единия по - светъл люляков, другия по - тъмен. 4 вида има този размер. Цената е 5, 50 лв , доколото видях са турски, но изглеждат по - добре от българските.

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 12:40 от Небесна

# 20
  • Мнения: 7 723
Защо отричате българските чорапогащници  newsm78
Аз съм много доволна от тези, на ТЕРИ   Peace

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Много съм доволна от тези на AKIN,Турски са,но с невероятно качество.Каката ни много държи да е винаги с рокля и пробвахме всякакви,докато открием тези  Peace

А тези къде ги има и на каква цена?


За съжаление ги намираме трудно ,та като ги срещна някъде купувам по 5-6,цената им е 5лв.Последно ги купих от едно забутано магазинче на Симеон,близо до Ботев,но съм ги срещала и на Илиенци. Peace

# 22
  • Мнения: 2 936
Защо отричате българските чорапогащници  newsm78

защото много от тях или не си отговарят на размерите...все нещо не е направено както трябва...или след първото пране се свива!

не че и турските не са така,но има определени фирми с много добро качество и модели!аз лично ги предпочитам..това е мое мнение.

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка, на нашето магазинче има много хубави на ромбове, размера е 3-4 годинки. Цветовете са: 1 вид: бяло с ромбове бледо розово и лила, 2 вид: циклама и бледо розово, и два лилави, но с различни нюанси на ромбовете, единия по - светъл люляков, другия по - тъмен. 4 вида има този размер. Цената е 5, 50 лв , доколото видях са турски, но изглеждат по - добре от българските.

Много благодаря!
Утре ще ти пиша на ЛС и ще се разберем. Hug
Сега лягам, че съм гроги.

# 24
  • Мнения: 8 917
Купувам най-вече български, също и италиански - има един готин магазин за бельо до офиса и с намалението към 50% излиза десетина лева - но са много качествени  Peace

# 25
  • Мнения: 641
Купувам най-вече български, също и италиански - има един готин магазин за бельо до офиса и с намалението към 50% излиза десетина лева - но са много качествени  Peace

Сега ако кажеш и къде ти е офиса  Grinning...

# 26
  • Мнения: 1 881
Само да кажа,че във верига магазини "Т маркет" има разпродажба на чорапогащници български по 3 лева, има страхотни цветове раета. В младовския магазин са останали основно за по - големи деца от 5 до 10 години.

# 27
  • Мнения: 1 640
Небесна,Т-маркет какво значи?Техномаркет или друго?

# 28
  • Мнения: 641
Не съм Небесна, ама да кажа  Mr. Green Т-маркет са верига магазини за хранителни стоки, като Фантастико, Фамилия... Доколкото знам има в Младост, Овча купел и Левски/Сухата река, за последния не съм съвсем сигурна.


За Илиенци, на ромбове има само за 3-6 месеца (информацията е от вчера), за 2-3 и 3-4 годишни принцеси са два варианта: на райе и цветенца, сената - 6.00лева.

# 29
# 30
  • Мнения: 1 881
Не съм Небесна, ама да кажа  Mr. Green Т-маркет са верига магазини за хранителни стоки, като Фантастико, Фамилия... Доколкото знам има в Младост, Овча купел и Левски/Сухата река, за последния не съм съвсем сигурна.


Точно така, Палечка Hug

# 31
  • Мнения: 219
Има много сладки чорапогащници в един магазин на ул."Солунска"35. Памучни, английски, в момента са намалени от 13 на 7 лева.
Магазина е в близост до Яфата/ъгъла на Солунска и цар Асен/.

Лек ден

# 32
Mili Maiki ,  
suvsem slu4aino popadnah tuk , imam sin na 4 i polovina godini i toi nosi 4orapoga6tnici poniakoga , u doma ima bulgarski i turski , ne otri4am 4e niama bokluci mejdu tiah /i s 4orapite e su6toto/, no puk ne vijdam za6to veli4aete turskoto , ne moje da go vzeme6 za 3 lv. i da go sravni6 s ka4estvoto ot 5-6 lv. 4e i nagore , samo edno moga da Vi kaja , v Bg proizvejdat OSNOVNO s turska prejda i 4orapi i 4orapoga6ti , kakto i da e obraboten pamuka toi se sviva , zavalva, poniakoga cvetovete izbeliavat  Rolling Eyes
P.S. kupuvaite ka4estvenoto bulgarsko   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт